Artvin Ormanspor Play Off Yolunda İkide İki Yaptı

01/05/2009 14:50

Artvin Ormanspor Arhavi Kapalı Spor Salonunda Ankara Özel İdare Spor Hentbol Takımı İle Oynadığı Play Off İlk Maçını Bir Sayı Farkla 25–24 İkinci Karşılaşmasını Da 31–20 Kazanarak Önemli Bir Averaj Kazandı.


Haber: Hayati AkbaşErkekler Hentbol Spor liginde umduğunu bulamayan Artvin Ormanspor Hentbol takımı ligde kalabilmek için şansını Play Off karşılaşmalarına çevirdi.

Play Off Karşılaşmaları ilk karşılaşmasında Arhavi Kapalı Spor salonunda Ankara Özel İdare spor ile karşılaşan Ormanspor ilk karşılaşmasında sahadan 25–24 üstün ayrıldı. Artvin Ormanspor ikinci karşılaşmasını da 31–20 kazanarak Ankara'da yapılacak karşılaşmalar öncesi önemli bir averaj yakaladı.

Artvin Ormanspor Hentbol takımı antrenörü Atilla Özbay "Takımımız ilk defa ciddi bir ligde karşılaşmalar yapmıştır. Sezonun ilk karşılaşmalarında iyi sonuçlar almamıza rağmen son maçlarda istediğimiz başarıyı gösteremeyince ligde kalma şansımızı zora soktuk. Ligde kalabilmek için umudumuz Play Off karşılaşmalarına çevirdik. Bugünde çok zor bir karşılaşma oldu ama sonunda gülen taraf biz olduk. İkinci karşılaşmayı da çok rahat kazandık. Ankara'da yapacağımız iki karşılaşmaya önemli bir avantajla gidiyoruz. Tek amacımız Play Off karşılaşmaları sonunda istediğimiz başarıyı yakalayarak ligde kalabilmektir" diye konuştu.

Türkiye Erkekler Hentbol süper ligi Play Off karşılaşmalarında Arhavi'de oynanan ilk seri tamamlandı. Şimdi gözler önümüzdeki hafta Ankara'da oynanacak karşılaşmalara çevrildi. Artvin Ormanspor Ankara'da bir galibiyet elde ettiği takdirde ligde kalmayı garantileyecek.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 01.05.2009 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Ormanspor Fırsat Tepti...
 » Artvin Hopaspor Tarım Krediyi Elind...
 » Arhavispor Liderlik Peşinde...
 » Artvin 7 Mart Spor Kulübü Süper Lig...
 » Artvin Belediye Basketbol Takımı He...
 » Artvin Ormanspor Bu Defa Üzdü...
 » Artvin Belediyespor Hedef Yükseltti...
 » Önce Sokakların, Sonra Da Sahaların...
 » Arhavispor Yeniden Bal Liğinde...
 » Hopaspor Gelecek Sezon'da 3. Liğ'de...
 » 3 Lig 2 Grup Da İşler Yine Karışaca...
 » Arhavi Majörler Bayan Voleybol Takı...
 » Arhavispor'da Hedef, 3. Lig....
 » Arhavispor İlk Yarıyı Lider Olarak...
 » Artvin Belediyespor Yeni Sezona Sta...
 » Hopaspor'a Kaymakam Morali...
 » Anadolu Yıldızlar Hentbol Grup Karş...
 » Hopaspor 3. Lig Yolunda....
 » Savaşa Savaşa Kazandılar...
 » Arhavispor Bayan Hentbol Takımı Tec...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Arhavi'ye Efeler Ligi'nden Takviye...
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...
 » Voleybol Bölgesel Lig Müsabakaları...