Necmettin Numanoğlu Korkuttu

25/08/2017 12:10

Arhavi’nin Duayen Gazetecilerinden Necmettin Numanoğlu Geçirdiği Kalp Krizi Sonrası Rize Eğitim Araştırma Hastanesine Kaldırıldı


Necmettin Numanoglu Korkuttu

Haber: Hayati AkbaşYıllarını Gazetecilikmesleğine adamış, Uzun yıllar AA ve Karadeniz Gazetesi temsilciliği yapmış, çeşitli yerel ve ulusal gazete ve TV’lerde yüzlerce gündem yaratan habere imza atmış, Arhavi Postası Gazetesi İmtiyaz sahibiduayen gazeteci Necmettin Numanoğlu, gazetecilikle ilgili bir haber için gittiği Artvin’de kalpkrizi geçirdi. Önce Artvin Devlet hastanesine kaldırılan Numanoğlu yapılan ilk müdahaleardından Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinesevk edildi.

Necmettin Numanoğlu’na burada yapılanmüdahale ve tetkiklerin ardından ameliyata alınmasına karar verildi. Kalbinden uzun süredir rahatsız olanNumanoğlu dahaöncede bir Kalp krizi geçirmişti.

Necmettin Numanoğlu özellikle AA ve Karadeniz Gazetelerine verdiği 30 yıllık emeğin arkasından kendisine bir teşekkür bile edilmeden ilişkisinin kesilmesine çok üzülmüştü. Yakın çevresine “30 Yılı aşkın gece gündüzdemeden koşturduğum ve helede emeğimin karşılığını istemeden-ki vermediler zaten-fedakârlıklarla dolu yılların ardından gördüğüm bu vefasızlık beni çok üzdü” diyerek sitemde bulunmuştu.

Necmettin Numanoğlu’nun ailesi ve dostları da Rize Eğitimve Araştırma hastanesine giderek kendine ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Arhavi Belediye Başkanı CoşkunHekimoğlu ’da festival arasındaki yoğun temposu arasında Rize’ye giden kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten isimlerden biri oldu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 25.08.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Necmettin Numanoğlu Korkuttu...
 » Acı Bir Defa Daha Necmettin Numanoğ...
 » İstad’dan Numanoğlu’na Plaket...
 » Artvin Camiasının Acı Kaybı...
 » Öğretim Döneminin Başlamasi Nedeniy...
 » Artvin’in Yüz Akı Faruk Çelik İle M...
 » Tolga Gül Bay-pass Olacak...
 » Artvin’den Bir Emin Özgün Geçti...
 » Artvin’in 3 Beldesi Kapanıyor Mu?...
 » 15 Yaşındaki Kızı Beynindeki Tümör...
 » Numanoğlu’ndan Yine Bir Sergi...
 » Hopa Başkanına Sahip Çıktı...
 » Numanoğlu Ailesinde Acı Üstüne Acı...
 » Hasan Ekinci’den Çarpıcı Açıklamala...
 » Cerattepe Ve Genya’da Madencilik Da...
 » Başbakan Erdoğan Artvin’deydi...
 » Gazeteci Necmettin Numanoğlu’nun Ac...
 » Artvin Halkı Bir Kez Daha “ Ceratte...
 » Başkan Kasımoğlu’na Rize’de Ziyaret...
 » Hekimoğlu;“emeğini Ve Desteğini Esi...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...