Vali Doğanay, Basketbol Takımından Şampiyonluk Kupası İstedi

06/10/2017 08:35


Haber: Hayati AkbaşArtvin Valisi Ömer Doğanay, Türkiye Basketbol Erkekler 2’nci liginde mücadele eden Artvin Belediyesi Basketbol Takımını makamında kabul etti.

Ziyarette Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Kulüp Başkanı Zafer İnce, Kulüp Genel Menajeri Uğur Delikanlı, Takım Koçu Şahin Ateşoğlu ve oyuncular hazır bulundu.

Ziyarette, takım hakkında bilgi veren Takımın Onursal Başkanı Kocatepe ise güçlü ve sağlam bir takım kurduklarını belirterek, “Geçen yıl final grubuna kaldık ancak burada maalesef başarılı olamadık. Bu yıl şampiyonluk parolasıyla yeni bir takım kurduk. Geçen yılki takımdan sadece 3 sporumuz var. Çok iyi, kaliteli ve isabetli transferler yaptık. Geçtiğimiz sezon başarılı olan hocamız Şahin Ateşdağlı ile yola devam ediyoruz. Takımımız gençleştirdik ve yaş ortalaması 24. boy ise 1. 99 oldu. Savaşan genç takım oluşturuldu. Bu yıl hedefimiz 1. lige çıkmak olacaktır. Bu yıl çok iddialıyız ve ilimize şampiyonluk kupasını getirerek bir üst lige çıkmak istiyoruz. Hedefimiz ve çalışmalarımız bu yönde aralıksız devam ediyor. Halkımızdan takıma ve sporcularımıza sahip çıkarak destek vermelerini istiyoruz” dedi.

Artvin Spor Salonunda yarın akşam saat 17. 30’da Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Basketbol Takımı ile yapacakları hazırlık maçıyla yeni sezonun açılışını yapacaklarını belirten Başkan Kocatepe, açılışa ve ardından oynanacak olan maça başta Vali Doğanay olmak üzere Artvin halkını davet ederek, destek istedi.

-VALİ DOĞANAY, ”ARTVİN HALKINA ŞAMPİYONLUK KUPASINI HEDİYE EDİNİZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyetin dile getiren Vali Doğanay, sporculara ve teknik ekibe yeni sezonda başarılar dileyerek, her alanda başarılı olmayı arzulayan Artvin halkına şampiyonluk kupası hediye etmelerini istedi.

Takımın sporcularından sporun gerektirdiği centilmenliği ve örnek davranışları sergileyerek mücadele etmelerini isteyen Doğanay, ” Artvin her şeyin en iyisine layık bir ilimizdir. Sizlerden spor ahlakına uyan davranışlar bekliyorum. Böylece sporu toplumun her kesimine sevdireceğinize inanıyorum. Spor, sevgi, saygı, hoşgörü, kardeşlik ve aynı zamanda centilmenlik demektir. Lig yarışı uzun soluklu bir maratondur. Maçlara çok iyi hazırlanıp Artvin halkımızın beklediği şampiyonluk kupasını ilimize getirmenizi canı gönülden bekliyorum. Şimdiden sizlere ligde başarılar diliyorum. Serhad ilimizin güzel ve iyi kalpli insanları sizlerden büyük başarılar bekliyor” dedi.

Doğanay, Artvin Valiliği olarak şampiyonluk yolunda kulübe maddi ve manevi desteği verdiklerini, bundan sonrada vermeye devam edeceklerini söyledi.

Ziyaretin sonunda Başkan Kocatepe ve sporcular Vali Doğanay'a çiçek takdim ederek, takımın formasını hediye etti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 06.10.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Belediyesi Basketbol Takımı...
 » Vali Doğanay, Artvin Hopaspor Yönet...
 » 12 Dev Adamdan Seriye Devam...
 » Artvin Belediyespor Adanaspor’u 82-...
 » Çanakkale Zaferinin 102. Yıl Dönümü...
 » Açü Bünyesinde Akademik Yükselme, T...
 » Hopa’da, Girişimcilik Sertifika Tör...
 » Artvin Birlikte Şehrini Renklendird...
 » Artvin’de 30'uncu Ahilik Haftası Ku...
 » Artvin İl Koordinasyon Kurulu Topla...
 » Vali Doğanay, Polis Teşkilatının 17...
 » Gürcistan’ın Ankara Büyükelçisi Kop...
 » Cankurtaran Tünelinde Yine Sıkıntı...
 » 2016 Yılı 11’nci Etap Ekonomik Yat...
 » Artvin Hopaspor Yönetim Kurulundan...
 » Vali Doğanay, Engelli Öğrencilerle...
 » Artvin İl Koordinasyon Kurulu 2017...
 » Artvinspor Kulübü’nden Vali Doğanay...
 » Artvin Ormanları "Ballanıyor"...
 » Artvin’de Nakliyecilerin Sporcu Kon...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...