Artvin Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı

18/02/2014 10:32

Artvin Belediye Başkanlığı Tarafından Kısa Sürede Tamamlanan Yeni Hizmet Binası Dün İtibariyle Hizmete Açıldı.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Belediye Başkanlığı tarafından ihale edilerek kısa bir sürede yapımı tamamlanan yeni hizmet binası dün itibariyle hizmet vermeye başladı. Sekiz kattan oluşan binanın iki girişi mevcut. Birinci girişi, cami meydanı Atapark karşısı olurken, bir diğer girişi ise İnönü caddesi Migros Alışveriş merkezinin yan tarafı olarak projelendirilmiş.

Artvin Belediye Başkanlığı yeni hizmet binası yıllar öncede yine aynı bölgede faaliyet veriyordu. Bu kez daha ferah ve modern bir binada faaliyet verecek olan Artvin Belediyesi, geçtiğimiz günlerde yoğun bir çalışma temposuyla taşıma işlemini gerçekleştirdi. Belediye personeli tarafından bir çok fedakarlık yapılarak kısa sürede hizmete giren yeni bina ziyaretçi akınına uğradı.

Sekiz katlı hizmet binasında birimlerin tek tek yeni yerleri oluşturuldu. Yeni hizmet binasının birinci katında Zabıta Müdürlüğü, ikinci katında bilgi İşlem, üçüncü katında Puantör- Ambar- Borç Tahakkuk, dördüncü katında Halkla ilişkiler- danışma, beşinci katında Fen İmar İhale Altıncı katı yazı işleri- evrak yedinci katta Başkanlık makamı, sekizinci kat ise belediye encümeni toplantı salonu olarak belirlendi.

Yeni hizmet binası birim yeniliklerini de getirdi. Oluşturulan Mavi masada vatandaşlara birçok kolaylık tanınıyor. Atapark girişinde bulunan mavi masa personeli, belediye de işi olan yada belediyeyi ziyaret etmek isteyen yaşlılara, engeli vatandaşlara, binayı bilmeyenlere yardım ediyor. Hangi birimde işi varsa o birime yönlendiriliyor. Çay, kahve sıcak soğuk içecek ikramlarında bulunan personel yeri geldiğinde vatandaşın koluna girerek gitmek istediği birime kadar eşlik ediyorlar. Öte yandan yeni hizmet binasında Muhasebe, Çevre Emlak, Su tahsilat birimleri de vatandaşlara kolaylık sağlıyor. İnsanların kolayca işlerini görebilmeleri için bu birimler Atapark girişi tarafından yol seviyesinde tutulmuş. Burada görev alan personel hafta sonu tatili, bayram tatili demeden görev alacaklar. Öte yandan gece 22. 00’a kadar tahsilât birimleri açık olacak.

Öte yandan Artvin Belediyesinin boşalttığı eski hizmet binasını Artvin Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binası olarak kullanacak.

Artvin Belediye başkanı Emin Özgün’ü makamında ziyaret eden basın mensupları Başkan Özgün’e yeni görev yerleri için hayırlı olsun dediler.

Basın mensuplarının yanı sıra Başkan Özgün ve belediye personeline bir çok kişi hayırlı olsun ziyaretlerini de sürdürüyor.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 18.02.2014 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Kamu Sen Üyeleri De Maaş...
 » Artvin’de Darbeye Karşı Sokakta Bul...
 » Artvin Chp’de Kabine Açıklandı...
 » Artvin’de Chp’li Kadınlar İmza Kamp...
 » Trabzon Belediyesinden Dev Araç Alı...
 » Artvin Ve Hopa’da Bayramlaşma Tören...
 » Artvin'de Bayramlaşma Töreni Düzenl...
 » Torba Yasasına Tepki: "Akp'ye Tesli...
 » Artvin'de 1 Mayıs Coşkusu...
 » Artvin'de Beklenen Sonuç Ortaya Çık...
 » Artvin’de Bayramlaşma Heyecanı Yaşa...
 » Artvin’de Bayramlaşma Töreni Düzenl...
 » Artvin'de 1 Mayıs Kutlandı...
 » Artvin'de Emin Özgün Yeniden Başkan...
 » Artvin'de, Artvin'e Sahip Çıkalım M...
 » Karadeniz'de 7 Yıl Görev Yapan Fels...
 » Artvin’de Şehir Yeni Giriş Yolunun...
 » Artvin Chp’den Alternatif 19 Mayıs...
 » Artvin’de Bayramlaşma Töreni Düzenl...
 » 2. Kent Bayramlaşmasına Yoğun Katıl...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...