Arhavi Festivali'nde Yine Binlerce İnsan Eğlenceye Doydu

10/08/2010 22:21

Arhavi'de Yer Yerinden Oynadı.


Haber: Necmettin Numanoğlu38'nci Uluslar arası festivalinin 2'nci günü akşamı yine coşku vardı. Arhavi'ye akın eden vatandaşlarla birlikte yaklaşık 15 bin kişiye ulaşan kalabalık yüzünden Arhavi festivali alanı ve sahil güzergâhı insan akınına uğradı.

Arhavi festivalinin 2'nci gününe Milletvekili Ertekin Çolak, 22 dönem milletvekili Yüksel Corbacıoğlu, Arhavi Kaymakamı Bülent Bayraktar, Hopa Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Pazar Kaymakamı Hüseyin Güney, Tenis Federasyonu Genel sekreteri Naci Numanoğlu, Su sporları federasyonu genel sekreteri Rahman Emeksiz'de katıldı. Gece Motif Halk dansları topluluğu gösterisi ile başladı. Daha sonra Bulgaristan ve K. K. T. C. Halkoyunları ekiplerinin gösterisi ile devam eden etkinliklere grup Lazurinin verdiği konserle devam edildi.

Arhavi festivalinin 2'nci günü akşamı etkinlikleri içinde yıllardır Arhavi'nin sesini duyuran eski milli boksörlerden Hamdi Yıldırım, Hamdi Zaim, Hakkı Aydın, Hüseyin Zaim, Bedri Acar'a da Belediye Başkanı tarafından Arhavi'nin tanıtımında gösterdikleri başarıdan dolayı teşekkür plaketi verdi.

Tolga Kurdoğlu'nun sahne alması ile devam eden konserlerde daha sonra Sinan Yılmaz sahneye çıkarken coşku daha da arttı. Sinan Yılmaz'ın yöresel şarkıları ve Kolbastı ekibiyle verdiği birlikte verdiği konser izleyenler tarafından alkışlandı. Milletvekili Ertekin Çolak sahneye çıkarak Sinan Yılmaz'a teşekkür plaketi verdi ve konseri organize eden Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve festival komitesini tebrik etti.

Gecenin sonunda sahne alan Hadise sahneye çıktığında festival alanının dolduran binlerce kişide coşku doruğa çıktı. Hadisenin hareketli ve birbirinden güzel şarkılarıyla coşan gençlerde konser süresince yerlerinde duramayarak Hadiseyle birlikte dans ettiler. Arhavi'ye ilk defa geldiğini söyleyen Hadise kendisini bu kadar coşkuyla karşılayan Arhavi'lilere de teşekkür etti.

Konser sonunda Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu'da Hadise'ye de teşekkür plaketi vermesi ardından ikinci gün akşam Halk konseri de sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 10.08.2010 tarihinde Necmettin Numanoğlu tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » 38. Uluslar Arası Arhavi Kültür San...
 » Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Heki...
 » Çay Toplama Yarışması Büyük İlgi Gö...
 » 36. Uluslar Arası Arhavi Kültür Ve...
 » 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk...
 » Hopa Ve Arhavi’de Sağanak Yağış Etk...
 » Artvin’de Her Kesimden Teröre Kınam...
 » Trt Arhavi'ye Çıkarma Yaptı...
 » 44. Uluslararası Arhavi Kültür Ve S...
 » Artvin'de Chp Kongreleri Arhavi İle...
 » 44. Uluslararası Arhavi Kültür Ve S...
 » Şavşat 2014 Yılının İlk Misafirleri...
 » Yusufeli’nde İşhan Kilisesi Restore...
 » Dünya Özürlüler Günü Hopa'da Düzenl...
 » Hopa Olaylarının 1 Yılında Metin Lo...
 » İstad'dan Muhteşem Bir Şenlik...
 » Başbakan Erddoğan Artvin’de...
 » Borçka'da Yaralar Sarılmaya Başland...
 » Hopa İş Dünyası İran’a Çıkartma Yap...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...