Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresini Yaptı

24/12/2017 11:31

Akparti Hopa Kadın Kolları Kongresi Yapıldı Ve Seyhan Altunsoy İkinci Kez Kadın Kolları İlçe Başkanı Seçildi.


Haber: Hayati AkbaşAkparti Hopa Kadın Kolları Kongresini tamamladı. Seyhan Altunsoy ikinci kez kadın kolları ilçe başkanı seçildi. İlçe teşkilat binasında yapılan kongreye İlçe Başkanı İlyas Güven, Hopa Belediye Başkan vekili İsmail Uzun, İl genel meclis üyesi Hüsnü Çakır, İl kadın kolları başkanı Reyhan Güneri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları delegeleri ve partililer katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı İlyas Güven”Kadınlarımız ve gençlerimizin sahip çıkmadığı bir hareketin geleceğinin olmadığına inanıyorum. Partimizin bugüne kadar elde ettiği başarılarda kadınlarımızın ve gençlerimizin çok önemli bir yeri vardır. Önümüzdeki dönemde sizlerden daha fazla çaba ve gayret bekliyor olacağız. Kucaklayıcı olmamız gerekiyor. Düşmanı azaltmaya dostu arttırmaya gayret edeceğiz. Rabbim bizi kendine, İslam’a ve insanlığa hizmet etmekten alıkoymasın İnşallah.

Son 15 yılda olduğu gibi 2019’da da tüm senaryoları, siyaset ve medya mühendisliklerini boşa çıkaracağız. Bunun için her zamankinden daha uyanık olmamız, daha çok çalışmamız gerekiyor. Rabbim bu yolda bizlerin yar ve yardımcısı olsun”dedi.

Önceki dönem kadın kolları başkan ve yönetim kurulu üyeliği görevi yapanlara teşekkür ve çalışmalarından dolayı takdir eden Güven, Ak partide gerek mecliste, gerek kabine’de, gerek merkez karar ve yönetim kurulunda ve belediye başkanlığı yapan bayanların sayılarını verdi istatistikler paylaştı. Üzerinde çalışma yapılan Bütün Şehir Yasası ve Belediye teşkilat ilişkileri üzerinde de duran Ak parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, seçilecek olan kadın kolları İlçe başkanı Seyhan Altunsoy’a ve yönetimine başarılar dileyerek konuşmasını tamamladı.

Ak parti Artvin İl kadın kolları Başkanı Reyhan Güneri ve İlçe kadın kolları Başkanı Seyhan Altunsoy ’un konuşmalarının ve slayt gösterilerinin ardından yapılan seçim sonrası Seyhan Altunsoy ikinci kez kadın kolları başkanı seçildi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 24.12.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Artvin’de Akpartililer Basınla Bira...
 » Artvin’de Mhp Aday Tanıtım Mitingle...
 » Artvin’de Mhp Aday Adaylarını Tanıt...
 » Türk Sağlık Sen Artvin Şubesi Yeni...
 » Artvin Milletvekili Kışla'dan Hopa’...
 » Başbakan Binali Yıldırım Artvin’de...
 » Türkiye - Azerbaycan İlişkileri Sem...
 » Artvin’de Ak Parti Seçim Startını H...
 » Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güv...
 » Hopa Tarihi Günlerden Birini Daha Y...
 » Helal Kazanç Ve Helal Rızık...
 » Artvin Belediye Başkanı Kocatepe Ma...
 » Başbakanlıktan Hopa’ya 26.728.012 T...
 » Artvin’de Bayram Mesajları...
 » Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Er...
 » Vali İnce, Şavşat'ta İncelemlerde B...
 » Cumhurbaşkanı Erdoğan Yusufeli’ndey...
 » Dsi Hopa’ya Yatırım Seferberliği Ba...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...