Artvin Orman Bölge Müdürlüğü’ne Yeni İş Makineleri

23/11/2017 08:08

Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Artvin Orman Bölge Müdürlüğü’ne Üretim İçin Yeni İş Makineleri Gönderildi.


Haber: Hayati AkbaşOrman Genel Müdürlüğütarafından üretimde verimliliği artırmak ve üretim çalışmalarını kolaylaştırmak için, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü’ne 2 adet hava hattı, 2 adet emval sürütücü vinç ve 2 adet 4 çeker Traktör gönderildi.

Gelen üretim makinelerinin çalışma şekli ve performansını yerinde uygulamalı görmek ve denetlemek için Orman Genel Müdürlüğünden İşletme Pazarlama Dairesi Başkanı Kenan Akyüz, Üretim Şube Müdürü Selami Cilan, Makine İkmal Şube Müdürü Ferit Torunoğlu, Makine Mühendisi Celalettin Özkan ayrıca Havai Hatların alındığı Slovenya dan ve Traktörlerin alındığı Konya’dan iş makinelerinin çalışma düzeneklerini göstermek ve eğitim vermek için 3’ er kişilik teknik ekip geldi.

Gelen Heyeti Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu, Bölge Müdür Yardımcısı Ali Uzuncan, Makine İkmal Şube Müdürü Kemal Çetiner, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Mutlu Özdemir ve Artvin Orman İşletme Müdürü Yusuf Soysal Karşıladı.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü’nün Hava hatları ve üretimde çalışan operatörlerine, Bölge Müdürlüğümüz Makine parkı ve Kafkasör mevkinde Slovenya ile Konya’dan gelen teknik ekip tarafından uygulamalı olarak eğitim verildi. 35 yıllık emektar iş makineleri ile çalışan operatörlerin, yeni gelen üretim makinelerinin kurulumunu, çalışma şeklini ve performansını görmeleri heyecanlarına heyecan kattı.

Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu, İşletme Pazarlama Daire Başkanı Kenan Akyüz’e Orman Genel Müdürlüğümüzün iş makinelerinin Artvin’e kazandırılması ile ilgili destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ayrıca Devlet Malzeme Ofisinden ve Tümosan’dan gelen ekip İş Makinelerinin kontrol ve kabulü için gerekli işlemleri yaptılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 23.11.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Orman Zararlılarıyla Müca...
 » Artvin’de Orman Zararlılarıyla Müca...
 » Artvin’de Kablo Hırsızlığı...
 » Artvin Halkı 9 Nisan’da Cerattepe P...
 » Artvin Cerattepe’de Skandallar Peşp...
 » Haydi Çocuklar Tohum Toplamaya...
 » Artvin İl Koordinasyon Kurulu Topla...
 » Sinop’tan Cerattepe’ye Destek...
 » Bosna Hersekli Ormancılar Artvin’de...
 » Artvin Derelerine 390 Alabalık Bıra...
 » 7 İklim 7 Bölge Şiir Şöleni...
 » Artvin Orman Bölge Müdürü Göreve Ba...
 » Koordinasyon Kurulu 2017 Yılı Dördü...
 » 5 Bin Köye 5 Bin Orman...
 » Siyasi Partiler Milletvekili Aday L...
 » Orman Heyetinden Yusufeli’nde İncel...
 » Türkiye’nin Ormaniçi Suları Alabalı...
 » Hopa Hdp’den Başkan Kasımoğlu’na Ağ...
 » “Artvin İnsanı İçin Orman Ve Ekonom...
 » Artvin Ormanları "Ballanıyor"...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Arhavi Bir Çınarını Daha Kaybetti...
 » Kemalpaşa’ya 150 Yataklı Bölge Hast...
 » Hopa İlçe Emniyet Müdürünü Allah Ko...
 » Lüks Artvin Seyahat Mercedes'i Terc...
 » Borçkaspor’dan Hopaspor'a Destek...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Tamamlandı...
 » Kaymakam Görükmez’den Hopaspor Futb...
 » 7,7 Milyar Liralık 375 Eser Hizmete...
 » Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güv...
 » Koop 2017 Fuarı...