Artvin Hopaspor: 0 - Gümüşhanespor: 0

27/11/2005 17:05

Ligde Hiç Galibiyeti Bulunmayan Artvin Hopaspor Kendi Sahasında Bol Keseden Puan Dağıtmaya Devam Ediyor.

Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopaspor kendi sahasında bol keseden puan dağıtmaya devam ederken seyircisine de saç baş yoldurmaya devam ediyor. Ligde bir türlü istediği performansı yakalayamayan A. Hopaspor bu hafta kendi sahasında Gümüşhane sporu ağırladı. Sahaya yine mutlak galibiyet için çıkan A. Hopaspor üzerlerindeki şanssızlığı gidermek için maç öncesi kurban kestiler.

Artvin Hopaspor karşılaşmaya başlar başlamaz rakip kaleye yüklenmeye başladı. Serdar, Evren, İlker ve Adil'in ileri uçta peş peşe rakip kalecinin kucağına verdiği toplar seyirciyi, yöneticileri ve teknik kadroyu çileden çıkartmaya yetti. "Hopa gol gol" tezahüratları altında bile rakip filelere topu gösteremeyen Hopaspor ilk yarıyı 0–0 bitirdi.

İkinci yarıda yine aynı atak oyununu ortaya koyan Artvin Hopasporlu oyuncular rakip kaleye yüklenmeye devam ettiler. Peş peşe yapılan ataklardan yine sonuç alamayan A. Hopaspor zaman zaman Gümüşhanespor ileri uç oyuncularının tehlikeli ataklarına kaleci Orçun ve defansın yerinde müdahalesi ile engel oldu. Karşılaşmanın bitmesine dakikalar kala Serdar yakaladığı mutlak gollük pozisyonu değerlendiremeyince sahadan yine bir puanla yetinerek ayrılmak zorunda kaldı.

Artvin Hopaspor seyircisini her geçen gün sahadan soğutan Hopasporlu futbolcuların beceriksizce oyunu ve mutlak gollük pozisyonları değerlendirememe beceriksizliği taraftarı da staddan uzaklaştırmaya başladı. Teknik heyetin verdiği raporlar doğrultusunda takımda golcü oyuncu sorunun çözeceklerini söyleyen başkan Kadir Ciner'de ara transfer dönemini beklediklerini ifade ederek, "Sahaya bizmi çıkıp oynayalım. Profesyonel oyuncu yakaladığı fırsatı değerlendirme becerisini gösteren oyuncudur. Her karşılaşmada aynı sonuçların alınması takımda işlerin yolunda gitmediğinin bir işaretidir. Yaşanan gelişmeleri ve oynanan futbolu yönetim olarak yeniden masaya yatıracağız ve gerekli tedbirleri alacağız" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 27.11.2005 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hopaspor Yine Berabere Kaldı...
 » Hopaspor Gelecek Sezon'da 3. Liğ'de...
 » Hopa, Çorum'da Da İstediğini Bulama...
 » Savaşa Savaşa Kazandılar...
 » Hopa, Sivas'ı Da Devirdi...
 » Artvin Hopaspor Ankara Demirspora T...
 » Hopaspor 3 Puana Hasret Kaldı...
 » Artvin Hopaspor-0 Sıvas Divriğispor...
 » Artvin Hopaspor Evinde Yine Üzdü...
 » Hopa, Iğdır'dan Puanla Dönmesini Bi...
 » Hopaspordan Kötü Başlangıç...
 » A. Hopaspor'un Dirilişi...
 » Hopa Yine Eli Boş Döndü...
 » Artvin Hopaspor Yine Fırsat Tepti...
 » Artvin Hopa Kan Kaybetmeye Devam Ed...
 » Arhavispor İlk Yarıyı Lider Olarak...
 » Artvin Hopaspor Tokatsporu Elinden...
 » Değirmendere Hopa'da Altın Buldu...
 » Hopaspor Küllerinden Yeniden Doğuyo...
 » Artvin Sporda Kayıplarda....En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Ardahan Deplasmanından Mut...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Taraft...
 » Trabzonspor Futbol Okulu Borçka’da...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...