Arhavi'de Tayinleri Çıkan Hâkim Ve Savcılara Veda Yemeği Verildi

17/09/2010 19:32

Arhavi İlçe Protokolü Hâkim Ve Savcıların Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi.


Haber: Necmettin Numanoğlu2010 yılı Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tarafından yapılan tayinler neticesinde Arhavi adliyesinde görev yapan Hâkim Sinem Kutanis ve savcılar Filiz Bakırcı ile Gürhan Bakla'nın tayinlerinin çıkması nedeniyle İlçe Kaymakamı Bülent Bayraktar tarafından Arhavi spor kulübü sosyal tesislerinde kendilerine veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe İlçe Kaymakamı Bülent Bayraktar'ın yanı sıra görevlerine yeni atanan Cumhuriyet başsavcısı Suzan Yıldırım ve Cumhuriyet savcısı Alp Tekin Yıldırım, Arhavi belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu, Garnizon Komutanı Nihat Çağlar, kamu kurumlarının daire amirleri, siyasi parti, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, iş adamlarından oluşan topluluk katıldı.

Yeni görev yerlerine tayinlerinin hemen öncesinde düzenlenen yemekte ilçe kaymakamı Bülent Bayraktar ve Arhavi Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu hakim ve savcıların onuruna konuşmalarda bulundular ve ardından kendilerine plaketlerini sundular. İlçe kaymakamı Bayraktar yapmış olduğu konuşmasında; " İlçemiz adliyesinde görev yapan birbirinden değerli hakim ve savcı arkadaşlarımın görevleri süresince güzel bir mesai birlikteliğimiz olmuştur. Sonuçta bu bir devlet görevi, kendileri tayinleri gereği bu görevlerini artık başka yerlerde devam ettireceklerdir. Aramızdan ayrılmaları bizlere biraz burukluk yaratsa da her zaman görüşüp hal hatır sorabileceğimiz bir dostluk kurduğumuz inancındayım. Ben arkadaşlara yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum ve hizmetlerinden dolayı da ayrıca şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. " dedi. Konuşmasının ardından kaymakam Bülent Bayraktar tayinleri çıkan savcılara hizmetlerinden dolayı plaketlerini sundu.

Ardından Arhavi belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu söz alarak; "Uzun bir süredir Arhavi'mizde görev yapan çok değerli hakim ve savcı arkadaşlarıma, görev süreleri boyunca şirin ilçemiz Arhavi ye vermiş oldukları hizmetlerinden dolayı, şahsım ve Arhavi halkı adına teşekkür ediyorum. Kendilerine bundan sonraki görev yerlerinde de başarılar diliyorum. " dedi. Yapılan bu güzel organizasyon dolayısı ile başta kaymakam Bülent Bayraktar ve Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu'na ve diğer tüm katılımcılara teşekkür eden savcı Filiz Bakırcı ve Gürhan Bakla, gece boyunca misafirlerle ayrı ayrı ilgilenerek sıcak bir ortamda kendileriyle sohbet ettiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 17.09.2010 tarihinde Necmettin Numanoğlu tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Adliyelerinde Atama Rüzgârı...
 » Hopa Adliyesinde Şimdi Veda Zamanı...
 » Arhavi’de Savcı İçin Veda Yemeği Ve...
 » Hsyk Savcı Ve Hâkim Atamaları Gerçe...
 » Hsyk Yaz Kararnamesi Açıklandı...
 » Hopa Sizi Unutmayacak....
 » 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk...
 » Rize’nin Pazar İlçesinde De Hopa Da...
 » Artvin Polisinden Vatandaşlara Uyar...
 » Artvin’de Ramazan Bayramı Mesajları...
 » Artvin Barosu Avukatlarından Uygula...
 » Artvin'e Veda Ettiler...
 » Artvin Türk Eğitim-sen Eğitimde İlk...
 » Arhavi'de Başarılı Fen Bilgisi Öğre...
 » Aşure Geleneği Yaşatılıyor...
 » Hopa Devlet Hastanesinde 192 Bin Ha...
 » Artvin Agd'ye Anlamlı Veda Ziyareti...
 » Ali Osman Ulusoy'a Üstün Hizmet Şer...
 » Artvin’de Vali Yardımcıları İçin Ve...
 » Trabzon Tso Başkanına Cumhurbaşkanı...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...