Bu Coşku Size Yetmez, Nice Başarılara

15/06/2009 15:44

Karakartallar Şampiyonluğu Hopa Paluri Otelde Kutladı.


Haber: Turan ŞentürkHem federasyon kupası, hemde lig şampiyonluğunu kazanarak iki kupa kaldıran Beşiktaş, şampiyonluk gecesini bu kez Hopalı Beşiktaş taraftarı Paluri otelde düzenledikleri gecede kutladılar.

Geceye Hopa Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Aydoğan Asar, Hopa Vergi Dairesi Müdürü Cenk Canal, Arhavili iş adamlarından Hüsnü Doğan Hatınoğlu katıldı.

Gecenin şeref konuğu ise ailesi Beşiktaşlı olan Hopasporun alt yapısından yetişip Türkiye futbol liglerinde birçok takımlarda futbol oynadıktan sonra süper ligde Eskişehirspor da 2 sezondur futbol oynayan Serdar Özbayraktar Beşiktaşlılar gecesine katılarak geceye renk kattı. Serdar Özbayraktar her zamanki gibi mütevazi konuşmasını yaparak, "ailemizdeki Beşiktaşlılık ruhu bambaşka bir boyuttadır. Ben şu an Eskişehirspor formasını giyiyorum. Dolayısıyla Eskişehirsporluyum. Ailemle beraber bu akşam bende geceye katılmak istedim. Beşiktaş'ın şampiyonluğunu yürekten kutluyorum, " dedi.

Gecede marşlar söylendi, bayraklar, filemalar salladılar. Ayrıca havai fişekler atılarak geceye renk katıldı. Halaylar çekildi, horonlar oynandı. Gecenin final bölümünde ise gecenin sürprizi gerçekleştirildi. Şampiyon Beşiktaş yazılı yaş pasta kesildi. Pastayı Hopa kaymakamı Mustafa Erkayıran kesti. Kaymakam Erkayıran Beşiktaş'ın şampiyonluğunu tebrik ederek, Avrupa kupa kupalarında başarılar dileyerek" İnanıyorum ki Beşiktaş futbol takımımız Avrupa şampiyonluk kupasında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyorum" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 15.06.2009 tarihinde Turan Şentürk tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Önce Sokakların, Sonra Da Sahaların...
 » Hopaspor Yeniden Yapılanıyor...
 » 3. Ligde Gruplar Belli Oldu....
 » Hopalı Beşiktaşlılar Şampiyonluk Ge...
 » Artvin Belediyespor Hedef Yükseltti...
 » Hopa’da Heyecan Sona Erdi...
 » Artvin Ve İlçelerinde 19 Mayıs Coşk...
 » Hopa Kaymakamı Bu Defa Da Otel Sahi...
 » Artvin’de Spor Yine Sahipsiz Kaldı...
 » Vali Yemlihalıoğlu, Hentbol Federas...
 » Hopaspor'a Kaymakam Morali...
 » Artvin 7 Mart Spor Kulübü Süper Lig...
 » Hopa Önemli Bir Spor Etkinliğine Ev...
 » Arhavi 3 Liğ İçin Kenetlendi...
 » Artvin Tso Başkanı Özel “Beşiktaş C...
 » Fenerliler Hopa'da Çoştu...
 » Hopalı İşadamı Koyuncu’dan Çoruhspo...
 » Eskişehirspor'un Hopalı Futbolcusu...
 » Artvin Hopaspor Artvin İl Tertip Ko...
 » Geçmişten Günümüze Hopa'da Spor...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...