Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Murgul’da Toplantı Yaptı

25/10/2017 08:11

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Murgul’da Toplantı Gerçekleştirdi.


Haber: Hayati AkbaşArtvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci ilçe milli eğitim müdürleriyle Murgul ilçesinde toplantı gerçekleştirdi.

Gündem maddeleri doğrultusunda gerçekleşen toplantıda okul güvenliği ile ilgili çalışmalar, yenilenen ders müfredatları, ulusal ve uluslararası projeler, destekleme ve yetiştirme kursları, Artvin’de eğitimin niteliğinin geliştirilmesi projesi, ortaöğretimden yükseköğretime geçiş gibi hususlar görüşüldü.

Toplantının ardından ilçedeki okul müdürleriyle de toplantı gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, talepler doğrultusunda bütün ilçelerimizin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında Milli Eğitim Müdürlüğü olarak katkı sunulduğunu ve sunulmaya da devam edeceğini ifade etti.

Akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerle de öğrencilerimizin her alanda kendilerini geliştirmelerini sağlayacak faaliyetlerin önemini vurguladı. Gerçekleştirilen toplantıların ardından okulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya gelen Kahveci, değişen müfredat ve sınav sistemiyle ilgili öğrencilerle sohbet ederek motivasyon kaybetmeden dinamik bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini öğütledi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 25.10.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Milli Eğitimden Öğretmenlere...
 » Artvin’de Kan Bağışının Faydaları A...
 » Kahveci, İl Müdürleri Değerlendirme...
 » Artvin’de Öğrenciler Bugün Karneler...
 » 2016 Lys’de Başarılı Olan Öğrencile...
 » Artvin’in Teog Ve Lys Şampiyonları...
 » Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Dönem...
 » Hopa’ya Yeni Bir Eğitim Kurumu Dahi...
 » Artvin Ve Arhavi’de Engelliler Günü...
 » Artvin Milli Eğitimde Müdürler Kuru...
 » Öğretim Döneminin Başlamasi Nedeniy...
 » Artvin Milli Eğitim Müdürü Kahveci...
 » Artvin İl Spor Güvenliği Toplantısı...
 » Gürcü Çocuklar Artvin’e Geldiler...
 » Arhavi Hem Yılsonu Sergisi Açıldı...
 » Artvin'de 100 Öğrenciye Bisiklet Da...
 » Artvin’de Avcı Eğitim Kursu Sertifi...
 » Artvin’de Vergi Haftası Kutlamaları...
 » 2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı Değ...
 » Artvin’de Sosyal Bilimler Lisesi Aç...En Çok Okunan Eğitim Haberleri
 » Arhavili Öğrencilerden Sarp Gümrüğü...