Artvin Hopaspor Gülmeyi Unuttu

05/11/2007 15:24

Kastamonu Spor Karşısında Sahadan Boynu Bükük Ayrılarak Galibiyet Özlemlerini Dindiremediler.


Artvin Hopaspor Gülmeyi Unuttu

Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopaspor deyim yerinde ise gülmeyi unuttu. Şu ana kadar oynadığı 8 karşılaşmadan da galibiyet yüzü görmeden sahalardan ayrılan A. Hopaspor bu defa da Kastamonu spor ile deplasmanda oynadığı karşılaşmadan eli boş Hopa'ya döndü.

Kastamonu-Hopa maçını izleyenler arasında kendi de Kastamonulu olan spordan sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun da izlediği karşılaşmaya hızlı başlayan taraf Hopa oldu. Sağlı sollu rakip kaleye yüklenen A. Hopa sporlu oyuncular bir anda Kastamonu sporun oyun tarzını bozarak, düzenli atak yapmalarının da yolunu kesti. Ancak bu ataklardan birinde Kastamonu sporlu Emre Hopaspor defansının gerinse iyi kaçarak topu Hopa filelerine gönderince Hopa bir şok yaşadı.

Golden sonra kısa sürede yine toparlanan A. Hopaspor yine ara vermeden rakip kaleye yüklenmeye devam etti. Peş peşe geliştirdikleri ataklar ile adeta Kastamonu sporu kendi sahasına hapseden Hopa sporlu oyuncular istedikleri gole 29 dakikada Murat'ın ayağından kavuşunca karşılaşmada da beraberliği yakaladılar.

İKİNCİ DEVRE HAKEM FAKTÖRÜ HOPA'YI YIKTI.

Artvin Hopaspor yine ikinci devre karşılaşmaya hızlı başlayan taraf oldu. Özellikle ileri uç oyuncuları önceki karşılaşmalara göre daha derli-toplu ve düzenli ataklar geliştirerek Kastamonu kalesinde tehlikeler yarattı. Karşılaşmanın son 15 dakikasında bu defa Kastamonu spor toparlanarak Hopa kalesine yüklenmeye başladı. Bu arada hakem Altan Erden'de Hopaspor un orta sahadan geliştirdiği pozisyonlarda avantaj ve tercih haklarını hep Hopa aleyhine kullanmaya başlayınca oyunda inisiyatif bu defa Kastamonu spora geçti.

Kastamonu spor karşılaşmanın 71 dakikasında bulduğu gole Hopa sporlu oyuncular itiraz etti. Kaleciye faul yapıldı diyen Kastamonu sporlu oyuncuları sarı kart göstererek durdurmayı başaran Orta hakem de sahadan Kastamonu sporun galip ayrılmasında önemli rol oynadı.

SİVRİKAYA "MAÇIN HAKKI HİÇ OLMAZSA BERABERLİKTİ. " DEDİ

Artvin Hopaspor teknik direktörü Reşit Sivrikaya karşılaşmada oyuncularının ortaya koyduğu zevkli-kazanma hırsı ile dolu mücadeleci futbolundan memnun kaldığını ifade ederek "Biz Kastamonu'ya puan almak için gelmiştik. Oyuncularım gerçekten istediğimiz performans da güzel ve düzenli bir oyun sergilediler. Hakemin gereksiz kararları ve faul pozisyonlarını pas geçmesi rakip takımın galip gelmesinde önemli rol oynadı. Bugün sahada oynanan oyun bana umut verdi. Biz önümüzdeki haftaki maçlara bu oyunu taşıyabilirsek yükseliş trendini de yakalarız" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 05.11.2007 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Kastamonuspora 2–1 Yenildi...
 » Artvin Hopaspor Umutlarını Gelecek...
 » Artvin Hopaspor Güçlü Rakibi Kars S...
 » Artvin Hopaspor Iğdır Araspor'a Acı...
 » Hopa Bulancak Engelini 2–1'lik Skor...
 » Değirmendere Hopa'da Altın Buldu...
 » Hopa, Ankara'da Vurgun Yedi 1–2...
 » Artvin Hopaspor Kendi Sahasında İki...
 » Artvin Hopaspor Ankara Demirspora T...
 » Savaşa Savaşa Kazandılar...
 » Hopa Tutunamıyor !...
 » Artvin Hopaspor-0 Sıvas Divriğispor...
 » Hopa, Sivas'ı Da Devirdi...
 » Karadeniz Derbisinde Gülen Taraf Ol...
 » Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçe...
 » Hopaspor Of Karşılaşması Dostça Bit...
 » A. Hopaspor'un Dirilişi...
 » Artvin Hopaspor Yine Berabere Kaldı...
 » Hopaspor Sürmene'den Yine Eli Boş D...
 » 7 Mart Artvin’in Kurtuluşu Öyküsü...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiy...
 » Karate Artvin İl Birinciliği Arhavi...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...