Av. Erkan Balta Yeniden İl Başkanı Seçildi

18/12/2017 15:31

Artvin Akparti Kongresinde Erkan Balta 454 Delegenin 450’sinin Oyunu Alarak 3. Kez İl Başkanı Seçildi.


Haber: Hayati AkbaşAkparti Artvin 6. Olağan İl Kongresi Gerçekleşti Akparti Artvin 6. Olağan İl Kongresi, Başbakan Binali Yıldırım’ında katılımıyla gerçekleşti.

Artvin Spor Salonu’nda düzenlenen kongreye Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Akparti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, milletvekilleri ile çok sayıda partili katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, konuşmasına Artvin’de 35 yılda yapılmayan işleri biz 3, 5 yılda yaptık diye başladı. . Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, partililere hoş geldiniz diyerek il kongresinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Başkan Kocatepe; “ AK Parti hükümeti Türkiye’de büyük işler başararak siz değerli halkımızın teveccühüyle 15 yıldır iktidarda ülkeye hizmet ediyor. Bizde Artvin’de Partimizin hükümetimizin destekleriyle ilimize hizmet ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana muhteşem işler başardık. Elhamdülillah sizlerin yüzünü kara çıkarmadık. 35 yılda yapılmayan işleri biz 3, 5 yılda yaparak ilimize kalıcı eserler bırakmanın haklı gururu içerisindeyiz. Partimizin 6. Olağan kongresine teşrifleriyle bizleri onurlandıran değerli genel başkan vekilimiz ve başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a hoş geldiniz diyor sizleri sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Balta, “Ak Parti Sadece Siyasi Bir Parti Değil, Tüm İnsanlığa Hizmet Eden Bir Davanın Neferidir”

Akparti Artvin 6. Olağan İl Kongresinin açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Av. Erkan Balta, konuşmasının başında tüm teşkilat mensuplarını tek tek sayarak Akparti teşkilatlarına ve delegelere katılımlarından dolayı teşekkür ederek saygıyla selamladı. İl Başkanı Balta ; “ Akparti sadece siyasi bir parti değil milletimize bütün insanlara bütün mazlumlara hizmet etmenin onların huzurun ve namusunu korumak için hareket eden bir davanın neferi olarak görüyoruz. Ekonomik, siyasi, sosyal her türlü felaketin birbirini kolladığı dış politikada aciz ve çaresiz bir ülke. Yine aciz ve çaresiz milleti bugün bulunduğu noktaya getiren Akparti’de 7 yıldır il başkanı olarak 10 yıldır kesintisiz teşkilatlarda görev yapma şerefinde bulunduran rabbime hamd ediyorum. Milletimizin yeniden doğruluşu kendi ruh kökü üzerinde yenide dirilişinde Akparti ve Artvin’de bizlerle birlikte yol yürüyen başta yönetim olmak üzere ilçe başkanlarımıza ilçe yönetim kurulu üyelerimize kadın ve gençlik kollarımıza mahalle, köy sandık temsilcisine kadar her kademede ki bütün arkadaşlarımıza yürekten şükranlarımı arz ediyorum. ” dedi. Kışla, “Hedefi Yüzde 50’nin Üzerine Çıkmak” Akparti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ise 2002’den bu zamana kadar Artvin’de Akparti ye verilen desteklerden dolayı tüm hemşerilerine teşekkür ederek 2019 yılında hedefi yüzde 50’nin üzerine taşıdıklarını söyledi.

Kongrede Artvin Milletvekili İsrafil Kışla’da bir konuşma yaptı. Kışla konuşmasında ; “Sayın başbakanım biz çalışma seferberliği başlattık. 2019 yılı seçimlerine iki şeyi canla başla yapmaya çalışacağız. Bir, bugüne kadar yapılan hizmetleri milletimize canla başla anlatmaya çalışacağız. İki, milletimizin gönüllerini kazanmaya çalışacağız. İnşallah durmak yok gece gündüz yaz kış demeden bugünden tezi yok canla başla çalışıp 2019 seçimlerine hazırlık yapacağız. ” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimlere tek liste ile girildi. Av. Erkan Balta başkanlığındaki liste 454 delegeden 450’nin oyunu aldı. Bu sonuçla Av. Erkan Balta 3. Kez yeniden İl Başkanı seçildi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 18.12.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Ak Parti Artvin 6. Olağan İl Kongre...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Hopa Akparti 6. Olağan Kongresi Yap...
 » Artvin’de Mhp Aday Adaylarını Tanıt...
 » Artvin Akparti 5. Olağan Kongresi Y...
 » Akparti Artvin İl Danışma Toplantıs...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Artvin’de Yeni Yıl Mesajları Yayınl...
 » Artvin 6 Nisan’da Büyük Mitingle Ma...
 » Milletvekili Kışla Teşekkür Ziyaret...
 » Yeşil Artvin Derneğinden Maden Şirk...
 » Türkiye Depreme Hazır Mı?...
 » Solaklı Vadisi Karaçam Ve Köknar Kö...
 » Sarp Sınır Kapısında İlk Etap Çalış...
 » Artvin İl Sağlık Müdürlüğü’ne 6 Yen...
 » “Cerattepe’de Maden Çalışması Artvi...
 » Deriner Barajı Şubat 2012’te Elektr...
 » Cerattepe İle İlgili Koordinatör Ün...
 » Tema Vakfı 22 Yaşında...
 » Yüksek Gerilim Hatları Kuşları Öldü...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...