Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak Birlik Mesajı Yayınladı

21/09/2017 09:11


Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopaspor Kulübü Başkanı Mubin Çakmak 2017-2018 BAL ligi karşılaşmalarının başlaması öncesi yayınladığı mesajında birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Mubin Çakmak Yönetim Kurulu adına yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Camia olarak hepimizin ortak dileği dostluğun, kardeşliğin, birlik beraberliğin sağlanarak fair-play’in her zaman yaşanacağı, çirkinliklerin moral bozucu olayların sakatlıkların yaşanmayacağı şampiyonlukla sonuçlanarak hedefimize ulaşacağımız bir sezon diliyorum.

Grubumuzda bulunan 13 takımada başarılar diliyorum

Emeklerimizin ve fedakârlıklarımızın meyvesini hep birlikte toplamalıyız. Bizlere yakışan Mor-Beyaz renklerin çatısı altında fair-play ve kenetlenmedir. Spor Toto BAL ligi 3. grupta mücadele edeceğimiz futbol sezonunda A. Hopaspor kulübü olarak yeni heyecanla yeni beklentilere ve hedeflere yürüyecek grubumuzda 13 takım ile birlikte futboldaki rekabet 26 hafta boyunca en üst düzeye çıkacak. Grubumuzda bulunan 13 takımada başarılar diliyorum. Futbolun ve sporun doğasında olan herkesin elbet de büyük beklentisi ve hedefi var. Yapılacak müsabakalarda grubumuzda bulunan tüm takımlarla birlikte dostça kardeşçe deplasmana giden takımlara karşı misafirperverce sporun ruhuna uygun şekilde fair-play çerçevesinde hareket edilmesini diliyorum. Sahada ter döken tüm futbolcu ve teknik heyetlerimize de sakatlıkların olmadığı bir sezon diliyorum. Başta biz başkanlar olmak üzere kulüp yöneticilerinin maç öncesi ve maç sonrası verecekleri demeçlerin sağduyulu ve spora katkı sağlayacak nitelikte olmasını diliyorum.

A. Hopaspor'u eski günlerine getirmek için çıktığımız bu yolda alt yapı ve kulüpleşme adına verdiğimiz mücadelemizde bu sezon takımımıza 9 genç oyuncu kazandırdık. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz bizlere olduğu gibi gelecekte taraftarımıza ve takımımıza umut olacaktır.

Taraftar olmazsa futbolun veya toplu yapılan sporun heyecanı olmaz

Taraftar olmazsa futbolun veya toplu yapılan sporun heyecanı olmaz. Tüm kulüplerimizin taraftarlarına sahalarda hep birlikte takımlarını desteklemelerini kötü ve çirkin tezahüratlardan uzak olmalarını misafir takımları, hakemlerimizi, emniyet görevlilerimizi gözlemci ve temsilcileri alkışlamalarını diliyorum.

A. Hopa spor kulübü yönetimi olarak grubumuzda oynanacak tüm takımları kendi sahamızda oynanacak müsabakalarda en iyi şekilde ağırlayacağımızı, fair-play ruhu ile dostça kardeşçe samimi şekilde hareket edeceğimizi belirtir ülke futbolumuzunda daha iyi yerlere gelmesini temenni ediyorum.

Bu süreçte bizlere destek olan kurum ve kuruluşlar olmak üzere siz değerli ve kıymetli Hopa halkına teşekkür ediyorum. Hopalı olmamın verdiği gurur ile birlikte şampiyonluk şarkılarını hep birlikte söyleyerek memleketimize spor ile birlikte çok şey kazandıracağız.

24. 09. 2017 Pazar günü saat 14. 00’da Hopa şehir stadında oynayacağımız A. Hopaspor- S. Ardahanspor 2017-2018 sezonu ilk lig maçımıza Artvin ili ve ilçeleri olarak tüm halkımızı davet ediyoruz. "

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 21.09.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » A. Hopaspor’da Hedef Şampiyonluk...
 » Hopa, Hopaspor İçin Kenetlendi...
 » Türkiye Kupası Karşılaşmaları Başlı...
 » Hopaspor Erzurum Kampını Tamamladı...
 » Mubin Çakmak Ziyaretlerine Devam Ed...
 » Hopaspor’da Transferler Devam Ediyo...
 » Hopaspor’da Yeni Dönem Başladı...
 » Hopaspor’da Transfer Atağı Devam Ed...
 » Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u...
 » Artvin Hopaspor Hopadan Çay İle Spo...
 » Vali Doğanay, Artvin Hopaspor Yönet...
 » Herkes İçin Futbol ( Hif) Artvin İl...
 » Hopa’da Bal Ligi Karşılaşmasında Se...
 » Hopaspor Yönetimin Ziyaretleri Deva...
 » Hopa, Çorum'da Da İstediğini Bulama...
 » A. Hopaspor Yönetim Kurulu Görev Da...
 » Artvin Hopaspor Kongresini Yaptı...
 » Hopaspor’da Transferler Sınır Ötesi...
 » Artvin Hopaspor Kulübünden Mesaj Va...
 » Hopa'da Düzenlenen Turnuvada Finali...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...