Hopa Ak Parti Gençlik Kolları Yeni Başkanını Seçti

04/12/2017 08:54

Hopa Ak Parti Gençlik Kolları Yeni Başkanını Seçti. Parti Binasında Yapılan Kongre İle Yeni Başkan Mücahit Çakır Oldu.


Haber: Hayati AkbaşHopa Ak Parti Gençlik Kolları yeni başkanını seçti. Parti Binasında yapılan kongre ile yeni başkan Mücahit Çakır oldu. Gençlik kolları kongresine Belediye Başkanı Nedim Cihan Ak parti Hopa ilçe Başkanı İlyas Güven ve Akparti yönetim kurulu üyeleri ile Gençlik Kolları Artvin İl Başkanı Burak Coşkun ve gençlik kolları delegeleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlyas Güven 16 Nisan tarihindeki halkoylamasıyla seçilme yaşının 18’e indiren Anayasa değişikliği gençlerimize verdiğimiz önem ve duyduğumuz güvenin en açık göstergesidir. Bu tarihten itibaren gençler hem siyasette hem de devlet yönetiminde daha çok temsil edilecek, daha çok söz sahibi olacaksınız. Teröre şiddete ve kör ideolojilere asla prim vermeyeceğiz, sözün ve düşüncenin gücüne inanarak okumaya araştırmaya ve sorgulamaya devam edeceğiz. Özgüveni yüksek milli şuur ve karakter sahibi nitelikli genç nesiller yetiştirmek için 14 yıldır Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gayretlerini hepimiz yakinen ve heyecanla takip ediyoruz” dedi.

Eski ve yeni eğitim sitemini gerek taşımalı gerekse de öğlen yemek ve kitap temini ile fakülte ve kredi yurtlar kurumuna ait öğrenci yurtlarını geçmişle örnekleriyle günümüzle karşılaştırdı ve detayları anlattı. Gençlere nasihatlerde bulundu. Daha sonra Belediye Başkanı Nedim Cihan. İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Coşkun ve İlçe Gençlik kolları başkanı Mücahit Çakır birer konuşma gerçekleştirdiler. Daha sonra yapılan seçim sonucu Mücahit Çakır ve ekibi gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu olarak seçildiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 04.12.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Artvin’de Hedef 20 Bin İstihdam...
 » 14 Mart Hopa’nın Kurtuluş Günü Töre...
 » Galip Öztürk “10 Yılda Yolcu Sayısı...
 » Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçe...
 » Artvin Chp’de Halkçı Liselilerden B...
 » Yusufeli Barajı Ve Hes’in Temeli At...
 » Artvin 78’liler Derneğinden 12 Eylü...
 » Artvin’de Akparti Kongre Süreci Baş...
 » Artvin Add'den Eğitim Sendikalarına...
 » Hdp Mitingine Yapılan Saldırı Hopa’...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Milletvekili Kışla’dan Kemalpaşa’ya...
 » Hopa Akparti 6. Olağan Kongresi Yap...
 » Hopa Akparti İlçe Danışma Meclisi T...
 » Ayder Yenileme Ve Koruma Projesi...
 » Chp Eski İstanbul İl Başkanı Berhan...
 » Milletvekili Kışla Teşekkür Ziyaret...
 » Organik Çay Üretimine Geçiş Bilgile...
 » Artvin’de Demokrasi Nöbeti Devam Ed...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...