Şiir Ve Müzik Dinletisi

16/12/2016 10:14

Arhavi Meslek Yüksekokulu Öğrencileri Tarafından “Şiir Ve Müzik Dinletisi” Hazırlandı


Haber: Hayati AkbaşArhavi Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından şiir ve müzik dinletisi düzenlendi. Bayraktar Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkan Yardımcısı H. Tahsin Kurdoğlu, Arhavi Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yener Oğan, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Program ilk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Şiir okuyan öğrencilerin benimseyerek ve içtenlikle okudukları şiirler bir yana, program için süslenen sahne de ilgi odağı oldu. Birbirinden güzel şiirler ardı ardına okununca şölene katılan konukların yüzlerinde hafif bir tebessümle birlikte duygu dolu anlar yaşandı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısına da programda özel yer verilerek yaşanan olaylar şiddetle kınandı ve vatanımızı bölmeye, birliğimizi bozamaya çalışan benzer terör olaylarının bir daha tekrarlanmaması temennisinde bulunuldu. Ardından okulun öğrenci temsilcisi Sibel Şentürk, programın kusursuz geçmesinde emeği geçenlere ve programı izlemeye gelen ilçe protokolü başta olmak üzere herkese teşekkür ettiklerini belirtti. Şiir severlerin katılımıyla hazırlanan şiir dinletisi son bulmuş oldu. Program sonunda öğrenciler müzik dinletisi ile keyifli bir gün geçirmiş oldular.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 16.12.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Milletimizin Başı Sağ Olsun...
 » Artvin’de Çevre Ve Orman Konulu Pan...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » İstanbul Feshane’de Artvin Rüzgârı...
 » Tofed Genel Kurulu Yapıldı...
 » Kadir Topbaş Artvin’de Ak Parti Teş...
 » Tobb Sarp Sınır Kapısı'nı Bu Yıl Ya...
 » Açü Bünyesinde Akademik Yükselme, T...
 » Cumhuriyet Bayramı’nın 92. Yıldönüm...
 » Artvin’in 92 Kurtuluş Yıldönümü İçi...
 » Halkevleri’nden Hopa Raporu...
 » İstiklal Marşı'nın Kabulünün 94. Yı...
 » Yoğun Katılımla Coşkuyla Kutlandı...
 » Artvin’de 28’nci Ahilik Haftası Kut...
 » Artvin Chp’de Tarihi Toplantı...
 » Bölgede Muhtarlar Günü Çeşitli Etki...
 » Artvin Ve İlçelerinde 29 Ekim Cumhu...
 » Artvin Btp Milletvekili Adayı Keski...
 » İstanbul Bostancı Gösteri Merkezind...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...