Hopa Tso Yönetim Ve Meclis Üyeleri İlçede Bir Dizi Ziyaret

24/12/2016 11:34

Hopa Tso Yönetim Ve Meclis Üyeleri İlçede Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu.


Haber: Hayati Akbaşİstanbul Beşiktaş Vodafone Arena da gerçekleşen hain saldırı sonrası 44 şehidimizin taziye ziyareti için ilçe emniyet müdürlüğüne giden oda heyeti, ilçe emniyet müdürü Hakan Ülkü ile bir süre görüştü. Emniyet müdürü Hakan Ülkü ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Oda başkanı Osman Akyürek "Bu ziyaret bir başsağlığı ziyareti olsa dahi, asıl olan hepimizin başı sağ olsun. Güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız, güvenlik olmazsa adalet olmaz adalet olmazsa ekonomide olmaz. Bizim ekonomimiz olmuş, güvenliğimiz olmazsa neye yarar" dedi.

Hopa TSO ekibi daha sonra ilçe jandarma komutanlığına giderek orada da taziyelerde bulundu. Hopa ilçe jandarma komutanı Musa Ceylan'ın makamında gerçekleşen ziyarette de, Kayseri de ve Suriye de ki şehit olan askerlerimizin anısına taziye dileklerinde bulunuldu. Oda başkanı burada da "Her ne zaman olursa olsun sizlerin varlığı, bizlerin güvencesidir, ilçede her hangi bir ihtiyaç durumunda Hopa TSO olarak imkânlar dâhilinde hep yanınızdayız" diyerek, başsağlığı dileklerinde bulundu.

Hopa TSO Meclisi ilçeye yeni atanan kaymakam Ferit Görükmez' i makamında ziyaret etti. Meclis üyelerinin tek tek kendilerini tanıtmasının ardından yönetim kurulu başkanı Osman Akyürek Kaymakam Görükmez’e hoş geldiniz dileklerinde bulundu. Akyürek "Yeni hizmet binamızın dördüncü katını yeni kaymakamlık binası yapılıncaya kadar makamınıza tahsis etmekten mutluluk duymaktayız" dedi. Hopa'ya daha önceleri geldiğini dile getiren Görükmez de "Ben buraya geçici olarak değil, bakanlığımızın uygun göreceği tarihe kadar kalıcı olarak hizmet vermeye geldim. Birlikte güzel hizmetlere imza koyma ümidiyle, odanızın yeni hizmet binasında kente faydalı görevler yapılmasını temenni ediyorum" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 24.12.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Çedaş Müessese Müdürü Agd'yi Ziyare...
 » Hopa İlçesinde Gaziler Günü Kutland...
 » Hisarcıklıoğlu Yaptıkları Sınır Kap...
 » Hopalı İşadamı Koyuncu’dan Çoruhspo...
 » Artvin’de Dünya Engelliler Günü Ned...
 » Artvin Kültür Merkezine Kavuştu...
 » Trabzon Tso'dan Hükümete Uyarı Geld...
 » Kaymakamlar Ve Mülki İdare Amirleri...
 » A. Hopaspor Yönetim Kurulu, Hoşçaka...
 » Borçka Şantiye Sahasına Döndü...
 » Hopa Kaymakamlığına Atanan Ferit Gö...
 » Hopa Ödp Belediye Başkan Adayını Se...
 » Hopa Kaymakamı Yine Yollara Düştü...
 » Başkan Özgün Makam Aracını Hediye E...
 » Yusufeli'nde Mhp Yusuf Sağlam'la Yo...
 » Bayraktutan Çaykur'da Çalışan Mevsi...
 » Artvin Ve İlçelerinde 19 Mayıs Coşk...
 » Kültür Ve Turizm Bölge Çalıştayı Ge...
 » Vali Doğanay’dan İl Emniyet Müdürlü...
 » Artvin İl Özel İdaresi Hizmette Sın...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Arhavi Bir Çınarını Daha Kaybetti...
 » Kemalpaşa’ya 150 Yataklı Bölge Hast...
 » Hopa İlçe Emniyet Müdürünü Allah Ko...
 » Lüks Artvin Seyahat Mercedes'i Terc...
 » Borçkaspor’dan Hopaspor'a Destek...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Tamamlandı...
 » Kaymakam Görükmez’den Hopaspor Futb...
 » 7,7 Milyar Liralık 375 Eser Hizmete...
 » Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güv...
 » Sokak Hayvanları Merkezi’nin İnşası...