Hopa'da Hayes Lemmerz Jantaş'tan Seminer

30/04/2006 21:49

Hayes Lemmerz Jant Üreticisi Hopa İlçesinde Seminer Düzenleyerek Jant'ı Tanıttı.

Haber: Hayati AkbaşDünyanın en büyük jant üreticisi Hayes Lemmerz Jantaş Türkiye Distribütörü İncitaş A. Ş. , Hopa ilçesinde Peronti Oteli Toplantı Salonu'nda düzenlediği seminerde Türkiye'de yeni üretime başladığı "Hafifletilmiş, 20 Hava Delikli Jant" ın tanıtımını yaptı.

Seminere Hayes Lemmerz Jantaş'ın Türkiye Genel Distribütörü İncitaş A. Ş. 'nin Jant Satış Müdürü Abdullah Çabuk, Bölge Satış Şefi Koray Doğan, Ürün Geliştirme Müdürü Önder Başol, Kalite Kontrol Şefi Murat Uslu, Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Çelebi Şenol, Yurtiçi Satış Yöneticisi Nedret Korap, Rize Başbayii Mehmet Akif Mete, Hopa Bayii Fehmi Ustabaş, iş adamları, yedek parçacılar, kamyon lastiği satıcıları, treyler firmaları üst düzey yöneticileriyle birlikte şirket sahipleri katıldılar.

Seminerde Kalite Kontrol Şefi Murat Uslu, Hayes Lemmerz Jantaş tarafından Türkiye'de yeni üretime başladığı Hafifletilmiş 20 Hava Delikli Jant'ın tanıtımı yaparak üretimini, kalitesini ve pazarlama alanında dünya piyasasındaki şu anki durumu hakkında sinevizyon gösterisiyle geniş bir şekilde anlattı. Seminer yaklaşık 1, 5 saat sürdü.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 30.04.2006 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopalı İşadamı Kerim Makar’ın Büyük...
 » Hopalı İşadamı Kardeşler Batum’da B...
 » Türk İşadamlarının Gürcistan’daki B...
 » Dünya Gümrük Günü Hopa’da Kutlandı...
 » Artvin’de “Turizm Değerlendirme Top...
 » Artvin Orman Bölge Müdürlüğün De Ar...
 » Araştırmacı Halk Bilimci Yazar Ülkü...
 » Bulutlar İçindeki Artvin...
 » Arhavi Çok Önemli Bir Değerini Kayb...
 » Hemşin Kavalı Yetim Kaldı...
 » Kaymakam Hüseyin Çam Murgul’a Veda...
 » Mıchelın Genel Müdürü Hopa'da...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Artvin’de Kar Nedeniyle Hayat Durdu...
 » Artvin Ucuz Enerjiden Faydalanmalıd...
 » Doğu Karadeniz İhracatı Eylül Ayınd...
 » Kış Lastiği Uygulaması Başlıyor...
 » Halkbank Gyo’nun Başında Bir Artvin...
 » Hdp Milletvekili Adayı Neden Hdp’de...
 » İşkur Genel Müdürü Nusret Yazıcı’da...