Agc Basın Standı Yoğun İlgi Gördü

09/08/2017 14:54

1. Artvin Kültür Sanat Ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarı’nda Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin Standına Yoğun İlgi.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Valiliği ve Artvin Belediyesi’nin “08-08'de Hayde Artvin'e" sloganıyla ilkini düzenlediği ‘1. Artvin Kültür Sanat ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarı’ şehrin en büyük sosyal yaşam alanı olan ‘Çoruh Parkta’ yoğun katılımlı bir törenle açıldı.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin açmış olduğu stant yoğun ilgi gördü. Vatandaşların gazeteciliğin çalışma alanı, gazetecilik hukuku, basın özgürlüğü, gazetecilerin günlük hayatta yaşadığı zorluklar hakkında bilgiler aldığı stant da aynı zamanda Cemiyete bağlı yerel gazeteler vatandaşlarla bu kez tanıtım günlerinde buluşturuldu.

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin standının konuğu oldu.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Alkan Gazetesi İmtiyaz sahibi Zeki Alkan, Alkan Gazetesi Yazı İşleri Sorumlusu Tekin Alkan, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve Arena Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Orhan Sevinç, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve Serhat Artvin Gazetesi İmtiyaz sahibi Orhan Şengün, Demokrat Çoruh Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevgi Erer Boydağ, Doğan Haber Ajansı Artvin İl Temsilcisi Adem Güngör, Anadolu Ajans Artvin İl Temsilcisi Yusuf Okur, İhlas Haber Ajansı Artvin İl Temsilcisi Hasan Fehmi Demir’in karşıladığı protokol üyeleri Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan’dan Artvin’de gazeteciliğin haber alanları hakkında bilgi aldı.

Basın noktasında Artvin’in tanıtımında cemiyetin büyük önem taşıdığını ve bu görevi seve seve üstlendiğini dile getiren protokol üyeleri Başkan Zeki Alkan’a teşekkür etti. Başkan Alkan ise gazetecilik camiası adına ziyarete gelen protokole basına verdikleri destekten dolayı teşekkür dileklerini iletti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 09.08.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Vali Doğanay, Artvin Gazeteciler De...
 » Artvin Gazeteciler Cemiyetine Ziyar...
 » Artvin Gazeteciler Cemiyetinden Ziy...
 » Zümrüt Rize 63 Yaşında...
 » Artvin’de Gazeteciler Günü Mesajlar...
 » Artvin Gazeteciler Derneği Yeni Yön...
 » Agc’den Esob Başkanı Demirhan Elçin...
 » Artvin Gazeteciler Cemiyeti Mülk Sa...
 » "Yerel Basın Yaşatılmalıdır"...
 » Artvin Gazeteciler Derneğine Ziyare...
 » Artvin 38. Başkanlar Konseyi Sonuç...
 » Minik Öğrencilerden Gazeteci Amcala...
 » Umg 21.kuruluş Yıl Dönümünü Basın M...
 » Kgf’de Artvin’i 4 İsim Temsil Edece...
 » 10 Ocak Günü Çalışan Gazeteciler Gü...
 » Artvin’in Yüz Akı Faruk Çelik İle M...
 » Artvin Gazeteciler Derneği Yönetimi...
 » Gazeteci Hayallerine Gazeteciler Gü...
 » Açü Rektör Adayı Türker, Agc’ni Ziy...
 » Agc’den Ödüllü Yarışma Açıklaması...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...