Artvin Belediyespor Hedef Yükseltti

21/01/2008 08:28

Başkan İnce: "Hedefimiz Şampiyonluk"


Haber: Hayati AkbaşBölgesel Erkekler Basketbol Ligi'nde mücadele eden takımımız Artvin Belediye spor Kulüp Başkanı Zafer İnce ligin 2. yarısında da maçlarımızın hepsini alıp ligi namaglûp birinci olarak bitirmek istiyoruz.

Artvin Belediye Spor Basketbol takımının Kulüp Başkanlığını yapan Zafer İnce Çoruh Postasına açıklamalarda bulundu. Başkan İnce; Artvin Belediye Spor Basketbol takımı deplasmanlı bölgesel ligde oyuyor bu yıl ikinci yılları olduğundan bahseden Zafer İnce; " 2007- 2008 sezonunda doğu gurubunda yer alıyoruz. Bulunduğumuz gurupta Erzurum, Erzincan, Elazığ, Rize Gençlik ve Pazar Spor yer alıyor. Şuan ligin ilk devresi bitmiş olup takımımız oynadığı 4 karşılaşmanın 4'ünüde alıp namaglûp liderdir. Ligin 2. yarısı 12 Ocak 2008 de Erzurum sporla Erzurum'da oynayacağımız maçla başlayacak. Hedefimiz ligin 2. yarısında da maçlarımızın hepsini alıp namaglûp bir şekilde ligi 1. tamamlayıp Play- Off oynayarak Ankara Guruplarını Artvin'e getirmektir. Kulüplerde altyapının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bizde altyapı çalışmalarımıza önem veriyoruz. İlkokul ve lise seviyesinde ki gençlerimize basketbolu sevdirerek altyapımızı oluşturuyoruz. Bu yıl 5 tane transfer yaptık, seneye 2 transfer yapıp alt yapıdan gençlerimizi kadromuza ekleyeceğiz. "diye konuştu.

Artvin'de oynadıkları maçlar da seyircisinden olumlu tepkiler aldıklarını belirten İnce "Artvin seyircisi gerçekten takımına sahip çıkıyor. Artvin de oynadığımız maçlarda salonumuz tamamen dolu, oysa deplasmanda oynadığımız maçlarda seyircisiz salonlarda oynuyoruz. Bu nedenle bizi destekleyen sponsorlarımıza ve Artvin halkına teşekkür ediyorum", diyerek sözlerini tamamladı.

MURAT GEL'İ TRANSFER ETTİLER.

Yeni transfer Murat Gel ile sözleşme Artvin Belediyesi Hizmet Binasında imzalandı. İmzayı Artvin Belediye spor adına kulüp başkanı Zafer İnce imzaladı. imza töreninde kulüp menajeri Uğur Delikanlı ve antrenör Önder Çakmak da hazır bulundu.

Murat Gel, spor hayatına 10 yaşında Ülkerspor'un altyapısında başlayarak İstanbul Teknik Üniversitesinde devam etti. Daha sonra Beşiktaş Basketbol Kulübü'nde yarım dönem oynayarak İstanbulspor'a kiralık gitti. Ankara ve Antalya basketbol kulüplerinde oynadıktan sonra Fethiye Belediye spor'a transfer oldu. Karşılıklı atılan imzalardan sonra memnuniyetini ifade eden Murat Gel, "Yeşil beyazlı kulübe geldiğim için çok mutluyum. Geldiğim ilk saatten itibaren gördüğüm ilgiden dolayı Belediye spor kulüp üyeleri ve yöneticilere teşekkür ederim. Ben de bu ilgiye yakışır, bir oyun sergileyerek, bu ilgiye lâyık olmaya çalışacağım. " açıklamasında bulundu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 21.01.2008 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Arhavispor'da Hedef, 3. Lig....
 » Vali Doğanay, Basketbol Takımından...
 » Trabzonspor'da Trabzoncellli Oldu...
 » Artvin Kurumlar Arası Voleybol Turn...
 » Vali Doğanay’ın Artvin’de Futbol Tu...
 » Hopa Atatürk Lisesi Futbol Takımı H...
 » Hopaspor Fırsat Tepti....
 » Hopaspor Nihayet Güldü...
 » Artvin Amatör Küme Karşılaşmalarına...
 » İstanbul Feshane Artvin Günleri Dev...
 » 2. Maçında Afyon Şekerspora Boyun E...
 » Artvin Boğaları Yeniden İkinci Sıra...
 » Artvin’de Basketbol’da Hedef 2. Lig...
 » Artvin Hopaspor'dan Artvinspor'a An...
 » Artvin Hopaspor 10 Gün Kamp İçin An...
 » Hopaspor’da Transferler Devam Ediyo...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Artvin Belediyespor’dan Rektör Prof...
 » Artvin Hopaspor Yine Fırsat Tepti...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...