Denizbank, Hopa Esnaf Odası İle Kredi Protokolu İmzaladı

25/12/2010 08:28

Deniz Bank Hopa Şubesi İle Hopa Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Üyesi İşletmelere Turuncu Destek Anlaşması İmzalandı.


Denizbank, Hopa Esnaf Odası İle Kredi Protokolu İmzaladı

Haber: Hayati Akbaşİşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği özelleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile farklılaşan Denizbank İşletme Bankacılığı, Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası'na üye tüm işletmelere cazip koşullarla finansman desteği sağlıyor.

İşletmelerin en önemli sorununun finansal aracılardan yeteri kadar yararlanamamak olduğundan yola çıkan DenizBank, ürün ve hizmetleri ile bu alandaki önemli açığı kapatma yönündeki faaliyetlerine devam ediyor. Bu çerçevede yurt genelinde Ticaret ve Sanayi Odaları ile protokol imzalayan DenizBank, son protokolünü Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile imzaladı. Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile yapılan anlaşmada, DenizBank Hopa Şubesi Müdürü Murat Gülen, Denizbank Hopa Şubesi İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi Fatih Gümüşkaya, Esnaf Odası Başkanı Osman Küçükali ve Esnaf Odası Genel Sekreteri Zekiye Akyüz hazır bulundular. Anlaşma çerçevesinde Hopa Esnaf Odası üyesi işletmeler, Denizbank'tan 120 aya varan vadelerle Türk Lirası ve dövize endeksli nakdi kredi imkânını özel faiz oranlarıyla kullanabilecekler. Öte yandan Hopa Esnaf Odası üyelerine yine 36 aya varan vadelerle dövize endeksli taşıt kredisi ile ihracat kredisi ve teminat mektubu özel faiz ve komisyon oranı avantajları ile sunulmaktadır. Bu kredilerden yararlanmak isteyen kuruluşların, üyesi bulundukları Oda'ya ya da DenizBank Hopa Şubesi'ne başvurmaları yeterli.

İşletmelere özel kredi modelleri

DenizBank Hopa Şubesi Müdürü Murat Gülen yaptığı açıklamada şunları söyledi "Protokol ile Finansal süpermarket anlayışı ile hareket eden DenizBank, imzalanan bu protokol ile Hopa Esnaf ve sanatkârlar Odası üyelerine, cazip koşullarla finansman desteği sağlamanın yanı sıra bünyesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlere de ulaşma imkânı sunuyor. Böylece işletmelerin finansal ihtiyacına çözüm üretirken; iş sahibinin bireysel yaşamını da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Türkiye'de ilk kez işletme müşterilerine özel kredi değerlendirme modelini devreye alan DenizBank İşletme Bankacılığı, gelen her türlü kredi talebini en geç 72 saat içinde cevaplandırıyor. Hayata geçirdiği "Turizm Paketi" ve "Kırtasiye Paketi" ile DenizBank, geliri mevsimsel olarak belirlenen işletmelere, kredi taksitlerini nakit akışının gerçekleştiği dönemlerde ödeyebilme imkânı tanıyor. Öte yandan işletmelere ihtiyaçları olan ürünleri ve bunlar için gerekli finansal çözümleri de tek seferde sunan DenizBank, "Hazır Filo" ile tüm KOBİ'lerin araçlarını DenizBank şubelerinden kiralamalarını sağlıyor.

Dünyada bir ilk "İşletme Kart"

Özellikle son dört yıldır İşletme Bankacılığı alanında ortaya koyduğu ürün ve hizmetlerle sektörde farklılaşan DenizBank, 8 Nisan 2008 tarihinde tanıtımını yaptığı, işletmelere birçok avantaj sağlayan "İşletme Kart" ile dünyada bir ilke imza attı.

Sadece KOBİ'lere özel olarak tasarlanan "İşletme Kart" ile DenizBank dört farklı kredi seçeneğini tek bir kart ile birçok bankacılık kanalından, 7/24 olarak müşterilerine sunuyor.

İşletmelerin maliyetlerini ve zamanlarını yönetmeleri açısından etkin bir çözüm olarak hayata geçirilen ‘İşletme Kart', işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış Kurtaran Hesap, Taksitli Ticari Kredi, Sezon Ödemeli Sektör Kredileri ve Busines Card ürünlerini tek bir kartta toplanmasına olanak tanıyor.

İşletme sahipleri ‘İşletme Kart' ile hesapları müsait olmasa bile kurtaran hesaplarından nakit çekebilecek, işletme sermayesi ihtiyaçları için taksitli ticari kredi kullanabilecek ya da akaryakıt alımı, otel ve uçak rezervasyonları vb. gibi şirket harcamalarını şirket kredi kartından yapabilecekler. Hatta İşletme Kart teknik altyapısı ile işletmeler, faaliyet gösterdikleri sektörün sezonsallığına göre geri ödeme yapabilecekleri kredi imkânlarını gişelerden ve ATM'lerden de ulaşabilecekler.

Ayrıca İşletme Kart sahibi tüm müşterilerimiz anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 3 ay vadeli, faizsiz akaryakıt, otogaz ve madeniz yağ alma imkânından yararlanabilecek.

İşletme Kart sahibi olmak isteyen müşteriler, Hopa şubesine bizzat başvurarak ya da 4417'ye T. C. Kimlik numaralarını SMS olarak göndererek başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. " dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 25.12.2010 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Denizbank'tan Hopa Tso Üyelerine Kr...
 » Artvin Tso İle Şekerbank Protokolu...
 » Artvin Tso Ve Vakıfbank Özel Kredi...
 » Hopa Denizbank'tan İftar Yemeği...
 » Hopa Denizbank'dan Bağkurlulara Bir...
 » Artvin İl İstihdam Ve Mesleki Eğiti...
 » Artvin’de Hedef 20 Bin İstihdam...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Hopa Tarımsal Kalkındırma Kooperati...
 » Hopa'da Çay Paraları Ödemeleri Deni...
 » Esnafa Müjde, Faizler Düştü...
 » Hopa Tso’dan Bir Seminer Daha...
 » Yerel Esnafa Ve Ekonomiye Güç Ver...
 » Kosgeb’den Hopa Tso’ya Ziyaret...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Tanıtım A...
 » Borçlar Kanunu 86 Yıl Sonra Yenilen...
 » Kobi’ler Deniz’de Nefes Alıyor...
 » Türkiye Finans'tan Trabzon'lu İşada...
 » Maden Kıskacında Artvin Paneli Yapı...
 » Artvin Tek Yürek Oldu...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...