Hopalı Başkanların Farkı

27/10/2017 08:27

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak Ve Hopalı Bjk Kulüp Başkanı Fikret Orman’dan Örnek Davranış.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopaspor Kulüp başkanı Mubin Çakmak ve Hopalı BJK Kulüp başkanı Fikret Orman’dan örnek davranış. Mayıs 2017’de Şırnak Şenobada elim helikopter kazasında şehit düşen A. Hopaspor kulüp başkanı Mubin Çakmak’ın Kabataş Erkek Lisesinden okul arkadaşı Kurmak Albay Gökhan Peker’in Çatalca Nakkaş Köyünde adını taşıyan ilk ve Ortaokul BJK Kabataş Vakfı’nın organizasyonunda Hopalı kulüp başkanı Mubin Çakmak, Fikret Orman ve tüm Kabataşlı kurum ve mezunlarının katkıları ile yenilendi.

Yenilenen Çatalca Şehit Kurmay Albay Gökhan Peker ilk ve Ortaokulu’nun açılış törenine A. Hopaspor kulüp başkanı Mubin Çakmak BJK ve BJK Kabataş Vakfı Başkanı Fikret Orman, Kabataş Erkek Lisesi Müdür Başyardımcısı Ali Fuat Güney, Kabataş Vakfı Başkan Vekili Hasan Anıl Cansızoğlu, Kabataş Vakfı İcra kurulu üyeleri, Kabataş Erkek Lisesi Dernek yönetim kurulu üyeleri, Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı yönetim kurulu üyeleri, Kabataş Erkek Lisesi Okul aile birliği üyeleri, 52. Motorize Piyade Tümen Komutanı, Çatalca Kaymakamı, Çatalca Belediye Başkanı, Kabataş Erkek Lisesi emekli öğretmenleri, Emekli Subaylar Dernek temsilcileri, Muharip Gaziler Dernek temsilcileri, Mehmetçik Vakfı temsilcileri Şehit Kurmay Albay Gökhan Peker’in ailesi, Nakkaş Köyü sakini vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninden önce Şehit Kurmay Albay Gökhan Peker’in kabri ziyaret edildi ve dualar okundu. Açılış töreninde konuşan Şehit Kurmay Albay Gökhan Peker’in eşi Nilay Peker “Siz sadece okulumuzun şartlarını geliştirmediniz aynı zamanda hassasiyetinizle çocuklarımıza da örnek oldunuz. Aranızda şehidimizi yetiştiren öğretmenlerimizde var. Yaşamını ülkesine adayan vatanını canını feda edecek kadar seven bu kahramanı sizler yetiştirdiniz. Ailelerinden sonra en büyük pay sizindir” şeklinde konuştu.

Şehidimiz Kurmay Albay Gökhan Peker’in okul arkadaşı A. Hopaspor kulüp başkanı Mubin Çakmak “ Tüm şehitlerimize mevlam rahmet eylesin. Kardeşim arkadaşım can dostum koca yürekli şehidim Kurmay Albay Gökhan Peker herkese nasip olmayacak şehitlik makamına ulaştı. Çok saygın çok mütevazi çok duygusal ve sevecen bir arkadaşımızı kardeşimizi şehit verdik. Şehit düşen Gökhanlarımız sayesinde bu güzelim vatanımız tüm saldırılara rağmen dimdik bir bütün olarak daha güçlü olarak ayakta kalacaktır. Tüm şehitlerimize rahmet diliyorum gazilerimize sağlıklı yaşamlar diliyorum şehit ve gazi ailelerimize sabır ve huzur diliyorum. Biz bir ölür bin diriliriz bu güzelim ülkemizin huzurunu kaçırmaya içerden ve dışardan kimsenin gücü yetmeyecektir. Van’ın Başkale ilçesinde şehit düşen kardeşimiz J. Uzm. Çvş. Kemal Zerenımıze de mevlam rahmet eylesin. Yüreğimiz yanıyor içimiz acıyor ama sabredeceğiz metanetli olacağız şehitlerimizin ailelerini yalnız bırakmayıp onların yanında dimdik durup hainlere fırsat vermeyeceğiz. Kemal kardeşimizin mekânı cennet zaten ailelerine sabır diliyorum.

Konuşmaların ardından A. Hopaspor kulüp başkanı Mubin Çakmak, BJK ve BJK Kabataş Vakfı Başkanı Fikret Orman ve tüm konuklar bütün sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilere hediyeler verildi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 27.10.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Açü'de Akademik Giysi Ve Bilimsel T...
 » Dr. Nizamettin Alkumru'yu Kaybettik...
 » Kabataş Erkek Lisesi Öğrencileri İl...
 » Çernobil Raporu İle Dalga Geçtiler...
 » Sarı Yazma İsyana Çağırıyor...
 » Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u...
 » Hopa’da Bal Ligi Karşılaşmasında Se...
 » Artvin Hopaspor’dan Muhteşem Dönüş...
 » Hopa Tso’ya Yeni Hizmet Binası İçin...
 » Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak...
 » Mubin Çakmak Ziyaretlerine Devam Ed...
 » Hopaspor’da Transferler Devam Ediyo...
 » A. Hopaspor’da Hedef Şampiyonluk...
 » Artvin Hopaspor Hopadan Çay İle Spo...
 » A. Hopaspor Yönetim Kurulu Görev Da...
 » Hopaspor’da Transfer Atağı Devam Ed...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminin Artvin...
 » Hopaspor’da Yeni Dönem Başladı...
 » Artvin Hopaspor Kongresini Yaptı...
 » Vali Doğanay, Artvin Hopaspor Yönet...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...