Artvin Hopasporun Kredisi Tükendi

23/10/2007 14:35

Bir Grup Taraftar Artvin Hopa Spor Bataklığa Saplanırken Acilen Tedbir Alınmasını İstediler.


Artvin Hopasporun Kredisi Tükendi

Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopa sporda moraller yine bozuk. Ankara Demirspor deplasmanından da eli boş dönerek ligin dibine demir atan Mor beyazlılarda yüzler gülmüyor. Bu arada taraftarlarda "Artvin Hopa sporun kredisi bitmiştir. Takımın küme düşmesi kesinleştikten sonra damı bizden destek isteyecekler. Yeter artık. Ne tedbir alınacaksa alınsın" dediler.

Artvin Hopa sporun Pazar günü Hopa da Gümüşhane spor ile oynayacağı karşılaşmada takımlarına yine desteklerinin devam edeceğini ifade eden taraftarlar "Bizim bir üstümüzde, bizimle aynı kaderi paylaşan Gümüşhane karşısında eğer sahadan 3 puan almadan çıkarlarsa bizde alınması gereken tedbirleri demek ki biz alacağız diyerek tepkimizi de ortaya koyarız" dediler.

Artvin Hopa sporda Gümüşhane maçı hazırlıklarına da başlanıyor. Teknik patron Reşit Sivrikaya takımın ruh halini yeni yeni çözmeye başladığını ifade ederek "Artvin Hopa sporda yetenekli futbolcular var. Sahada oynayan futbolcular var ama tek noksanımız gol noktasında sıkıntı. Her karşılaşmada aynı sorunu yaşıyoruz. Ankara Demirspor la oynadığımız karşılaşmada da ilk 40 dakika rakibe göre üstün oynayan taraf Artvin Hopa idi. Derli-toplu oynadık. Rakibi sahasına hapsettik ve yakaladığımız 3 net gollük pozisyonun birini bile gole çeviremedik. Atamadıktan sonra gol yiyince de moraller bozuluyor ve oyunda sağlanan üstünlük inisiyatifi kayboluyor.

Yine Ankara Demirspor karşısında 2 devrede de biz golü düşündükçe ve rakibin üzerine gidip gol arayan taraf yine biz olduk ama son vuruşları yapamayan yine biz olduk. Takımda yaşanan en büyük sıkıntı gol yollarındaki eksikliğimizdir. Buna mutlaka bir çare bulmamız gerekiyor. Hafta içi yapacağımız çalışmalarda bunun üzerinde duracağım. Futbolcularım moralman da iyi duruma gelmeleri gerek. Gümüşhane maçının telafisi yok ve bu maçtan Hopa mutlaka ama mutlaka 3 puan ile ayrılmak zorunda" diye konuştu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 23.10.2007 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Murgulsporlu Yöneticiler Hakeme Ate...
 » Artvin Hopaspor Bu Liğde Kalacaktır...
 » Sahasında Asaşspor Galibiyetiyle 3...
 » Hopasporda Yüzler Gülüyor....
 » Artvin Hopaspor Zorlu Viraja Girdi...
 » Hopaspordan Kötü Başlangıç...
 » Artvin Hopaspor Bulancak Deplesmanı...
 » Hopa'da Yüzler Gülmüyor....
 » Trabzon Tso'da Ortak Akıl Toplantıs...
 » Hopaspor Trabzon’dan İstediği 3 Pua...
 » Hopa'dan Gol Sesi Çıkmadı...
 » Hopaspor Yoluna Devam Ediyor...
 » Türkiye'nin Gündemi Artvin'de Tartı...
 » Artvin Hopaspor Zor Olanı Başaracak...
 » Artvin Hopa Spor Tokat Spor'a Bilen...
 » Artvin Akparti Kongresinde Sürpriz...
 » Artvin Hopa Spor 3 Puana Kenetlendi...
 » “Cerattepe’de Maden Çalışması Artvi...
 » Hopasporda Moraller Bozuk...
 » Gazeteci İsmet Başar Chp’den Aday A...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Ardahan Deplasmanından Mut...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Taraft...
 » Trabzonspor Futbol Okulu Borçka’da...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...