Numanoğlu'ndan Trabzon Özel Emperyal Hastanesine Teşekkür

28/11/2017 10:30

Gazeteci Necmettin Numanoğlu'ndan Trabzon Özel Emperyal Hastanesine Teşekkür.


Haber: Hayati AkbaşTrabzon Özel Emperial hastanesi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Hastane tecrübeli Doktor kadrosu sayesinde hastalar tarafından en çok tercih edilen hastaneler listesinin ön sıralarında yer alarak tercih edilmeye devam ediyor.

Trabzon Özel Emperial hastanesinde her türlü branşta da hizmet veriliyor. Emperial Hastanesinde başarılı ameliyatlarla hastalar şifa buluyor. Hastanenin Genel Cerrahi bölümünün başarılı doktorlarından Op. Dr. Sezgin Mumcu Mide Fıtığı rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatırılan Artvin’in tanınmış gazetecilerinden Gazeteci Necmettin Numanoğlu’nun Eşi Hülya Fatma Numanoğlu'nun Tetkiklerin ardından operasyon gerçekleştirildi. Başarılı Ameliyattan sonra sağlığına kavuşan Numanoğlu taburcu edildi.

Necmettin Numanoğlu ’da eşine gösterilen ilgi ve sonrası sağlığına kavuşmasından dolayı yaptığı açıklamada “Trabzon Özel Emperial Hastanesine eşime ve tarafıma gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Eşimin hastanede yattığı sürede ve geçirdiği başarılı operasyon sonrası sağlığına kavuşmasını sağlayan Genel Cerrahi bölümünün güler yüzlü hemşirelerinden Nagihan Özdemir, Hümeyra Karpuz, İpek Uzun ve Op. Dr. Sezgin Mumcu'nun yakın ve samimi ilgilerinden dolayı ayrıca başhekim ve hastane görevlilerine teşekkür eşim ve ben en samimi duygularımla teşekkür ediyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 28.11.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Necmettin Numanoğlu Korkuttu...
 » Profesörlerin Şavşat Aşkı...
 » Artvin'de Bir İlk...
 » Chp İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hü...
 » Başkan Akçicek Ameliyat Masasına Ya...
 » Umg 21.kuruluş Yıl Dönümünü Basın M...
 » Acı Bir Defa Daha Necmettin Numanoğ...
 » Necmettin Numanoğlu Korkuttu...
 » Ruslar, Trabzon Ve Rize’nin Çöpleri...
 » Artvin'de Dp Basınla Kahvaltıda Bul...
 » Tolga Gül Bay-pass Olacak...
 » Şavşat Saperkule Festivalinde Coşku...
 » Sakarya Ak Parti Kadın Kolları Art...
 » Hopa'da Cıva Zehirlenmesinden 27 Ki...
 » Arhavi'de Ulusal Basın Temsicisi Ga...
 » Artvin Devlet Hastanesi’nde Yangın...
 » Hopaport Proje Kargo Sezonunu Açtı...
 » Demirhan Elçin Güven Tazeledi...
 » Artvin Hastanelerine Kavuşuyor...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...En Çok Okunan Sağlık Haberleri
 » Hopa’da Rahim Ağzı Kanseri Farkında...
 » Artvin’de Kanserle Mücadele Program...