Chp Kemalpaşa’da İlçe Gençlik Kollarını Kurdu

03/11/2017 13:05

Chp Gençlik Kolları, Kemalpaşa’nın İle Olmasının Ardından İlçede Gençlik Kollarını Yapılaşmasını Tamamladı.


Haber: Hayati AkbaşCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları, Kemalpaşa’nın ile olmasının ardından ilçede Gençlik Kollarını yapılaşmasını tamamladı.

Geçtiğimiz aylarda içle olan Kemalpaşa’da birçokyenilik beraberinde getiriyor. Cumhuriyet Halk Partisi gençlik kolları da ilçede örgütlenmesini tamamladı. CHP gençlik kolları Başkanı Alin Öztürk ve yönetimi ilçeye giderek yeni yönetime başarılar diledi. Öztürk burada yaptığı konuşmada şunları söyledi. ;“Cumhuriyet Halk Partisinde gençlik kolları olarak önümüzde ki yerel seçimlere hazırlıklarımızı yapmaya hız kesmeden devam ediyoruz. İl gençlik kolları olarak her ilçede ayrı ayrı çalışma yürüterek o yöreye özgü siyasi programımızı çıkartıyoruz.

Bugün Kemalpaşa’nın ilçe olmasının ardından ilk gençlik kollarını arkadaşlarımız ile birlikte kurduk. Gençlik kolları başkanlığına Kemalpaşalı genç arkadaşlarımızın önerdiği Ömer Akbıyık arkadaşımız seçildi. Kendisine ve yönetimine bu zor coğrafyada yapacakları siyasetin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Günümüzde özellikle genç arkadaşlarımızın muhalefet partisinde siyaset yapmasının zorlaştığı bugünlerde görüyoruz ki elini taşın altına koyabilecek cesaretli gençlerimiz var. Bu görüntü bizleri mutlu ettiği gibi vatandaşlarımızı da umutlandırıyor.

Bugün burada sadece gençlik kollarını oluşturmakla kalmayıp yeni proje kararları alarak ayrılıyoruz. Öncelikle başlangıcını Kemalpaşa da yapacağımız belediye ile birlikte çalışacak İlçe Gençlik Meclisleri kuracağız. Bu meclisin yürütmesini ve yönetmeliğini önümüzde ki günlerde olacak İl Gençlik Kolları kongresinde açıklayacağız. Yapılacak kongreyi sadece seçim olarak değerlendirmeyip gençlik kolları çalıştayı olarak organize etmeyi düşünüyoruz. Geçtiğimiz hafta Artvin merkezde yaptığımız Genç-Akran eğitimini Kemalpaşa da oluşan talepler doğrultusunda İlçemiz de de gerçekleştireceğiz. Bu eğitimde genç arkadaşlarımıza Türkiye’nin siyasi geçmişinden Partimizin programı, tüzüğüne kadar bütün bilgileri aktaracağız. Liseli ve üniversiteli arkadaşlarımıza yönelik projelerimizi değerlendirdik ve uygulamaya koymak için gerekli eksikliklerimizi tamamlıyoruz.

Yakın zamanda değerli basın aracılığı ile bu projelerimizi de halkımıza sunacağız. Önemli olan şudur bu ülkenin dinamikleri olan biz gençlerin artık hayatın her yerinde üst kadrolarda yer olacağız bu bilgi ve donanımda genç bireyler yetiştiriyoruz çalışmalarımıza bu yönde hız verdik. Sadece seçim zamanı sokağa çıkan bir parti olmadık her zaman sokakta olduğumuzu halkın içerisinde olduğumuzu artık daha fazla hissettireceğiz. Her şeyin yanı sıra bugün Türkiye de birleşmiş bu ülkenin değerlerini korumak isteyen bir HAYIR bloğumuz devam etmekte bizlerde bu birleşenlerin daha güçlü bir şekilde bağlılığını sağlamak için etkinliklerimiz olacak diğer birleşenlerle görüşmelerimiz devam edecektir.

Yakın zamanda olacak kongremizde Artvin halkına Gençlik bildirgemizi yayınlayacağız bu bildirge Artvin gençliğine heyecan vereceğini düşünüyoruz. Genç arkadaşlarımıza şunu söylemek istiyoruz. Başka bir geleceğin mümkün olduğu ülkemizde bizlerin verdiği bu mücadelede sizlere de ihtiyacımız var. Çayımızı içmeye davet ediyoruz bütün genç arkadaşlarımızı. Tekrardan Kemalpaşa gençlik kollarımızın önce Kemalpaşa’ya sonra Artvin’imize hayırlı olması dileği ile genç arkadaşlarıma başarılar diler kendilerini tebrik ederim dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 03.11.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Chp İl Örgütünden Birlik Ve...
 » Artvin’de Akparti Kongreleri Başlad...
 » Milletvekili Kışla’dan Kemalpaşa’ya...
 » Kemalpaşa Yeni Bir Çay Fabrikasına...
 » Hopaport Genel Müdürünün Ziyaretler...
 » Artvin Organize Sanayi Bölgesi Kuru...
 » Kemalpaşa’nın Hedefi Turizm Cazibe...
 » Kemalpaşa Belediye Başkanından Konu...
 » Chp Artvin Milletvekili Bayraktutan...
 » Kemalpaşa İlçe Olmanın Sevincini Ke...
 » Kemalpaşa'da Şenol Çelik'e Destek...
 » İsmet Acar’dan Bir Makam Aracı Da K...
 » Kemalpaşa Da Arçelik’lendi...
 » Kemalpaşa Belediye Başkanı Akçiçek’...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Seç...
 » Artvin’de Mhp Gövde Gösterisi Yaptı...
 » Artvin’de Peşpeşe Cumhuriyet Bayram...
 » Artvin Hdp Milletvekili Adayları He...
 » Başkan Kocatepe Basın Mensuplarıyla...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...