Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’a Ziyaret

10/01/2018 09:25


Haber: Hayati AkbaşZiyarete CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra; CHP Ardanuç İlçe Başkanı Mesut Hüseyin Aksakal ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, İl Genel Meclisi Üyesi Tahsin Şentürk, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri ile partililer katıldı.

Ziyarette ilk sözü CHP İlçe Başkanı Mesut Hüseyin Aksakal aldı. Aksakal; “Sayın İl Başkanıma ve yöneticilerimize teşekkür ederek, hayırlı olsun diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Her anlamda ülkemiz özlediğimiz günleri hasretle aramakta. Böylesine bir süreçte elini taşın altına koyarak yönetime gelen Sayın İl Başkanımı ve yönetim kurulu üyelerimizi bir kere daha tebrik etmek istiyorum. CHP, kuruluşun ve kurtuluşun partisidir. 2019’da hem yerelde, hem de genelde halkımızın desteği ile CHP’nin iktidarını müjdeleyeceğiz” dedi.

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir; “Bende sayın il başkanım ve değerli yöneticilerimize hayırlı olsun diyor, kolaylıklar diliyorum. Sayın İl Başkanım aynı zamanda benim rahmetli babamın da il başkanlığını yapmış birisidir. Bu anlamda kendisi ile çalışmaktan büyük bir onur ve gurur duyacağım. Yerel yöneticiler olarak bizler her zaman halkımızın yanında, örgütümüzün de arkasındayız” dedi.

CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber konuşmasında; “Bugün hem kendim hem de il yöneticilerimle beraber CHP’nin yıkılmaz ve sarsılmaz kalesi, Atatürk ve Cumhuriyet’ten vazgeçmeyeceklerin kenti Ardanuç’ta olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duymaktayım. Evet daha yeni göreve geldik. Ama bu partiye, bu ideolojiye asla uzak duran insanlar değiliz. Ardanuç’u, Ardanuçluları biliyor ve tanıyoruz. Sizlerin gösterdiği irade dillere destandır. Ardanuç; sosyal demokratların, CHP’nin kalesidir. Sizlerin görüşleri ve önerileri bizler için çok değerlidir. 2019’a kadınımızla, gencimizle, üyemizle, gönüllülerimizle kısacası hep beraber hazırlanacağız ve bunun sonucunda da başaracağız. Ülkemiz kötü yönetiliyor ve insanlar artık görüyorlar ki bu gidişatı durduracak tek güç, tek siyasi parti partimizdir. Atatürk Türkiye’sine, Cumhuriyet’e yapılan saldırıların karşısında her zaman dik duracak, partimizi daha da güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz. Umutsuzluk nasıl Mustafa Kemal’in Kurtuluş Savaşı mücadelesinde yoksa bizlerde de asla olmayacaktır” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, CHP Artvin İl Yöneticileri kendilerini Ardanuçlu partililere tanıttı.

CHP Artvin İl Başkanı ve yönetiminin ilçe başkanlığı ziyareti kendilerine iletilen hayırlı olsun temennilerinin ardından sona ererek, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir makamında ziyaret edildi.

CHP İl Başkanı Ahmet Biber burada yaptığı konuşmada; “Yerelde güç olmanın ne demek olduğunu, yerelde başarının ne demek olduğunu bizlere Ardanuç Belediyesi ve onun değerli başkanı Yıldırım Demir göstermektedir. Amacımız, bu gücümüzü artırmaktır. Ardanuç Belediyesi ve Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, halktan yana halkçı belediyecilik örneğidir. Kendisini bir kez daha tebrik ediyor, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

CHP İl Başkanı Ahmet Biber ve CHP Artvin İl Yönetimi daha sonra Şavşat ilçesini ziyaret etmek üzere Ardanuç’tan ayrıldılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 10.01.2018 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Chp 90 Yaşında...
 » Emin Özgün Artvin Chp’den Belediye...
 » Mhp 1 Kasım Seçimlerine Hazırlanıyo...
 » Chp İl Başkanlığı Seçimi 15 Gün Son...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...
 » İnönü'nün Torunu Artvin'de...
 » Hopa Hdp’den Başkan Kasımoğlu’na Ağ...
 » Hopa Chp Yeni İlçe Başkanlığı Tören...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Devam Ediy...
 » Artvin’de Cerattepe İçin Gergin Top...
 » Artvin’de İşçi Partisi’de Belediye...
 » Artvin Chp’de Kabine Açıklandı...
 » Hopa Chp İlçe Kongresinde Gergin An...
 » Artvin Ve İlçelerinde 19 Mayıs Coşk...
 » Artvin Chp İl Kongresi Yapıldı...
 » Artvin'de Yerel Seçimlerde Akparti...
 » Artvin’de Siyaset Arenası Isınmaya...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Artv...
 » Bayraktutan Tbmm Genel Kurulunda Şi...
 » Borçka Belediye Başkanı Seçilen Ata...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...