Hopa Tso Yönetim Ve Meclis Üyeleri İlçede Bir Dizi Ziyaret

24/12/2016 11:34

Hopa Tso Yönetim Ve Meclis Üyeleri İlçede Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu.


Haber: Hayati Akbaşİstanbul Beşiktaş Vodafone Arena da gerçekleşen hain saldırı sonrası 44 şehidimizin taziye ziyareti için ilçe emniyet müdürlüğüne giden oda heyeti, ilçe emniyet müdürü Hakan Ülkü ile bir süre görüştü. Emniyet müdürü Hakan Ülkü ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Oda başkanı Osman Akyürek "Bu ziyaret bir başsağlığı ziyareti olsa dahi, asıl olan hepimizin başı sağ olsun. Güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız, güvenlik olmazsa adalet olmaz adalet olmazsa ekonomide olmaz. Bizim ekonomimiz olmuş, güvenliğimiz olmazsa neye yarar" dedi.

Hopa TSO ekibi daha sonra ilçe jandarma komutanlığına giderek orada da taziyelerde bulundu. Hopa ilçe jandarma komutanı Musa Ceylan'ın makamında gerçekleşen ziyarette de, Kayseri de ve Suriye de ki şehit olan askerlerimizin anısına taziye dileklerinde bulunuldu. Oda başkanı burada da "Her ne zaman olursa olsun sizlerin varlığı, bizlerin güvencesidir, ilçede her hangi bir ihtiyaç durumunda Hopa TSO olarak imkânlar dâhilinde hep yanınızdayız" diyerek, başsağlığı dileklerinde bulundu.

Hopa TSO Meclisi ilçeye yeni atanan kaymakam Ferit Görükmez' i makamında ziyaret etti. Meclis üyelerinin tek tek kendilerini tanıtmasının ardından yönetim kurulu başkanı Osman Akyürek Kaymakam Görükmez’e hoş geldiniz dileklerinde bulundu. Akyürek "Yeni hizmet binamızın dördüncü katını yeni kaymakamlık binası yapılıncaya kadar makamınıza tahsis etmekten mutluluk duymaktayız" dedi. Hopa'ya daha önceleri geldiğini dile getiren Görükmez de "Ben buraya geçici olarak değil, bakanlığımızın uygun göreceği tarihe kadar kalıcı olarak hizmet vermeye geldim. Birlikte güzel hizmetlere imza koyma ümidiyle, odanızın yeni hizmet binasında kente faydalı görevler yapılmasını temenni ediyorum" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 24.12.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Kaymakam Ferit Görükmez, Köy Ziyare...
 » Organik Çay Üretimine Geçiş Bilgile...
 » Hopa Kaymakamı Görükmez’den Hudut K...
 » Hopaspor Yönetimin Ziyaretleri Deva...
 » Hopa Futbola Doydu...
 » Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez’e Ziy...
 » Kaymakam Görükmez, Yoldere İlkokul...
 » Hopa Kaymakamı Görükmez’e Ziyaretle...
 » Hopa Kaymakamının Erzurum’dan Misaf...
 » T.c Batum Başkonsolosu Temizkan’dan...
 » Hopa Kaymakamı Görükmez Bir Günde 3...
 » Artvin Ptt Müdürü Ve İlçe Müdürleri...
 » Hopa Kaymakamı Görükmez'e Ziyaret...
 » Hopa Kaymakamı Görükmez Köy Ziyaret...
 » Vali Doğanay “Mavi Yemiş, Artvinli...
 » Eğitime Destek Yardımı...
 » Hopa’da Tır Parklarında Çalışmalar...
 » Kaymakam Görükmez’e Teşekkür Ziyare...
 » Hopa'da Okçuluk Kursu Açıldı...
 » Kaymakam Özkan Köydes Çalışmalarını...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...