Resul Dindar Konseri Tek Kelime İle Muhteşemdi

27/08/2017 17:33

Festivalin 4. Gün Etkinliklerine Kültüren Yarışmalar Ve Konser Programları Damga Vurdu


Haber: Hayati Akbaş45 . Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali dün gerçekleştirilen 4. Gün programıyla devam etti. Gündüz programında yapılan kültürel etkinliklerin yoğun katılımla takip edilirken, gece programında ise verilen muhteşem konserler geceye damgasını vurdu.

Gündüz etkinliklerinde şehrin merkezinde yapılan kültürel yarışmalar ve halk dansları gösterileri ilgi odağı oldu. Laz Böreği yarışması, Hamsili Ekmek yarışması, Dibekte mısır ayıklama yarışması, Fındık Ayıklama Yarışması, Aykırı hızarla odun kesme, Dik hızarla tahta biçme gibi çeşitli yarışmalar gerçekleştirilirken, etkinlikler Kaçkar TV tarafından canlı olarak aktarıldı. Yarışmalarda dereceye girenlere çeşitli hediyeler takdim edildi.

Gündüz etkinlikleri kapsamında Spor İstanbul’un katkılarıyla sahil dolgu alanında kurulan çocuk eğlence parkuru, çocukların ilgi odağı haline geldi. Çocuklar biryandan şişme oyun alanlarında doyasıya eğlenirken, İstanbul büyükşehir belediyesi tarafından sağlanan çeşitli oyuncak ve hediyelerin sahibi olmaktan dolayı büyük sevinç yaşadılar.

Resul Dindar Arhavi’yi salladı

Festivalin 4. Gün gece programına geçildiğinde ise Arhavi Gösteri Merkezini dolduran kalabalıklar, verilen konserlerle muhteşem bir gece yaşadı. Sırasıyla Gurup İsina, Tolga Kurdoğlu ve Gülcan Yıldız’ın verdiği konserler ile keyifli anlar yaşayandı.

Resul Dindar’ın sahne almasıyla Arhavi Gösteri Merkezi adeta başka bir havaya büründü. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara izleyicilerde hep bir ağızdan eşlik ederken, sanatçı sahne performansı ve orkestra ekibiyle yaptığı şovlarla Arhavi’yi adeta salladı. Gece yarısı saat 2’ye kadar süren konser festivale damgasını vurdu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 27.08.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Gürkan Ticaretten Arhavi’de Müzik Z...
 » Arhavi Festivali Güzellikleri İle S...
 » 3. Uluslararası Tulum Festivalinin...
 » Arhavi Kaymakamı Muhammet Önder’e V...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi 3. Bahar...
 » Artvin Kafkasör Boğa Güreşleri Türk...
 » Artvin’de Kar Nedeniyle Hayat Durdu...
 » Trabzon'da Artvin Coşkusu...
 » Arhavi Hafta Sonu Futbola Doydu...
 » Arhavi’de 2. Kivi Yetiştiriciliği T...
 » Halk Oyunları Ekibi'nden Konya’da B...
 » Barış Akarsu Artvin'i Çoşturdu...
 » Kartalın Emektar Kaptanı Arhavi’de...
 » Mehmet Nazif Günal Arhavi’de...
 » Arhavi’de Beklenen Adım Nihayet Atı...
 » Futbol Federasyonu Eski Başkanların...
 » Artvin’de Mhp Aday Tanıtım Mitingle...
 » Türkiye’nin En Eski Fuar Organizasy...
 » Arhavispor İlk Yarıyı Lider Olarak...
 » Arhavi’de Chp Ve Musa Ulutaş Sesler...En Çok Okunan Kültür-Sanat Haberleri
 » İstanbul Devlet Tiyatrosu Artvin’de...