Hopa Tso Seçimlerine Hazırlanıyor

13/09/2017 11:54

Ustafa Çelik “Tek Amacımız Marka Şehir Hopa’dır”


Haber: Hayati AkbaşHopa Ticaret ve Sanayi Odasının 10 Ekim’de yapılacak seçimli kongresinde Osman Akyürek, Zekeriya Yalçın’dan sonra Mustafa Çelik” bende varım” dedi.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mustafa Çelik 10. 10. 2017 tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi Atatürk anıtına çelenk koyduktan sonra basın toplantısı düzenleyecekleri İstasyon Cafe’ye geçtiler. .

Mustafa Çelik İstasyon Cafe’de basın mensuplarına verdiği kahvaltı ardından yaptığı açıklamada adaylığını açıklayarak şunları söyledi: “Değerli Basın mensubu arkadaşlarım, Öncelikle bizleri kırmayıp davetimize icap ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Daha güzel ve güçlü bir Hopa için arkadaşlarımızla çıktığımız bu hizmet yarışında bizimle birlikte hareket eden tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar Hopa Ticaret ve Sanayi Odasında görev yapmış olan Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetimine, Meclis Başkanı ve Yönetimine, Hopa’ya hizmette taş üstüne taş koyan her bir ferde ve kuruma çok teşekkür ederim.

Bugün burada talip olduğumuz Hopa Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi için çalışmalarımızın ilk adımlarını atıyoruz. Daha Şeffaf, daha Sağlam, daha Dengeli, oda üyelerini daha çok kucaklayan ve Hopa’ya eşik atlattıracak bir yönetim için buradayız.

Birlikte olduğumuz yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber bunları yapacak güce sahibiz. Çıktığımız bu yolda, tek bir kişi, tek bir ağız, tek bir düşünce değil, bir ekip ruhu ve anlayışıyla Odayı daha güçlü daha güzel yöneteceğimizin sözünü veriyoruz.

Yurt dışına açılan bir kapı olmasının yanı sıra, yöre ticaretinin merkezi, bir liman şehri, bir zenginlik olarak gördüğümüz farklı kültürlerin bir arada yaşadığı Hopa, yıllar yılı hak ettiği yeri bulamamıştır. Hopa bugüne kadar bir marka şehri haline getirilmeliydi.

Bizler güçlü ve dinamik kadromuzla Hopa’yı marka şehri haline getireceğiz. Hopa’da markanın gereği olan her çalışmanın içinde yer alacağız, her kapıyı çalacağız.

Bir sivil toplum kuruluşu olarak tüm gücümüzü ve mesaimizi harcayacağız.

Geldiğiniz için hepinize tekrardan teşekkür ederim”.

Mustafa Çelik kahvaltılı basın açıklamasında birlikte yola çıktıkları aday arkadaşlarını da basına tanıttı. İşte adaylar: 1. Grupdan Mustafa Çelik (Çelik İnşaat Nak. ), Ersan Gedik (Ada Gümrükleme) ve Gökmen Kibar (Öz lider Nak. ), 2 Grup’ta Fahrettin Yılmaz (Hopelsan Beyaz Eşya), Ahmet Maşalacı (Oğuzhan İth. İhr), 3. Grup’ta Metin Şanver (Kaptanlar Nak. ), Ali İhsan Akbıyık (Sahil Nak. ) , 4. Grup’ta Fazlı Çakır (Askar Ticaret) ve İbrahim Koyuncu (Koyuncular Petrol. İnş)

5. Grup’ta Reşat Aydın (Kardelen İnşaat) ve Cenk Özkazanç (Ce Yapı).

Basın açıklaması toplu çekilen fotoğraf ardından sona erdi.

Mustafa Çelik daha sonra adayları ile birlikte önce Belediye Başkanı Nedim Cihan ve ardından STÖ başkanlarını makamlarında ziyaret ederek neden aday olduklarını ve seçildiklerinde neler yapacaklarını anlattılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 13.09.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Halkevleri’nden Hopa Raporu...
 » Mhp Hopa Belediye Başkan Adayını Da...
 » Engin Koyuncu Seçim Startı Verdi...
 » Hopa Hdp’den Başkan Kasımoğlu’na Ağ...
 » Hopa’da Akparti Yönetimi Yerel Bası...
 » Lojistik Danışmanı Hopa Myo Öğrenci...
 » Kışla Hopa’da Alkışlarla Karşılandı...
 » Tso Seçimleri Yaklaşırken Adaylarda...
 » Arhavi Tso Seçimleri Yapıldı...
 » Arhavispor Bayburt’a 9 Attı...
 » Bal Ligi Karşılaşmaları Başladı...
 » Arhavispor 3 Lig Yolunda Önemli Bir...
 » Arhavi Ekipleri Adım Adım 1. Lige...
 » Arhavispor Haftayı Beraberlikle Kap...
 » Hopaspor Türkiye Kupasına Erken Ved...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Hopa İş Dünyası İran’a Çıkartma Yap...
 » Başkan Hedef Ve Amaçlarını Yemekte...
 » Hopa Geleceğe Hazırlanıyor...
 » Erol Karabacak Da Adaylığını Açıkla...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...