Hopa Devlet Hastanesinde Anlamlı Jest

18/11/2017 09:57

Hopa Devlet Hastanesinde Muayene Olan Hastadan Doktora Teşekkür.


Haber: Hayati AkbaşBaşbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) ne internet üzerinden başvuran hasta, Hopa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Polikliniği’nde muayene olduğunu ve titiz, ciddi, ilgili ve bilgilendirici çalışmalarından dolayı Hopa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Burcu Makbule Şirin’e teşekkür etti.

Hopa Devlet Hastanesi Başhekim Uzm. Dr. Ferit Alaybeyoğlu; BİMER’E yapılan başvuruya duyarsız kalmayarak Uz. Dr. Burcu Makbule Şirin’e “Teşekkür Belgesi” verdi ve şu açıklamayı yaptı: “Hastanelerimize müracaat eden vatandaşlarımız, BİMER’i genelde Sağlık tesislerimizde, görmüş oldukları aksaklıkları bildirmek amacıyla kullanırlar. Bazı hasta - hasta yakınlarının, memnuniyetlerini dile getirmeleri ve bizim tarafımızdan da çalışan personellerimize geri bildirim yapmamız çalışanlarımızı mutlu etmekte ve çalışma azimlerini artırmakta olduğu gibi diğer çalışan personellerimize de örnek teşkil etmektedir” dedi.

Başhekim Alaybeyoğlu; “Vatandaşlar tarafından BİMER ve SABİM iletişim merkezlerine yapılan şikâyet başvurularının, yerine memnuniyetlerini belirten taleplerini görmek bizi mutlu etmektedir” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 18.11.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Rize'nin Yeşil Mavi Gururu...
 » Hopa’da Diyabet Okulu Eğitimleri De...
 » Hopa Devlet Hastanesi Sigaraya Sava...
 » Hopa Devlet Hastanesinde Tam Kadro...
 » Hopa’da Diabet Okulu İlk Mezunların...
 » Hopa Devlet Hastanesi Personelide P...
 » Hopa’da Diabet Okulu İkinci Mezunla...
 » Hopa Devlet Hastanesi Diyabet Okulu...
 » Hopa Devlet Hastanesinde Hastalara...
 » Artvin’de Sağlık Çalışanları İş Bır...
 » Sigarayı At, Hayatı Tat Sloganı Hop...
 » Başkan Nedim Cihan’dan Sağlıkçılara...
 » Artvin’de Cerattepe İçin Gergin Top...
 » Akparti Artvin Merkez İlçe Kongresi...
 » Artvin Eğitimine Taze Kan Geldi...
 » Artvin Özgecan İçin Yürüdü...
 » İhd Rize - Hopa Ve Fındıklı Temsilc...
 » Artvin’de 2. Kariyer Günü Etkinliği...
 » Hopa Devlet Hastanesi Bu Sefer Orga...
 » Hopa Kaymakamından Telefon Dolandır...En Çok Okunan Sağlık Haberleri
 » Hopa’da Rahim Ağzı Kanseri Farkında...
 » Artvin’de Kanserle Mücadele Program...