Vali Doğanay, Artvin Hopaspor Yönetim Kurulunu Kabul Etti

19/07/2017 19:41


Haber: Hayati AkbaşArtvin Valisi Ömer Doğanay, Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden Artvin Hopaspor Futbol Takımının Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak ile Yönetim Kurulu Üyelerini kabul makamında etti.

Ziyarette, Hopaspor Kulübü Başkanı Mubin Çakmak, 2017 Mayıs ayında gerçekleştirilen olağanüstü kongrenin ardından başkanlığa seçildiğini belirterek, yeni yönetim kurulu üyeleri ile Vali Doğanay’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Çakmak, yeni sezonda şehrin arzusu olan şampiyonluğu kazanmayı hedeflediklerini ve takımı şampiyonluğa ulaştıracak bir kadro kurmaya çalıştıklarını belirterek, ” Yeni sezonda Artvin Hopaspor’un şampiyon olması için gerekli olan transfer ve alt yapı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Teknik direktör ve 16 futbolcu transferi gerçekleştirdik. Transferlerimiz devam edecek. Yeni bir kadro kuruyoruz. Yeni sezonda şampiyon olmak istiyoruz. İlimizi profesyonel ligde temsil etmek istiyoruz. Başta ilçemizin ekonomisine ve ilimizin ekonomisine katkı sunmak istiyoruz. Artvinli genç kardeşlerimizi kahve köşelerinden, internet salonlarından çıkarıp sporla tanıştırmak istiyoruz. Tüm Artvin halkının desteğine ihtiyacımız var. Yapacağımız yeni transferlerin de katkısı ile şehrimizin arzusu olan şampiyonluğu kazanmayı hedefliyoruz. İlimizi en iyi şekilde temsil ederek bir üst lige çıkmak istiyoruz. "dedi.

Artvin Hopaspor’un başarısı için sadece saha içinde değil, saha dışında da başarılı olabilecek bir yönetim anlayışıyla başarı sağlamak istediklerini de kaydeden Çakmak, “Bu sadece bizim çalışmalarımızla beraber de değil. Tüm Artvin genelinde mülki iade amirleri, belediye başkanları, STK'ları ve halkımızla birlikte bütünleşerek el birliği sağlayarak başarı getirmek istiyoruz” diye konuştu.

Artvin’de sporun gelişmesine her türlü desteği vermeye çalışacaklarını kaydeden Vali Doğanay, yeni sezonda kulübün başkan, yönetici ve antrenörleri ile sporcularına başarı temennisinde bulundu.

Artvin ilinin profesyonel liglerde temsilcisi olması gerektiğini belirten Vali Doğanay, şampiyonluk yolunda kulübe her türlü desteğin verileceğini ve bundan sonra da her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

Çakmak, ziyaretin sonunda Vali Doğanay'a Artvin Hopaspor takımının formasını ve atkısını hediye etti.

Ziyarette, yönetim kurulu üyeleri Murat Balkaya, Murat Özçep, Adem Çakmak ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı da hazır bulundu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 19.07.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hopaspor Yönetim Kurulundan...
 » Artvinspor Kulübü’nden Vali Doğanay...
 » Hopa Tso Teşekkür Etti...
 » Vali Ömer Doğanay, İşsizlere Umut...
 » Şoför Esnafından Vali Doğanay’a Ziy...
 » Vali Doğanay, Trabzon Artvinliler D...
 » Artvin’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayram...
 » Vali Doğanay, Artvin Gazeteciler De...
 » 15 Proje İçinden Birinci Seçildi...
 » Artvin İl Koordinasyon Kurulu Topla...
 » Hopa’da, Girişimcilik Sertifika Tör...
 » Uluslararası Göçmenler Günü...
 » Amatör Spor Kulüpleri Federasyonund...
 » Artvin Kent Konseyinden Vali Doğana...
 » Artvin Valisi Doğanay, Tır Sürücüle...
 » Vali Doğanay’dan “Yedi İklim Şiir Ş...
 » Cankurtaran Tünelinde Yine Sıkıntı...
 » Vali Doğanay “Mavi Yemiş, Artvinli...
 » Artvin Uluslararası Turnuvaya Ev Sa...
 » Rektör Tilki; “Var Olan Projelerde...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Hopa’da Korkutan Yangın...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...
 » Hopa Esnaf Odasında Osman Küçükali...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Hopa’da Tutuklanan Efrayim Vayiç Se...
 » Arhavi Belediye Meclisinden Tarihi...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...