Barış Akarsu Artvin'i Çoşturdu

03/05/2007 13:05

Borçka Öğrenci Spor Kulübünün Düzenlemiş Olduğu Organizasyonda Artvin'de Konser Veren Rock Müziğin Önde Gelen İsmi Barış Akarsu, Hayranlarına Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.


Haber: Hayati AkbaşÖzel bir televizyon kanalında yayınlanan Yalancı Yarim adlı dizide canlandırdığı şoför karakteri ile şöhreti yakalayan Barış Akarsu, Kapalı Spor Salonunda verdiği konserde adeta Artvin'i salladı. Sergilemiş olduğu canlı performansla hayranlarına doyumsuz bir gece yaşatan Akarsu, konser süresince en güzel şarkılarına yer verdi. Konserde bir an olsun yerlerine oturmayan Akarsu, hayranları Rock müziğine doymuş oldular. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde, Akarsu sahne şovlarıyla hayranlarına güzel dakikalar yaşattı.

Artvin'de vereceği konser öncesinde Optik Dünyası'nı sponsorluğunda düzenlenen imza gününde Barış Akarsu hayranlarıyla bir araya geldi. Genç hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Akarsu, zaman zaman zor anlar yaşadı. Barış Akarsu'dan imzalı fotoğraf alabilmek için, ilköğretim ve lise çağındaki öğrenciler adeta birbirleriyle yarıştılar. Akarsu'yu cep telefonlarıyla görüntülemeye çalışan öğrenciler ise izdihama neden oldu. Kapı önünde saatlerce sıra bekleyene öğrenciler defterlerinden kopardıkları yapraklara ve mendillere imza attırmak içir uzun süre beklediler.

Gençlerin göstermiş olduğu yoğun ilgiden memnun olduğunu söyleyen Akarsu, kendisinin de genç olmasından dolayı onları çok iyi anladığını ifade etti. Artvin'e ilk kez geldiğini ve kentin doğasına hayran kaldığını belirten Akarsu, hayranlarıyla verdiği konserlerde buluşma imkânı bulduğunu kaydetti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 03.05.2007 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Z...
 » Kafkas Yaz Şenlikleri’nin Finali Ho...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Tanıtım A...
 » Kazım Koyuncu, İstanbul'dan Uğurlan...
 » Gürcüler Kazım Koyuncu Belgeseli Çe...
 » Artvin Kafkasör Boğa Güreşleri Türk...
 » İstanbul Feshane Artvin Günleri Dev...
 » Volkan Konak Arhavi'de Hem Ağladı,...
 » Gülşen Ve Mustafa Ceceli Arhavi’yi...
 » Ttso Şubat Ayı Meclis Toplantısı Ya...
 » 1 Mayıs Artvin'de Onur Akın'la Kutl...
 » Kars Film Gösterileri İle Bir Kez D...
 » Artvin'de Tarihi Bir Gün Yaşandı...
 » Macahel'deki Hes Projeleri Endişe U...
 » 33 Artvin Kafkasör Kültür Ve Turizm...
 » Organik Çay Üretimine Geçiş Bilgile...
 » Artvin Sgk İl Müdürü Basınla Buluşt...
 » Kazım Koyuncu Yüreklerde...
 » Gezici Festival Artvin'de İlgiyle K...
 » Karadeniz’e Biçilen Yeni Kefen; Yeş...En Çok Okunan Kültür-Sanat Haberleri
 » Artvin’de Diktatör İsimli Oyuna İzi...