Hopa Gençlik Merkezi Kendi Binasına Taşındı

08/02/2018 08:53

Hopa’nın İhtiyacı Olan Bir Projede Tamamlanarak Hizmet Vermeye Başladı.


Haber: Hayati AkbaşÜç yıldır Hopa Belediyesi Turan Altuntaş iş merkezi ikinci katında hizmet veren Gençlik Merkezi, Merkez binasının tamamlanmasıyla Hopa şehir stadı yanındaki yeni binasına taşındı.

Ak parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven Gençlik merkezinin hizmet vermeye başlamasından dolayı yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Gençlik Merkezleri, gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, gençleri sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, gençlerin gelişimine katkıda bulunmak, gençlere rehberlik ve danışmanlık yapmak, gençleri zararlı alışkanlıklara karşı bilinçlendirmek ve gençlerin çeşitli aktiviteler içinde yer alarak sosyal beceriler kazanabilmesi ve paylaşımlarda bulunabilmeleri amacıyla sanatsal, sosyal, kültürel ve eğitsel faaliyetler ile tarihi ve kültürel geziler, kamplar ve spor faaliyetleri düzenleyen merkezlerdir “ açıklaması yaptı.

Güven açıklamasına şöyle devam etti: “ Bu kapsamda 27. 10. 2016 tarihinde inşaatına başlanılan çok amaçlı Gençlik Merkezimizin inşaatı bitmiş olup 1488 m2 iç alan 812 m2 dış alan olmak üzere toplamda 2300 m2 alana sahiptir. 12 hizmet odası, 6 teknik oda, çok amaçlı spor salonu, bay-bayan mescit, kantin, bay- bayan olmak üzere 3 adet engelli soyunma odası, engelli lavabo ve tuvaletler olan 3 katlı binamızda asansörde mevcuttur. Yaklaşık üç milyon tl maliyetli bu güzide eserin İlçemize kazandırılmasındaki gayretlerinden ötürü milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla ’ya Hopa gençliği adına teşekkür eder, gençlik merkezimizin ilçemiz, ülkemiz, gençlerimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 08.02.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de 10 Sportif Proje Gerçekle...
 » Hopa Kaymakamı Özkan Sağlıkçıları O...
 » İstad Başkanı Hüseyin Altunbayrak R...
 » Beklenen Oldu Ve Nusret Yazıcı İsti...
 » Artvin Dp İl Başkanı Ertan Küçükay...
 » Hopa’da İftarların Ardı Arkası Kesi...
 » Hopa’da İftarların Ardı Arkası Kesi...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Tanıtım A...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Akparti Hopa İlçe Başkanı Müjdeyi V...
 » Artvin Akparti İl Başkanı Erkan Bal...
 » Artvin Eğitim Sen 12 Yıllık Eğitimi...
 » Kafkasör Evleri 2013'e Hazır...
 » Artvin’de Yeni Yıl Mesajları Yayınl...
 » Artvin İl Müftüsü Agd'yi Ziyaret Et...
 » Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güv...
 » Doka Yönetim Kurulu Toplantısı...
 » Arhavispor, Artvin'in Parlayan Yıld...
 » Çaykur 2012 Yılı Çay Budama Bedelle...
 » Artvin’de Çoruh Park İnşaatı Başlad...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Hopa Tso Genel Sekreterliğine Hamdi...
 » Hopa Yoldere Köyü Sakinlerinin Tale...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Cerattepe Heyeti Anıtkabir’i Ziyare...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Hopaport’tan Yeni Bir Hizmet Daha...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...