Hopa'da İlk Diz Protez Ameliyatı

22/03/2008 13:15

Hopa Devlet Hastane Doktorlarından Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Karakayalı Ve Aneztezi Uzmanı Hakan Tanrıöver Tarafından Devlet Hastanesinde Gerçekleştirilen Diz Protezi Ameliyatı Başarıyla Sonuçlandı.


Hopa’da İlk Diz Protez Ameliyatı

Haber: Turan AltınkayaOrtopedi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Karakayalı yapılan ameliyatla ilgili olarak "Bu ameliyatları artık burada yapacağız. Daha önce hastanemizde yeterli ekipman olmadığı için ameliyatları burada yapamıyorduk. Ama artık hastanemizin bir eksiği yoktur. Bu tür ameliyatlar artık burada rahat bir şekilde yapılacaktır. Hastalarımızı uzaklara göndermeyeceğiz. Hem hastalarımız hem de hasta yakınlarının yol masrafları ortadan kalkacaktır. Ayrıca aşağıdaki hastanelerde yer olmadığından hastalarımızı erken taburcu ediyorlar ve hastalar egzersiz yapamıyorlar, bizler burada bu tür engelleri ortadan kaldıracağız, en yakın zamanda da kalça protezi ameliyatını gerçekleştireceğiz" dedi.

Hopa Devlet Hastanesinde gerçekleşen ve 3 saat süren ameliyatta diz protezi ameliyatı olan Saadet Sarıoğlu ameliyat sonrasında 24 saat süre geçmeden hemen egzersizlere başladı ve kendini çok sağlıklı hissettiğini söyleyerek doktorlara teşekkür etti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 22.03.2008 tarihinde Turan Altınkaya tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin'de Bir İlk...
 » Hopa Devlet Hastanesinde Tam Kadro...
 » Tika’dan Dost Ülkeye Destek...
 » İşte İnsanlık Örneği...
 » Artvin’de İlk Omurga Kırığı Ameliya...
 » Tolga Gül Bay-pass Olacak...
 » Sosyal Güvenlik Yasası Hopa'da Prot...
 » Ak Parti Milletvekili Adayları Bası...
 » Sağlık Hakkı İnisiyatifi'nin, "Gene...
 » Beyaz Melekler Kutlama Yaptı...
 » Artvin Devlet Hastanesinde Bir İlk...
 » Tolga Gül Taburcu Edildi...
 » Halkevleri’nden Hopa Raporu...
 » Rize Devlet Hastanesi Taşındı...
 » Artvin Sağlık İl Müdürlüğü Obozite'...
 » Macahel'e Bir Destekte Sağlık Bakan...
 » Kar Şavşat'ı Teslim Aldı...
 » Koca Çiğer Maketi Artvin’de...
 » Artvin’de Ali Saraç Son Yolculuğuna...
 » Başbakan Erddoğan Artvin’de...