Artvin’de Peşpeşe Cumhuriyet Bayramı Mesajları Yayınlandı

28/10/2017 10:33

Hopa’da Siyasiler, Mülki İdare Yöneticileri, Siyasiler Ve Stö’ler Cumhuriyet Bayramı Mesajları Yayınladılar.


Haber: Hayati AkbaşHopa’da siyasiler, Mülki İdare yöneticileri, Siyasiler ve STÖ’ler Cumhuriyet Bayramı mesajları yayınladılar.

ARTVİN VALİSİ ÖMER DOĞANAY

“29 Ekim 1923’te ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 94’üncü kuruluş yıldönümü, büyük bir gurur ve heyecanla kutluyoruz.

Cumhuriyetimizin 94 yıllık tarihi, milletimizin en zor şartlarda nasıl yeniden ayağa kalkabileceğini gösteren, geleceğimiz için bize umut veren, attığımız her adımda ders almamız gereken bir dönemdir.

Cumhuriyet, milletimizin tarihindeki en önemli gurur tablolarından biridir. Cumhuriyet, işgalin, yokluğun, yıkılmışlığın ardından yok olmak üzereyken yüce milletimizin köklerinden aldığı güç ve inançla yeniden filizlenmesinin, serpilip ulu bir çınar olmasının başlangıcı olmuştur.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün "En Büyük Eserim" dediği Cumhuriyet'i korumak ve ilelebet yaşatmak bizlerin yegâne görevi olmalıdır. Geleceğin büyükleri ve yöneticileri olacak gençlerimiz, Cumhuriyetin anlamını ve önemini kavrayacak, ülkemizin şimdiye kadar ki başarılarını katlayarak artıracak ve sonsuza kadar var olmasının güvencesi olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta vatanımızın kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Cumhuriyetimizin kurulmasında emeği geçen bütün istiklâl kahramanlarımızı, şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, Artvinli hemşerilerimizin ve bütün vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum”.

ARTVİN MİLLETVEKİLİ İSRAFİL KIŞLA

AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. Yıl dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Kışla mesajında; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlatılan Milli Mücadele’nin büyük bir inanç ve kararlılıkla tüm güçlüklere karşı yürütülerek eşine az rastlanır bir zaferle sonuçlandı. Milleti’mizin kenetlenmesiyle yürütülen Kurtuluş Savaşı’nın zaferle sonuçlanması ve ardından Cumhuriyetin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır. Milletin kendini ilgilendiren kararlarda bizzat söz sahibi olması Cumhuriyetimizin en büyük teminatıdır. Cumhuriyet başarısını ve gücünü bu kuruluş felsefesinden ve kararlılığından almıştır. Cumhuriyetle birlikte tarih sahnesindeki yürüyüşünü büyük adımlarla sürdüren milletimiz, zamanla cumhuriyeti demokrasiyle taçlandırarak muasır medeniyet hedefine ulaşma yolunda büyük mesafe almıştır. Bugün Türkiye hem kendi bölgesinde hem de dünya genelinde emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemektedir. Türk Milleti, Cumhuriyet’ine bağlılığını, milli iradeye olan inancını 15 Temmuz 2016’da hain darbe kalkışması sırasında da göstermiş, bu uğurda milletimiz hiç gözünü kırpmadan canlarını ortaya koyarak milli iradeyi korumuş ve bağımsızlık inancını bir kere daha haykırmıştır.

29 Ekim 1923’de Cumhuriyeti kuran değerler üzerinde yükselmesi ayrı bir sevinç ve gurur kaynağıdır. Kurtuluş Savaşı, ulusumuzun var olma savaşı, Cumhuriyet ise yeniden dirilişin simgesidir. Mustafa Kemal Atatürk “Cumhuriyet yeni ve sağlam esaslarıyla Türk Milleti’ni emin ve sağlam bir gelecek yoluna koyduğu kadar, asıl fikirlerde ve ruhlarda yarattığı güvenlik itibarıyla, büsbütün yeni bir hayatın müjdecisi olmuştur” sözleriyle toplumsal ve kültürel alanda bir yenilenme ve çağdaşlaşma döneminin başladığını müjdelemiştir. Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Her 29 Ekim’de yenilenen azim, kararlılık ve enerjimizle; Cumhuriyetimizin 94. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıldönümü 2023 yılında, emin adımlarla dünyanın en gelişmiş ülkesi olmasını hedefliyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyor, sizlerin şahsında, tüm Artvinli hemşerilerimin ve milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

ARTVİN MİLLETVEKİLİ UĞUR BAYRAKTUTAN

Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı. Bayraktutan mesajında, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde sürdürülen ve büyük bir zaferle sonuçlanan Kurtuluş Savaşı’nın ardından, yine büyük önderimiz Atatürk’ün ‘Türk milletinin tabiat ve adetlerine en uygun idare biçimi Cumhuriyet idaresidir’ sözleriyle ilan etmiş olduğu Cumhuriyet Türk Milletine bırakılmış en büyük mirastır. 29 Ekim 1923 tarihinde ilan edilen Cumhuriyet bir aydınlanma devrimidir. Cumhuriyetin ilanıyla ulusumuzun, kötüye giden yazgısı değişmiş, demokratik, laik, sosyal, hukuk devleti ilkelerinden taviz vermeden, çağdaş uygarlık yolunda hızla ilerlemesini sürdürerek, dünyada örnek alınacak bir ülke olmuştur. Bu bağlamda ulu önderimiz Atatürk’ün, ‘En Büyük Eserimdir’ diyerek bizlere emanet ettiği laik, demokratik Cumhuriyetimizi yıpratmaya yönelik, her türlü girişime karşı olmak, cumhuriyetin çağdaş kazanımlarına ve ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sahip çıkarak korumak, onu geleceğe taşımak en büyük sorumluluğumuzdur” dedi.

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, “Bu konudaki en büyük güvence ise büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e inanan, onun ilke ve devrimlerine sahip çıkan yüce Türk Milletidir. Cumhuriyetimizin sonsuza kadar yaşaması ve yaşatılması dileğiyle Cumhuriyet Bayramında büyük önderimiz Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarını bir kez daha rahmet, minnet ve şükran duygularımla anıyor tüm Artvinli hemşerilerimin ve Ulusumuzun Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullanarak mesajını tamamladı.

HOPA KAYMAKAMI FERİT GÖRÜKMEZ

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez' in, " 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Kutlama Mesajı yayınladı. Görükmez mesajında şu ifadelere yer verdi:

Cumhuriyet’in 94. kuruluş yılını büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlayan milletimiz Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyetler seviyesini aşma hedefine bugün her zaman olduğundan çok daha yakındır. Milletimizin bu müşterek amacına ulaşmada hiç kuşkusuz milletin yüksek iradesi ve kurumlarımızın azim ve gayreti temel belirleyici olmuştur.

Bugün vatandaşlarımız, çok ağır bedellerle büyük cefa ve zorlukların ardından sahip olunan hür ve bağımsız Cumhuriyet’in değerini çok daha iyi bilmektedir. Cumhuriyetin kuruluş ideallerini hayata geçirmek için atılan her adımın, gösterilen her çabanın arkasında Aziz Milletimizin işte bu iradesi bulunmaktadır.

Milletin, Türkiye’yi çağdaş ve demokratik dünyayla bütünleştirmek için 94 yıl önceki azim ve kararlılığına bugün de aynen sahip olduğu şüphesizdir. Cumhuriyeti kuran Milli Mücadele ruhunun, on yıllar boyunca olduğu gibi bugünlerde de milletin her bir ferdinin özellikle de genç kuşakların ilham kaynağı olduğu görülmektedir.

Bu ruh ve inançla, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yaşına dünyanın en parlak yıldızı olarak girmesi için hiç durmadan çalışacak, yenilenecek, zenginleşecek ve büyüyeceğiz.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılında, bütün şehitlerimizin, gazilerimizin, isimsiz kahramanlarımızın aziz hatırasını saygıyla anıyoruz.

Cumhuriyetimizin 94. kuruluş yıldönümünde, tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, bu vesileyle tüm vatandaşlarımıza sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

ŞAVŞAT KAYMAKAMI EMRE YALÇIN

Şavşat İlçe Kaymakamı Emre Yalçın, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kaymakamı Emre Yalçın mesajında, ‘’Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara rağmen her şeyini kaybetmiş olan bir milletin tarihte eşine az rastlanır bir mücadele sonucunda Türk Milletine Bağımsızlık ve Demokrasi gibi önemli hakların verildiği, halkın ülke yönetiminde söz sahibi olduğu Cumhuriyet yönetimi ilan edilmiştir. Bağımsızlığımızın ve vatanımızın bölünmez bütünlüğünün simgesi olan Cumhuriyetimizi korumak, yaşatmak ve gelecek nesillere ulaştırmak Türk Milletinin en önemli görevlerindendir.

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 94. Yıl dönümü dolayısıyla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyduğumuz gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor, Milletimizin ve siz değerli Şavşat’lı hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum’’ dedi.

ARTVİN BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KOCATEPE

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Cumhuriyetin 94’cu yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutlamanın gururunu yaşadıklarını belirten Başkan Kocatepe, “Milletimizin büyük bir fedakârlık ve özveri ile verdiği mücadele sonunda egemenlik kayıtsız şartsız milletin olmuştur” dedi.

Kocatepe; “Tarihi her daim zaferlerle dolu olan aziz milletimizin istiklal mücadelesinin bir armağanı olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Yeni bir çağın eşiğinde, büyük millet, güçlü devlet olma yolunda yürümenin heyecanını yaşıyoruz. Aziz milletimizin inanç, cesaret ve fedakârlıkla elde ettiği zaferlerin neticesi olan Cumhuriyetin 94. yılını kutlarken, yeni bir çağın eşiğinde, büyük millet, güçlü devlet olma yolunda yürümenin heyecanını yaşıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti, belli aralıklarla karanlık mihrakların girişimleriyle içerden ve dışarıdan çökertilme girişimlerine maruz kalmasına rağmen her defasında Milletin iradesiyle üstesinden gelinmiştir. Aziz Milletimiz, cesaret, fedakârlık ve öz iradesiyle kurduğu Cumhuriyeti hedef alan her türlü terör, darbe ve işgal girişimine karşı, birlik ve bütünlük içerisinde cevap vereceğini bundan 94 yıl önce olduğu gibi 15 Temmuz Gecesi de gösterdiği asil ve kararlı tutumla bütün dünyaya göstermiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin yegâne kurucusu başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor; Cumhuriyetimizin 94. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum. ”

HOPA BELEDİYE BAŞKANI NEDİM CİHAN

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. Yıldönümünün büyük bir coşku ile kutlanmasını temenni eden Başkan Nedim Cihan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tarihi her daim zaferlerle dolu olan aziz milletimizin istiklal mücadelesinin bir armağanı olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Milletimizin büyük bir fedakarlık ve özveri ile verdiği mücadele sonunda egemenlik kayıtsız şartsız milletin olmuştur. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ise bu vatanı emanet ederken; “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz” diyerek bu emanete sahip çıkacak olanın özellikle gençlerimiz olduğunu vurgulamıştır. Bizlerin en önemli sorumluluğu da büyük fedakarlıklarla kurulan Cumhuriyetimizi koruyarak gelecek nesillere aynı bağlılıkla aktarmaktır. Tarihine ve değerlerine bağlı, çevresindeki gelişmelere duyarlı olan milletimizin ve özellikle gençlerimizin bu eşsiz mirası en iyi şekilde muhafaza edeceğine olan inancım sonsuzdur. Büyük mücadelelerle kazanılmış Cumhuriyetin gurur ve onur gününün büyük bir coşku ile kutlanmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin yegane kurucusu başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. ”

ŞAVŞAT BELEDİYE BAŞKANI A. SİNAN ÖZTÜRK

Belediye Başkanı A. Sinan Öztürk, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Sinan Öztürk kutlama mesajında; Türk Milletinin yeniden doğuşu ile Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’imizin 94. yıl dönümünü milletçe büyük bir gurur ile kutluyoruz. Milli bayramlar ülkemizin ve milletimizin daima birlik ve beraberlik ruhunun en zirvede yaşandığı ve yeniden pekiştiği günlerdir Bu milletin canı pahasına, büyük fedakârlıklarla kurduğu Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak hepimizin en önemli sorumluluğudur. Çünkü Cumhuriyet Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Bu ülkenin evlatları Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve dünyada söz sahibi bir ülke olması için en üstün vatanseverlik duygularıyla hareket etmektedirler. Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularıyla anıyor, tüm hemşerilerimin ve ilçe halkımın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

AK PARTİ ARTVİN İL BAŞKANI AV. E. ERKAN BALTA

AK Parti Artvin İl Başkanı Av. E. Erkan Balta yayınladığı mesajında; Türkiye Cumhuriyeti’nin muasır medeniyetlerin üzerine çıkma hedefine her zamankinden daha yakın olduğunu belirtti.

İl Başkanı Av. E. Erkan Balta, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının en olumsuz şartları aşarak yükselttikleri bağımsızlık ruhu ve ülkeyi muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarma azmi ile kurdukları Cumhuriyetimizin 94. kuruluş yıldönümünü milletçe kutlamanın sevinci içerisindeyiz. Cumhuriyet, millet iradesinin hakim olduğu en yegane yönetim biçimidir. 94 yıllık süreçte Cumhuriyetimiz çeşitli badirelerden geçmiş, millet iradesinin üzerinde başka iradeler gören vesayetçi anlayışlar nedeniyle ülkemiz zaman ve enerji kaybetmiştir. Milletimizin verdiği kararla vesayetçi anlayışlar artık tarihe gömülmüş, son yıllarda gerçekleştirilen demokratikleşme ve kalkınma hamleleriyle Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet hedefine her zamankinden daha çok yaklaşmıştır. 15 Temmuz’da Türk Milleti, Kurtuluş Savaşı’nda verdiği mücadele ile vatana bağlılığı ve Cumhuriyet’in ilanı ile milli irade kararlılığı gibi destanların yanına Milli İradeyi koruma arzusunu eklemiştir. Bu destanları yazanları ve aziz şehitlerimizi asla unutmayacağız. ” dedi.

AK Parti İl Başkanı Avukat E. Erkan Balta, “Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin ve Artvinli hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, bu vatanı bizlere emanet eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

ARTVİN GAZETECİLER CEMİYETİ DERNEĞİ BAŞKANI ALKAN

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Zeki Alkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında Türkiye Cumhuriyeti’nin 94. Yıldönümünü gururla ve kıvançla kutladıklarına vurgu yaptı.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Zeki Alkan tarafından yayınlanan mesajda; “Türkiye Cumhuriyeti’nin 94. Yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ’en büyük eserim’ dediği Cumhuriyet, hiç şüphesiz, geleceğimiz adına en büyük güvencemizdir.

Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır. Cumhuriyetimizin 94. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Büyük ve güçlü Türkiye tasavvurunda farklı renklerin olması doğaldır. Biz farklılıkları zenginlik olarak gören, ortak tarih bilinciyle yoğrulmuş, ortak hedeflere kitlenme kabiliyeti olan bir milletiz. Tarihimiz, farklılıkların yüzyıllarca nasıl bir arada yaşayabildiğinin somut göstergesidir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden daha çok ehemmiyet vermekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin banisi Büyük Önder Atatürk’ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor, Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi sevgilerimizle kutluyoruz” ifadelerine yer verildi.

HOPA TSO Y. K. BAŞKANI OSMAN AKYÜREK

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Akyürek mesajında, Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun’ dedi.

Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Akyürek mesajında şu görüşlere yer verdi: ‘Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının güçlükleri bir bir aşarak ilan ettiği Cumhuriyet’in sarsılmaz temelleri bizleri kucaklamış ve bugün milletimizin her bireyinin benimsediği ortak bir irade olmuştur. Demokratik Cumhuriyetin, hiçbir ayrım gözetmeksizin her Türk vatandaşını birlik, beraberlik ve bölünmez bütünlük içinde kucakladığı yadsınamaz bir gerçektir. Bu anlamlı gün, milletçe el ele kenetlenmemize, demokrasimize, bölünmez bütünlüğümüze, Cumhuriyetimizin bizlere kazandırdığı değerlere sahip çıkmamıza, vesile olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, sonsuz bir birlik ve beraberlik diliyorum’

HOPA AKPARTİ İLÇE BAŞKANI İLYAS GÜVEN

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Güven Mesajında “Cumhuriyetimizin ilan edilmesinin 94. yıldönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Gün, Cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. En zor şartlara ve bütün imkânsızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan, bağımsızlığından asla taviz vermeyen, inanç ve kararlılıkla sürdürdüğü İstiklal mücadelesini zaferle neticelendiren bir millet olarak ülkemizi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyetlerin ötesine taşımaya kararlıyız.

Bu anlamlı günde başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle şükranla anıyor, tüm hemşerilerimin Cumhuriyetimizin 94. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. ”dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 28.10.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Cumhuriyet Bayramı Kutlam...
 » Artvin’de Cumhuriyet Bayramı Kutlam...
 » Artvin’de 19 Mayıs Mesajları Yayınl...
 » Artvin’in 92 Kurtuluş Yıldönümü İçi...
 » Artvin- Ankara Ve İstanbul’dan 23 N...
 » 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Ku...
 » Uğur Bayraktutan 29 Ekim Cumhuriyet...
 » 23 Nisan Ulusal Eğemenlik Ve Çocuk...
 » 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları...
 » Artvin Tso Başkanı Özel’den 10 Kası...
 » İlyas Güven Cumhuriyet Bayramı Mesa...
 » Bayraktutan 30 Ağustos Zafer Bayram...
 » Bayraktutan 30 Ağustos Zafer Bayram...
 » Bayraktutan Zafer Bayramı Mesajı Ya...
 » Artvin’in Düşman İşgalinden Kurtulu...
 » Artvin’in Düşman İşgalinden Kurtulu...
 » Artvin’de 30 Ağustos Zafer Bayramı...
 » Bayraktutan Chp'nin 93. Kuruluş Yıl...
 » Artvin Ve İlçelerinde 19 Mayıs Coşk...
 » Artvin’de Ata’yı Anma Töreni Düzenl...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Hopa Yoldere Köyü Sakinlerinin Tale...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Cerattepe Heyeti Anıtkabir’i Ziyare...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...