Bayraktutan, Cumhuriyet Ve Demokrasi İçin Hayır Diyeceğiz

21/03/2017 09:42

Chp'li Bayraktutan 26.dönemde De Kendi Rekorlarını Egale Etmeye Devam Ediyor.


Bayraktutan Cumhuriyet Ve Demokrasi İcin Hayir Diyoruz

Haber: Hayati AkbaşANKARA-CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan “Cumhuriyet ve Demokrasi için HAYIR diyeceğiz” ifadelerinde bulundu. CHP’li Bayraktutan Kırıkkale, Bursa, Aydın, İstanbul, Denizli gibi birçok illerde HAYIR çalışmasının ardından seçim bölgesi Artvin’e gelerek referandum çalışmalarına start verdi. Haziran 2011 Genel Seçimlerinde Milletvekili seçilmesinin ardından ilçe-ilçe, köy-köy çalışmalarına hem sahada hem TBMM’de yoğun mesai ile aralıksız devam eden Bayraktutan taraflı tarafsız her kesimin taktirini toplamaya, Meclisteki sesi olmaya devam ediyor.

TBMM’DE 24. DÖNEMİN REKORTMENİ BAYRAKTUTAN 26. DÖNEMDE DE KENDİ REKORLARINI EGALE ETMEYE DEVAM EDİYOR

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Artvin’in ve yurttaşların sesi olmaya, TBMM’yi Artvin ile kilitlemeye devam ediyor. Artvin’in ilçelerinin hatta tüm köylerinin sorunlarını Meclis gündemine taşıyor. TBMM’de 24. dönem rekorları alt üst etmesiyle tanınan ve Artvin tarihinin en hareketli Milletvekili olma ünvanını ele geçiren Bayraktutan 1 Kasım 2015 seçimlerinin ardından 26. döneme geçmiş dönemden çok daha hızlı başlayarak kendi rekorlarını egale ediyor. CHP’nin Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı da olan Milletvekili Bayraktutan 26. Dönemde 327 Yazılı Soru Önergesi, 25 Kanun Teklifi, 58 Meclis Araştırma Önergesi vererek Artvinlinin kendisine neden yeniden yetki verdiğini adeta göstermiş oldu. Ayrıca Bayraktutan TBMM Genel Kurulunda 53 konuşma yaptı ve sayısız TV programına çıkarak seçmenlerinin sesi oldu. Performansını sorduğumuz Bayraktutan; “Artvin halkı beni TBMM’ye çalışmam için, Artvin’in sorunlarını anlatmam için yolladı. Bende Artvin halkına layık olmaya, TBMM’deki sesi olmaya gayret gösteriyorum. Bir muhalefet Milletvekili ne yapması gerekiyorsa gücüm yettiğince yerine getirmeye çalışıyorum. Bugünkü gayretimiz iktidar olduğumuzda yapacağımız hizmetlerin habercisidir” ifadelerinde bulundu. Bayraktutan konuşmasına "16 Nisan 2017 tarihinde çok önemli bir halk oylaması yapılacaktır. Bu halk oylaması siyaset üstü bir oylamadır. Ülkesini ve Milletini seven herkes Türkiye üzerine oynanan oyunları iyi okumalı ve hangi siyasi partiye gönül vermiş olursa olsun HAYIR diyerek demokrasiden yana oy kullanmalıdır. " ifadelerinde bulundu. Ayrıca CHP'li Bayraktutan'ın önümüzdeki günlerde birçok Milletvekili ile birlikte Artvin ve İlçelerinde HAYIR kampanya çalışmalarına hız kazandıracağı konuşuluyor.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 21.03.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Chp’li Vekil Bayraktutan Kendi Reko...
 » Artvin Milletvekili Bayraktutan Sel...
 » Bayraktutan’ın Temposuna Yetişmek Z...
 » Artvin’de Siyaset Arenası Isınmaya...
 » Seçime Sayılı Günler Kala Bayraktut...
 » Bayraktutan, Hangi Gerekçe İle Kons...
 » Chp’li Vekil Artvin’de Ayak Basmadı...
 » Artvin'de Yerel Seçimlerde Akparti...
 » Chp İstanbul Millletvekili Onur Cer...
 » Bayraktutan Meclisin En Hareketli M...
 » Bayraktutan’ın Boş Geçen Günü Yok...
 » Chp’li Bayraktutan; “Enerjimi Halk...
 » Bayraktutan’ın Temposu Bölgeye Mora...
 » Chp Artvin Milletvekili Bayraktutan...
 » Artvin Milletvekili Bayraktutan’dan...
 » Yargı Çalışanlarının Sorunları Tbmm...
 » Bakan Taner Yıldız'dan Bir Acı Habe...
 » Bayraktutan Yusufeli’nin Yeni Yerle...
 » Artvin’de Gerilimi Düşürücü Gelişme...
 » Artvin’de Atatürk’e Ve Cumhuriyete...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...