Hopada Anavatan Partisi Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı.

06/12/2003 20:55

Anap Hopa İlçe Başkanı Nusret İskenderoğlu "Hopa'da Mahir Dudak, Kemalpaşa'da Sadık Şahin Belediye Başkan Adaylarımızdır" Açıklaması Yaptı.

Haber: Hayati AkbaşHopa'da Anavatan Partisi Belediye Başkan adaylarını açıkladı. İlçe Başkanı Nusret İskenderoğlu ve yardımcısı Hasan Durmuş'un birlikte yaptıkları açıklamada" Hopa'da Mahir Dudak ve Kemalpaşa'da Sadık Şahin Belediye Başkan adaylarımızdır" denildi.

Hopa İlçe başkanı Nusret İskenderoğlu açıklamasında Anavatan Partisinin her zorluğun üstesinden gelecek yapıda bir parti olduğunu ve yaşanan sıkıntılı döneminde sunni olduğunu ifade ederek "Kurultayımızda Genel başkan sorunumuzu Türkiye'nin ufkunu açacak isim ve isimler ile açacağız. Hopa dada bu gelişmelere denk düşen çalışma temposunu yeniden yakalayacağız. Hopa ve Kemalpaşa Türkiye'nin gözbebeği iki noktadadır. Her iki noktada yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. Temel projelere imza atıyoruz. Yaptıklarımızın yarım kalmaması için her iki birimde de mevcut Belediye başkanlarımızı yeniden adaylarımız olarak açıklıyoruz. Hopa da yaptığımız çalışmalar iktidar değişikliği sonrası sekteye uğratılmıştır. Projelerin ikinci-üçüncü aşamalarını oluşturan ihaleleri bir türlü yapamıyoruz. Hopa için hayati derecede önemli kanalizasyonun toplama ve deşarj sisteminin kurulması artık zorunludur. Çevre yolu üzerinde düzenlemeler en kısa sürede yapılacak, üretilecek yeni projeler ile Hopanın yeniden yapılandırılmasına süratle devam edilecektir. Yollarımız yeniden düzenlenecek ve yapılacaktır. Bizler Hopaya hizmetin önemini her zaman bilenlerdeniz, Hopaya hizmette siyasi iktidarlar seçici olmamalı, Hopaya yapılacak her çalışmaya yön vermeli, yolunu açmalı ve zaman geçirmeden de yapmalıdır. Bu anlamda Hopa Belediyesi üzerindede siyasiler sıkıntı yaratmadan Hopanın geleceği açısından destek olmalı, verecekleri maddi ve manevi desteği mutlaka vermeli ve vermeye devam etmelidir. İller Bankasından gelen paraya toptan el konulmakta, yapılan yardımlar kesintiye uğratılarak yapılmakta ve Belediyenin iş yapmasının yoluda engellenmektedir. Önümüzdeki süreçde yapılanların Hopa Belediye başkanına değil, Hopa halkına yapıldığını anlatmaya ısrarla devam edeceğiz " dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 06.12.2003 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Anap Belediye Başkan Adayı Mah...
 » Artvin’de Madene Karşı Bahar Yürüyü...
 » Artvin’de Türk Polis Teşkilatı’nın...
 » Dp Artvin İl Başkanı Ertan Küçükay...
 » Artvin'de Düzenli Çöp Depolama Merk...
 » Arhavi Chp'de Nihayet Beklenen Birl...
 » Artvin Barosu Referandumu Konuştu...
 » Artvin Akparti 5. Olağan Kongresi Y...
 » Rize'de Tarihi Bir Gün Yaşandı...
 » Vali Kalkan, İşadamlarıyla Yemekte...
 » Artvin Belediye Başkanı Kocatepe 20...
 » Artvin Eğitim Sen Sessizliğini Bozd...
 » Artvin Otobüsçüler Derneği Başkanı...
 » Chp Genel Merkezi Tüm İl Ve İlçe B...
 » Hayvan Hakları Konfederasyonundan S...
 » Başbakan'dan Cankurtaran Geçidi Müj...
 » Kılıçdaroğlu Artvin'den Hükümeti El...
 » Artvin Cerattepe Madeni Mahkemelik...
 » Artvin Chp İl Örgütünden Birlik Ve...
 » Yeşil Artvin Derneği 20 Yaşında...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Av. Erkan Balta Yeniden İl Başkanı...
 » Ak Parti Arhavi Gençlik Kollarından...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...