Hopa’yı Şimdi De Esnaf Odası Seçim Heyecanı Sardı

11/01/2018 14:44


Haber: Hayati AkbaşHopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası kon gresi yaklaştıkça ilçede yeni bir seçim heyecanı yaşanmasına neden oldu.

Hopa Esnaf Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Yaşar Gülcihan düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında “Hopa ve Kemalpaşa’yı yükseklere taşıyacağız” dedi.

3 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan adaylığını açıklayan Yaşar Gülcihan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek seçim startını verdi.

Basın toplantısında bir konuşma yapan Yaşar Gülcihan, neden aday olduğunu şu cümlelerle açıkladı: “Değerli Basın mensubu arkadaşlarım, Öncelikle bizleri kırmayıp davetimize icap ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

3 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlık seçimi için ekip arkadaşlarımla birlikte buradan start veriyoruz ve sizlerin huzurunda adaylığımı açıklıyorum.

Bugüne kadar Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odasında görev yapmış olan Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetimine Hopa’ya hizmette taş üstüne taş koyan her bir ferde ve kuruma çok teşekkür ederim.

Yıllardır ilçemizde esnaflık yapmaktayız ve sorunları biliyoruz. Esnafa sahip çıkmak adına, esnafın dilek ve taleplerini yerine getirmek adına arkadaşlarımla birlikte bu göreve aday olduk. Hopa’mızı ve Kemalpaşa’mızı bir üst yere taşımak için aday olduk.

İlçelerimizde esnafımızın yaşadığı sıkıntılar ortadadır. Göreve geldikten sonra esnaf arkadaşlarımızla bir araya gelerek, düzenli toplantılar düzenleyerek her sorunun üstesinden gelmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Özellikle hepimiz çok iyi biliyorsunuz ki Kemalpaşa’mız yeni ilçe oldu. Kemalpaşa’mıza yapılacak olan yatırımlar konusunda ve getirilmesi gereken her birim için bizler öncü ve takipçi olacağız.

Bir sivil toplum kuruluşu olarak tüm gücümüzü ve mesaimizi harcayacağız. Geldiğiniz için hepinize tekrardan teşekkür ederim”.

Basın açıklaması sırasında kendisi ile beraber yola çıkan Yönetim kurulunu oluşturan arkadaşlarını da açıkladı. Yaşar Gülcihan’ın listesi şu isimlerden oluştu: Yaşar Gülcihan, Mustafa Şanlı, İlyas Durmuş, Fatoş Çelik, Oktay Yılmaz, Cengiz Koyuncu, Fatih Kazdal. Yedek olarakta Nuriye Yılmaz, Abdurrahman Yıldız, İbrahim Demirkaya, Ali Akyasan, Ahmet Kansul, Sultan Ustabaş’dan oluştu.

Yaşar Gülcihan ve ekibi Basın toplantısı ardından Hopa Belediyesine geçerek Başkan vekili İsmail Uzun’u makamında ziyaret ettiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 11.01.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Tso Seçimlerine Hazırlanıyor...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Seç...
 » Demirhan Elçin Güven Tazeledi...
 » Chp Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztü...
 » Tesk Seçimleri İçin Heyecan Artıyor...
 » Hopa’da Hdp Basın Açıklaması Yaptı...
 » Hosiad Hopa’lı İşadamlarını Ortaklı...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Devam Ediy...
 » Hopa Bir Bütün Olarak “Ata’sına” Sa...
 » Artvin’de Akparti İftarları Devam E...
 » Hopa Tek Yumruk Oldu...
 » Artvin İş Dünyası Tso’nun İftarında...
 » Hopa İçin Elele Verdiler...
 » Hopa’da Und Temsilciliği Açılması İ...
 » Hopa Heyeti Ankara’da Temaslarda Bu...
 » Hopalı Fırıncılar Ticaret Odasını Z...
 » Hopa’da Gümüşkaya Kuyumculuk Açıldı...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Tesk Genel Başkanlığına Bir Artvin'...
 » Hopa Esnaf Odasına Gazeteci Aday:ay...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Hopa’da Korkutan Yangın...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...
 » Hopa Esnaf Odasında Osman Küçükali...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Hopa’da Tutuklanan Efrayim Vayiç Se...
 » Arhavi Belediye Meclisinden Tarihi...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...