Fotoğrafçılar Kemalpaşa Belediye Başkanını Ziyaret Etti

23/06/2017 09:48

Hopa Fotoğraf Ve Sinema Amatörleri Derneği Üyesi Fotoğrafçılar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek'i Ziyaret Ettiler.


Haber: Levent YazıcıHopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Üyesi Fotoğrafçılar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül AKÇİÇEK'i ziyaret ettiler.

Kemalpaşa Beldesinin tanıtımında emeği olan Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Fotoğrafçıları, Fotoğraf dersleri çekimlerinde desteklerinden dolayı Kemalpaşa Belediyesi Başkanı Ergül AKÇİÇEK’e teşekkür ettiler.

Ziyaretin anısına da Karadeniz’in Cennet Bahçesi Kemalpaşa beldesinin, Güzel fotoğraflarından oluşan bir fotoğraf hediye ettiler. Hediyeyi Hopa fotoğraf ve Sinema Amatörleri Kurucu Üyesi Şerife TANRIKULU takdim etti. Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül AKÇİÇEK fotoğrafları inceledikten sonra güzel memleketin güzel fotoğraflarını çok beğendiğini dile getirdi. Ve Dernek üyelerine teşekkür etti.

Karşılıklı sohbetin ardından daha önceleri birçok etkinlikte beraberce çalıştıkları, bundan sonra da Kemalpaşa beldesinin Tanıtımı için Fotoğrafçılardan destek beklediğini, Kemalpaşa beldesinin Konumu itibariyle değil, doğal güzellikleriyle de fotoğrafçılar için bulunmaz bir mekân olduğunu söyledi. Beldemizde tarımdan, balıkçılığa birçok sektörde gelişme gösterdiklerini, bu nedenle beldemizin tanıtımına, dolayısı ile gelişmesine yardımcı olacak her türlü çalışmanın yanında olduğunu söyleyen belediye başkanı fotoğraf çekildikten sonra Dernek üyelerini uğurladı.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 23.06.2017 tarihinde Levent Yazıcı tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » İfsak Hopa Festivalinde Sergi Açtı...
 » Hopa Fotoğrafçılar Derneğinden Kaym...
 » Bülent Akbaş'dan Memleketinde Sergi...
 » Bülent Akbaş Fotoğraf Dergisi'nde...
 » Artvin'de Fotoğraf Yarışması Düzenl...
 » İfsak Hopa Festivalinde...
 » Trac Artvin Şubesi Genel Kurulu Yap...
 » Trac Artvin Şubesi Cq Ww Ssb Contes...
 » Artvin'de Önemli Bir Açılış Daha Ge...
 » Bayraktutan’dan Artvin Trac’a Ziyar...
 » Artvin’de Amatör Telsizcilerden Yeş...
 » Artvin'de Amatör Telsizci Olmak İçi...
 » Coşkun Aral Artvin’de...
 » Yeryüzü Cenneti Borçka Karagöl'e Fo...
 » Rize’de “Madencinin Günlüğü” Fotoğ...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Cenneti Uzaklarda Aramayın, Orası A...
 » Tarımcıların Fotograf Yarışmasına B...
 » Faruk Akbaş'la Karda Kaçkarlar Foto...
 » Hopa’da İlk Mitingi Hdp Yaptı...