Artvin’de Ak Partili Belediye Başkanlarından Aylık İstişare

23/09/2017 09:07

Artvin’de Ak Partili Belediye Başkanlarından Aylık İstişare Toplantısı


Haber: Hayati AkbaşAK Partili Belediye Başkanları her ay organize edecekleri istişare toplantısının ilki Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin, ev sahipliğinde gerçekleşti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin ev sahipliği ile gerçekleşen aylık istişare toplantısına, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Şavşat Belediye Başkanı A. Sinan Öztürk, Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş ve Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve eşleri katıldı.

Artvin Sofrası Sosyal Tesislerinde yapılan kahvaltı ile başlayan İstişare toplantısı belediye başkanlığı makamında gerçekleşen toplantı ile devam etti. Toplantında karşılıklı görüş alış verişinde bulunan AK Partili belediye başkanları sonrasında programa Atatepe Sosyal Tesisleri, Engelsiz Yaşam Kültür Sanat Merkezi ve Kafkasör Sosyal Tesislerinde devam etti.

Başkan Kocatepe burada yaptığı açıklamada, her ay bir ilçede yapılacak olan istişare toplantısının ilkini Artvin’de yaptıklarını ifade ederek, “İlçelerimizde yapılan güzel hizmetleri belediye Başkanlarımızla masaya yatırarak neler yapabileceğimizi konuşuyoruz. Bununla birlikte yapılan güzel hizmetlerimizi de yerinde görme fırsatı buluyoruz. Belediye Başkanlarımıza sosyal tesislerimizi ve devam eden projelerimizi gezdirerek Artvin’de ki hizmetlerimizi yerinde göstermiş olduk. Gelecek ay başka bir ilçemizde yapacağımız istişare toplantısında o Başkanımızın yaptığı hizmetleri görme tanıma fırsatı bularak ilimizde uygulanacak projelerde ilham edinmiş olacağız. Artvin için çalışmalarımız her alanda devam ediyor. Turizm için de ortaklaşa alacağımız kararlarla hedeflediğimiz butik turizm kenti olma yolunda doğru adımlar atmış olacağız” dedi.

Gün boyu devam program, Kafkasör Sosyal tesislerinde yenilen akşam yemeği ardından sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 23.09.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Gurme Heyeti Artvin’in Damak Tadına...
 » Artvin’de, Bandırmalı Gazetecileri...
 » Başkan Kocatepe Basın Mensuplarıyla...
 » İstanbul Feshane’de Artvin Rüzgârı...
 » Artvin’de Akparti Topbaş İle Gövde...
 » Artvin Belediye Başkanı Kocatepe Ma...
 » Artvin Ve Arhavi’de Engelliler Günü...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Dp Artvin İl Başkanı Koç’tan Çarpıc...
 » Artvin Akparti 5. Olağan Kongresi Y...
 » Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Er...
 » Başkan Kocatepe İş Dünyasının Temsi...
 » Boks’un Kalbi Artvin’de Atmaya Başl...
 » Kafkasör Festivali Sona Erdi...
 » Artvin’den Bir Emin Özgün Geçti...
 » Dünya Tulum Ve Müzik Festivalinin G...
 » Artvin’de Baraj Gölünde Türkiye Şam...
 » Kafkasör Festivali Doludizgin Devam...
 » Kafkasör Festivali Başlıyor...
 » Kocatepe’den Kemalpaşa’ya Ziyaret...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...