Artvin Hopasporda Başkan Mehmet Arslan Çekildi

10/12/2007 16:28

Artvin Hopaspor Çetin Kaya'ya Teslim


Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopa sporda sezon başından bu tarafa üst üste puan kaybedilmesinin ilk faturası başkan Mehmet Arslan'a kesildi ve başkan görevinden istifa etti.

Mehmet Arslan'ın istifası Yönetim kurulunun son yaptığı toplantıda kabul edilir iken başkanlık teklifi Çetin Kaya'ya götürüldü. Sezon başında da ismi başkanlık için konuşulan Çetin Kaya'da bu zor günde arkadaşlarımı yalnız bırakamam diyerek Hopa sporun başkanlığına getirildi.

Hopa spor Yönetiminde bu değişiklik yaşanırken Mehmet Arslan'da yaptığı kısa açıklamada "Artvin Hopa sporun başarısı için elimi taşın altına koymuştum. İşlerimden de fedakârlık yaparak gece-gündüz demeden Yönetim Kurulu arkadaşlarımla beraber zor olanı başarmak için koşturduk ama istediğim sonuca ve hedefe ulaşamadım. İşlerimde yaşanan aksaklıkları toparlamak ve Hopa sporunda yeniden önünü açmak için istifa ediyorum. Bu göreve yeni seçilen arkadaşım Çetin Kaya'ya da başarılar diliyorum. Her konuda yanındayım. Biz buradayız ve Hopa sporun başarısı için yine üzerimize düşen fedakârlığı yaparak, Yönetim kurulu ile birlikte başkanın hedeflerine ulaşması noktasında desteklerimiz devam edecektir" dedi.

Artvin Hopa spor başkanlığına seçilen Çetin Kaya'da "Tarafıma sezon başında da böyle bir teklif getirilmişti ama işlerimin yoğunluğundan kabul edememiştim. Biz Hopalıyız ve takımımıza zor anda da olsa sahip çıkmasını biliriz. Artvin Hopa spor sezon başında iyi bir kadro kurdu ama değişik etkenler hep sonucu aleyhimize olumsuz etkiledi. Şimdi toparlanma zamanı ve kaybedilen puanları geri alma zamanı. İlk karşılaşmamızda galip gelmemizde tabii bizi sevindirdi. Biz bir bayrak teslim aldık. Elimizde taşıdığımız bu bayrağı yönetim kurulu arkadaşlarımızla en iyi şekilde taşımak için yapabileceğimiz ne varsa yapmaya çalışacağımızın da herkes tarafından bilinmesini istiyoruz. Bizim bu saatten sonraki hedefimiz Artvin'in bir bütün olarak profesyonel liglerdeki tek takımına sahip çıkmasıdır. Bu konuda bir dizi çalışma ve görüşme yapacağız. Başarıya ulaşmanın yolu da camianın takımları etrafında kenetlenmesinden geçiyor.

Ben Mehmet Arslan arkadaşıma bugüne kadar yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyorum. Mehmet başkanı yine yanımızda olacak ve bugüne kadarki tecrübelerinden yararlanmak istiyoruz. Üzüntümüzde ve sevincimizde yine el ele omuz omuza Artvin Hopa sporumuzun başarısı için çalışacağımıza da candan inanıyorum" dedi.

Başkan Çetin Kaya ilk resmi karşılaşmasında Tarım Kredi karşılaşmasında galip gelen futbolcularına da 750 YTL prim dağıttı ve "Hopa spor oyunu ile zevk veriyor. Bizim için artık iç saha-dış saha farkı yok. Her karşılaşmamıza galibiyet için çıkacağız. Hopaspordada bu güç var. Teknik kadroma ve futbolcu kardeşlerime güveniyorum" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 10.12.2007 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Akparti Yusufeli Mitinginde Gövde G...
 » Artvin Hopaspor Şimdi Umut Dolu...
 » Artvin’de Amatör Lig Heyecanı Başlı...
 » Hopa Galibiyete Kilitlendi...
 » Engellilerinde Yararlanabileceği Ha...
 » Hopaspor Erzurum Kampını Tamamladı...
 » Kaymakamdan Şampiyonlara Tatil Ve İ...
 » Arhavi Meslek Yüksek Okuluna "Bina...
 » Şavşat'ta Polis Teşkilatının 168.ku...
 » Türkel Resti Çekti...
 » Ufuk Ayaydın “Erbaasporda Bu Sezon...
 » Eskişehirspor'un Hopalı Futbolcusu...
 » Hopaspor’da Yeni Dönem Başladı...
 » Trabzon Tso'da Ortak Akıl Toplantıs...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Devam Ediy...
 » Artvin’de Kar Nedeniyle Hayat Durdu...
 » Hopaspor'da Şok !...
 » A.hopaspor'a Hopa'lı Muhtarlardan D...
 » Artvin Şoförler Ve Otomobilciler Od...
 » Hopa Araklı Karşılaşması Hazırlıkla...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Ardahan Deplasmanından Mut...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Taraft...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Trabzonspor Futbol Okulu Borçka’da...