Karadeniz'i "Yapı"landıran Fuar; Yapıtech

18/05/2010 08:39


Haber: Hayati AkbaşADG Fuarcılık tarafından ülkemizin sayılı fuar merkezlerinden olan Trabzon Dünya Ticaret Merkezi'nde 9. kez gerçekleştirilecek Uluslararası Yapı Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı YAPITECH'te bu yıl 120 katılımcı firma ile 15 bine yakın ziyaretçiyi bekliyor.

Trabzon'da ve Karadeniz Bölgesi'nin genelinde yapı sektörü adına önemli adımlar atılmasına, iş bağlantılarının gerçekleştirilmesine zemin oluşturan fuar, hedef kitlelere ulaşmanın en hızlı yolu olmaya devam ediyor.

Bölgedeki yapı endüstrisinin gelişimine katkı sağlarken, yeni iş bağlantılarının kurulması ve yeni iş sahalarının oluşturulmasına destek olan fuar, sektörün seçkin firmalarının yeni ürün ve hizmetlerini doğrudan kullanıcısına sunduğu Karadeniz Bölgesinin ilk ve tek yapı fuarı olma özelliği taşıyor.

Sektördeki son gelişmelerin takip edilebildiği fuarda, katılımcı firmalar yeni teknolojilerini, ürün ve hizmetlerini bölgeden ve ülke genelinden gelen ziyaretçilere bire bir tanıtma fırsatı buluyor.

Anadolu'nun dört bir yanından gelen Yapı İlgilisi Yapıtech'te Buluşuyor

Ziyaretçilere yönelik tanıtım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği YAPITECH 2010'da geçen yıllarda olduğu gibi yapı endüstrinin temsilcileri, ilgili meslek odalarının üyeleri,

TSO üyeleri, akademisyenlerin yanı sıra çok sayıda davetlinin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor. Fuara ayrıca 15 sektörel oda ile 10 devlet kuruluşundan toplu katılım sağlanması hedefleniyor.

YAPITECH 2010' A KOSGEB' DEN VE TRABZON TİCARET VE SANAYİ ODASI' NDAN DESTEK BÜYÜK

20-23 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek fuar KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Stratejik yol haritalarını tamamlayan kobiler ilgili KOSGEB bölge müdürlüklerine başvurarak bu destekten faydalanabilirler.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yapıtech 2010 fuarında tüm bölge odalarına ev sahipliği yapıyor. Bölgemizin önemli oda başkanları ve ticaret heyetlerinin toplu ziyaretleri TTSO öncülüğünde yapılıyor.

KOMŞU ÜLKE GÜRCİSTAN YAPITECH 2010' DA

Komşu ülkelerle olan ihracatı arttırmak amacıyla Gürcistan'dan sektör ilgililerin ve profesyonellerin fuarı ziyaret etmesi sağlanmaktadır. Fuara katılan firmalar gelen işadamları ile ikili görüşmeler yapabileceklerdir.

FUAR KÜNYESİ:

Fuarın Adı: Yapıtech 2010 9. Uluslararası Yapı Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

Özel Bölüm: Akıllı Ev Teknolojileri, Belediye Ekipmanları

Fuarın Tarihi: 20 – 23 Mayıs 2010

Fuarın Yeri: Trabzon Dünya Ticaret Merkezi

Resmi Açılış: 20 Mayıs Perşembe Saat 13. 00

Fuar ziyaret Saatleri: 13. 00- 21. 00

Destekleyen Kurumlar: KOSGEB, TTSO, Trabzon İnşaat Mühendisleri Odası, Trabzon Mimarlar Odası, Trabzon Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası, Trabzon İç Mimarlar Odası

FUARDA SERGİLENECEK ÜRÜN VE HİZMETLER:

Ahşap Yapı ve Elemanları, Alt Yapı Elemanları, Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Asma Tavan ve Ara Bölme Sistemleri, Aydınlatma, Elektrik ve Tesisat Malzemeleri, Bina Otomasyon Sistemleri, Boyalar, Vernikler, Cilalar, Cam, Saydam Elemanlar ve Yan Sanayi, Cephe Giydirme Sistemleri, Cephe Kaplama Malzemeleri, Çatı Konstrüksiyon ve Kaplama Malzemeleri, Çelik Yapı Elemanları, Çocuk Bahçeleri, Doğal ve Kompoze Taşlar, Duvar Kaplama Malzemeleri, Duvar Malzemeleri, Enerji Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Hırdavat ve Nalburiye, Isıtma Sistemleri, İç Mimari ve Dekorasyon Hizmetleri, İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri, İletişim Sistemleri, İnşaat Makineleri ve El Aletleri, İş Elbiseleri ve Aksesuarları, İş Makineleri, Kalıp ve İskele Sistemleri, Kapı, Pencere Sistemleri ve Aksesuarları, Kent ve Bahçe Mobilyaları, Küvet, Duşakabin ve Tamamlayıcıları, Metal Doğrama Ürünler, Ankastre, Beyza Eşya, Zemin Kaplama Malzemeleri, Mutfak, Banyo Donanım ve Aksesuarları, Müteahhitlik Hizmetleri, Panjur, Store ve Jaluzi, Peyzaj Düzenlemeleri ve Ekipmanları, Prefabrike Yapı Sistemleri ve Elemanları Sektörel Yayın Kuruluşları ve Odalar, Sıhhi Tesisat Malzemeleri, Sigorta Şirketleri ve Bankalar, Soğutma Sistemleri, Sondaj, Zemin Etüt, Drenaj ve Zemin Suyu İşleri, Vitrifiye Ürünler, Yalıtım Malzemeleri, Yangın Söndürme Araç ve Gereçleri ile Yapı Kimyasalları…

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 18.05.2010 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Trabzon’a Yapıtech Fuarı Açıldı...
 » Dünya Trabzon'u Konuşacak...
 » Trabzon'da Yapıtech Fuarı Açıldı...
 » Ağır Toplar Bu Panelde Konuştu...
 » Trabzonda Yapıtech Fuarı Açıldı...
 » Hopaport Logitrans Fuarında...
 » Kafkasör Evleri 2013'e Hazır...
 » Batumi Build 2016 Fuarına Hazır...
 » Artvin’in Büyüyen Değeri Güvenler...
 » Orman Fakültesi Serası İlgi Odağı O...
 » Köylere Artık İmar Uygulamaları Gir...
 » Hopa Kaymakamından Halk Eğitime Ziy...
 » Artvin’in İlk İşitme Merkezi Açıldı...
 » Artvin’in İlk Avm’si Artrium Alışve...
 » Sarp'ta Kaçakçılığa Yine Geçit Veri...
 » Artvin’e 2 Yeni Baraj İnşaatı Daha...
 » Artvinli Genç İşadamına Çevre Duyar...
 » Artvin Valiliği Emitt Uluslararası...
 » Logitrans Fuarı Başladı...
 » İstanbul’da Düzenlenen Altın Fuarın...