İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bugün Artvin’e Geliyor

02/12/2017 11:10


Haber: Hayati Akbaş2 Aralık Cumartesi günü bugün Artvin’e gelecek olan Akşener’in ziyaret Programı ise şöyle, Akşener, Saat 9. 30’da Trabzon Havaalanına inecek. Saat 10. 45’te Artvin Arhavi il sınırında partililerin karşılaması, Saat 12. 30 Artvin Merkeze varış, Saat 13. 00 İyi Parti İl Merkezi’nin açılışı. 14. 30’da Atatepe ziyareti ve ardından 15. 15 yemek programı ve dinlenme saati. 16. 30 ‘da Grand Hotel Düğün Salonu’nda yapılacak partililerle buluşma programının ardından Artvin programı sona erecek.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 17. 30’da Hopa’ya hareket edecek. Burada Hopalılarla sohbet edecek. Saat 19. 00’da ise Hopa’dan ayrılarak Trabzon Havaalanına hareket edecek.

Meral Akşener’i Artvin’de Taraflı Tarafsız Herkes Heyecanla Bekliyor

İyi Parti Artvin İl Başkanı Filiz Akyüz, “Niyetimiz İYİ, muhabbetimiz İYİ, İYİ bir Türkiye ve İyi bir Artvin için çıktık yola. Sizleri de bekliyoruz” dedi.

Akyüz, “iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i en iyi şekilde Artvin halkı ile karşılayacağız, Artvin Halkı taraflı tarafsız, üye olsun olmasın, herkes bu anlamlı ziyareti büyük bir heyecanla bekliyor. ”dedi.

Başkan Akyüz, Türkiye’nin büyük bir ülke olduğunu, köklü bir geçmişe sahip olduğunu, bağrında vatanını, milletini seven çok değerli insanlar yetiştirdiğini, bu değerlerden birisinin de en zor zamanda milletine ülkesine hizmet etmek için yola çıkan Meral Akşener olduğunu söyledi.

Karanlığın En Zifiri Olduğu Zaman Güneşin En Erken Doğacağı Zamandır

İyi Parti’nin önümüzdeki seçimlerde büyük bir çıkış yapacağı, muhalefet yapmak için kurulan bir parti olmadığını, Türkiye’nin kötü gidişatına dur diyecek tek partinin İyi Parti olduğunu iddia eden İyi Partililer, “Türkiye belki de en zor günlerini yaşıyor. Biz buna karanlığın en zifiri yeri diyebiliriz. Karanlığın en zifiri yeri, Güneş’in doğacağı en yakın yerdir. 80 milyonun umudunun tükendiği bir dönemde, İyi Parti’nin kurulması herkesin umudu oldu. Bu partinin kurulmaması için nasıl engeller çıkarıldığını yakinen biliyoruz. Genel Başkanımız Meral Akşener, Türk Halkının umudu oldu. 2 Aralık Cumartesi günü yani bugün her açıdan her yönden adeta yorgun düşen, bunalan, çıkış yolu arayan Artvin’de umuda, aydınlığa doğru adım atacak. Meral Akşener, İyi Parti, Artvin’e Türkiye’ye, hepimize iyi gelecek” ifadelerine yer verdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 02.12.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Muhammed Altunal Bu Defa Kendini An...
 » Milletvekili Aday Listeleri Ysk’ya...
 » Cumhurbaşkanı Erdoğan Yusufeli’ndey...
 » Hasan Ekinci’den Çarpıcı Açıklamala...
 » Hopa Katliamları Protesto Ediyor...
 » Artvin'de Dp Basınla Kahvaltıda Bul...
 » Başbakan Erdoğan Artvin’deydi...
 » Tmmob Artvin - Hopa Ve Fındıklı’da...
 » Artvin’de Ödp, Zamlara, Hes'lere Ve...
 » 2011' İn Etkili Ve Popüler Yüz Kadı...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Artvin Dp İl Kongresi Yapıldı...
 » Demokrat Parti Artvin'de Adaylarını...
 » Artvin Akparti 5. Olağan Kongresi Y...
 » Artvin’den Bir Emin Özgün Geçti...
 » Demokrat Parti “Artvin’e Talibiz” D...
 » Tmmob Artvin’den Yürüyüşe Geçti...
 » “Amerika Ambargo Koyduğu İran İle T...
 » Artvin Akparti Milletvekili Adaylar...
 » Hopa Chp Ankara İntihar Saldırısını...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...