Artvin’de Eğitimciler Toplandı

10/02/2018 09:44

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle 2.dönem Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.


Haber: Hayati AkbaşArtvinİl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri yer aldı.

Toplantıda2017-2018 Eğitim öğretim yılı 2. döneminde gerçekleştirilecek faaliyetler, yönetici ve öğretmenlere yönelik düzenlenecek hizmet içi eğitim faaliyetleri, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Okul güvenliği ile ilgili hususlar, Kodlama atölyeleri ve eğitimleri, il genelinde uygulanacak yarışmalar (Masal anlatma şenliği, Zekâ oyunları şenliği, Robotik turnuvası, Geometri ligivb. ) TÜBİTAK, erasmus+ ve diğer projelere katılım ve süreçleri, E-twinning çalışmaları, eğitimde yenilikçilik ödülleri, Stratejik plânlar ve hedeflerin gerçekleşme durumları, ilçelerde/okullarda uygulanan örnek uygulama ve projeler, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hususlar, sosyal etkinlikler, Eğitimde Fatih projesi uygulamaları ve eğitimleri, hayat boyu öğrenme faaliyetleri (açılan kurslar ve nitelikleri, Kalite Takip Sistemi, özel eğitim alanındaki mevcut durum ve uygulamalar, mesleki eğitim faaliyetleri, Teknoloji bağımlılığı hakkında yapılan çalışmalar, Engelleri Birlikte Aşalım proje çalışmaları, Öğretmenlerin okullarda yaptıkları farkındalık çalışmaları, İlimizdeki eğitim yatırımları, Okul öncesi eğitimi yaygınlaştırma çalışmaları neticesinde okul öncesi okullaşma oranları, Ölçme değerlendirme birimi çalışmaları, Okul servis şoför eğitimleri, İlimizdeki 16 adet Z-kütüphanelerin kullanımı, Zekâ oyunları sınıfları, Gıda israfı konulu proje, Okul bahçelerinde kurulacak olan hobi seraları, kültürel ve sanatsal faaliyetler gibi konular görüşüldü.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 10.02.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Öğrenciler Bugün Karneler...
 » Artvin’de Öğretmenlere Yönelik Eğit...
 » Ev3 Temel Robotik Eğitimi...
 » Artvin Milli Eğitimden Öğretmenlere...
 » Artvin’e 124 Milyon Tl’lik Eğitim Y...
 » Kahveci Murgul Metem’i Ziyaret Etti...
 » Artvin Milli Eğitimde Müdürler Kuru...
 » Harezmî Eğitim Modeli Artvin’de Uyg...
 » Hopa’ya Yeni Bir Eğitim Kurumu Dahi...
 » Kodla Rize Festivali Başladı...
 » Artvin’in Teog Ve Lys Şampiyonları...
 » Artvin’de Avcı Eğitim Kursu Sertifi...
 » 2016 Lys’de Başarılı Olan Öğrencile...
 » Artvin Ve Arhavi’de Engelliler Günü...
 » 3.artvin Eğitim Çalıştayı Sona Erdi...
 » Artvin’de Bilim Fuarı Açıldı...
 » Artvin’de Eğitim - Öğretim Çalıştay...
 » Artvin’de 2. Bilim Şenliği Başladı...
 » Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Murgu...
 » Artvin Valiliğinden Ygs Açıklaması...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...