Nazmiye Gül Son Yolculuğuna Uğurlandı

15/10/2015 08:29

Gül Ailesi Bu Kez Annelerini Kaybetti.


Haber: Hayati AkbaşArtvin'de uzun yıllardır gazetecilik yapan Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) eski Başkanı Tolga Gül ve Artvin Esnaflarından Hakkı Gül'ün annesi Nazmiye Gül (77) son yolculuğuna uğurlandı.

Kalp yetmezliği, tansiyon ve buna bağlı hastalıklar nedeniyle uzun zamandır tedavi gören 77 yaşındaki Nazmiye Gül dün gece hayata gözlerini yumdu. Artvin'de uzun yılardır gazetecilik yapan Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) eski Başkanı Tolga Gül ve Artvin Esnaflarından Hakkı Gül'ün anneleri olan Nazmiye Gül hastalığına yenik düştü.

Bir buçuk ay önce babalarını kaybeden Gül ailesi, bu kez annelerinden gelen haberle yıkıldı. Hastalığı nedeniyle rahatsızlanan ve Artvin Devlet Hastanesi’nde kaldırılan Nazmiye Gül 13 Ekim Salı akşam saatlerinde hayata gözlerin yumdu. Evli dört çocuk annesi Nazmiye Gül’ün cenazesi Merkez Camii’de ikindi namazına müteakip kılındı. Cenazeye Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye Başkan Yardımcıları Zafer İnce, Aydemir Akköy, Artvin İl Emniyet Müdürü Alaattin Akbaş, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Mehmet Duman, Rektör Yardımcıları Fahrettin Tilki, Aydın Tüfekçioğlu, SGK İl Müdürü Zafer Şimşek, AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Artvin Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Demirhan Elçin, Artvin Şoförler Odası Başkanı Ahmet Alparslan, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Biber, Ak Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, Artvin Gazeteciler Cemiyeti başkanı Zeki Alkan, Artvin Faal Gazeteciler Denek Başkanı İsmet Başer, Bağımsız Türkiye Partisi Artvin Merkez İlçe Başkanı Mürsel Keskin, Menderes Koleji Müdürü Muhammed Karamustafa, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri, Gazeteciler, Sanayi Esnafı ve vatandaşlar katıldı Katıldılar. Cenaze namazının ardından merhumenin naşı bir buçuk ay önce Şara Mezarlığı’na defnedilen eşi Resul Gül’ün yanına defnedildi.

Bir buçuk ay önce babalarını kaybeden esnaf Hakkı ve gazeteci Tolga Gül'ün meslektaşları ve yakınları Gül ailesine taziyede bulundular. Bizde gazetemiz çalışanları olarak merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 15.10.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Gül Ailesi Bu Defa Annele...
 » Gül, Acımıza Ortak Olanlara Minnett...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Ka...
 » Artvin’de Acı Bu Defa Gül Ailesine...
 » Tolga Gül’e Taziye Ziyaretleri Deva...
 » Gazeteci Ahmet Kayacık Vefat Etti...
 » Artvin’de Genç Annenin Ölümü İl’i Y...
 » Artvin’de Ali Saraç Son Yolculuğuna...
 » Ali Osman Ulusoy Vefat Etti...
 » Artvin Kansere Bir Kurban Daha Verd...
 » Artvin’de 22.gecede İlk Günkü Heyec...
 » Artvin’de Alkan Ailesinin Ve Gazete...
 » Artvin Gazeteciler Cemiyeti Mülk Sa...
 » Milletvekili Bayraktutan’ın Annesi...
 » Emin Özgün’ün Vefatı İçin Yüzlerce...
 » Artvin’de Basın Camiası Duayen İsmi...
 » Artvin Afad’ın Acı Günü...
 » Artvin Chp;” Darbelerin Karşısınday...
 » Artvin’de Muhammet Saraç Son Yolcul...
 » Minik Öğrencilerden Gazeteci Amcala...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...