Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu

03/03/2009 21:30

Emiralioğlu "29 Mart Yerel Seçimlerinde Kazanan Chp Olacaktır, Kazanan Kemalpaşa Olacaktır" Dedi.


Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu

Haber: Hayati AkbaşKemalpaşa Belediye Başkanı ve 29 Mart Yerel seçimlerinde CHP tarafından yeniden Belediye Başkan adayı gösterilen Yalçın Emiralioğlu seçim çalışmalarına devam ediyor.

Kemalpaşa'da her zaman birlik ve beraberliğe, barış ve huzur ortamına önem verdiklerini ifade eden Başkan Emiralioğlu "Kemalpaşa'yı, Kemalpaşa yapan özelliklerin başında da insanlarımızın huzur içinde kardeşçe bir arada yaşamalarıdır. İşte bu huzur ortamını Kemalpaşa'da gören İş dünyası yapılan bir takım girişimler sonrası Kemalpaşa'yı Türkiye'nin ikinci bir ticaret merkezi yapma yoluna girmiştir.

Kemalpaşa Belediyesi olarak göreve başladığımızdan bu tarafa Beldemizin alt yapı çalışmaları için çalıştık. Elimize geçen her kuruşu en verimli şekilde değerlendirerek Beldemizi Modern bir kent yapma girişimimize gece-gündüz demeden devam ettik. Bugün binlerce yurttaşımız İstanbullardan, Gazi Antepden, Denizliden kalkıp Kemalpaşa'ya geliyorsa yapılan bu çalışmalarında bunda etkisi olmuştur. " dedi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu görev başında bulundukları süre içinde hep Kemalpaşalı olma özelliğini öne çıkardıklarını, "insanlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan her yurttaşımıza ve beldemizin her köşesine eşit hizmet götürme gayreti içinde olduk. Planlı ve programlı bir takvime göre de çalışmalarımız dün olduğu gibi bugünde yarında devam edecektir. " dedi.

Kemalpaşa'da siyaset yapmanın zorluğuna da dikkat çeken Yalçın Emiralioğlu, son yaşanan parti içi sıkıntılara da değinerek "Olaylar tamamen bizim dışımızda ve Partimiz Genel merkezinin inisiyatifinde gelişmiştir. Partimiz saflarında düne kadar beraber olduğumuz bazı arkadaşlarımızın yaşanan bu sürece tepki göstermeleri doğal tepkileridir, ancak şunu da belirtmeden geçemeyeceğim ki CHP kültürü içinde yaşayanlar bilmelidir ki CHP'si kendisi için emek veren hiç kimseyi mağdur etmemiştir. Sadece beklentiler zamana yayılmıştır. Bugün beni bu göreve layık gören anlayış, biliyorum ki yarın bu görevi benden daha iyi yapacak başka bir arkadaşa verecektir.

Biz Kemalpaşa'mızın aydınlık ve çağdaş yüzünü bir defa daha göstermek için yola çıktık. Bu aydınlığın önüne kim perde çekmeye çalışsa da Kemalpaşa halkının sağduyusu sandık başında o perdeyi yırtmasını bilecek ve Kemalpaşa'da yarınlarda güneş bir başka daha güzel ve aydınlatıcı doğmaya devam edecektir. Ben Kemalpaşa halkının yaptıklarımızı görerek, yapacaklarımızı da iyi değerlendireceğine olan güvenim ve inancımın tam olduğunu bir defa daha kamuoyuna açıklamak istiyorum. Başımız her zaman dik, alnımız her zaman açık oldu, yarında böyle olacaktır. " dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 03.03.2009 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Chp İlçe Yönetimi Basın Açıkla...
 » İşte Kemalpaşa Chp'de Örnek Davranı...
 » Hopalı İşadamı Metin Papila'dan Eng...
 » Başkan Emiralioğlu "Kemalpaşa İlçe...
 » Yeşil Artvin Derneğinden Hopa Ve Se...
 » Artvin Hopaspor Başkanı Çetin Kaya...
 » Artvin’de Her Kesimden Teröre Kınam...
 » Türkiye'ye Örnek Mesaj Yurdun Uç Kö...
 » Kemalpaşa Akpartilerin Oyları İle İ...
 » Milletvekili Kışla Baba Ocağında...
 » Bayraktutan Meclis’te Cerattepe Geç...
 » Değişen Bir Belde; Kılıçkaya...
 » Akparti Kemalpaşa'da Temayül Yoklam...
 » Hopa'dan Bir Genel Başkan Geçti...
 » Deriner Barajı Şubat 2012’te Elektr...
 » Hopa Ödp Adayı Yılmaz Topaloğlu "Ö...
 » Hopa Chp Seçimlerde Tek Yürek Oldu...
 » Borçka'da Chp'nin Yükselişi Sürüyor...
 » Yusufeli Barajı İçin İmza Töreni Ge...
 » Bir Başkadır Macahel'de Hayat...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...
 » Artvin Chp Merkez İlçe Gençlik Koll...