Hopa, Hopaspor İçin Kenetlendi

06/08/2017 10:49

Başkan Mubin Çakmak “Hepimiz Biz Olalım, Hedefte Bir Olalım”


Haber: Hayati AkbaşHOPA-Hopa, Hopa sporun başarısı için kenetlendi. Transfer çalışmalarında sona gelen Hopa spora, kamp çalışmaları öncesi yemek verildi. Kemalpaşa Akasya Restaurantta verilen yemeğe Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, İ Genel Meclisi üyeleri Hüsnü Çakır ve Murat Özçep ve yöneticiler, teknik kadro ve oyuncuların katıldığı yemekteki birliktelik ümit vaat etti.

Hopa spor Başkanı Mubin Çakmak yemek öncesi yaptığı açıklamada Hopa spor Kulübü’nün kamp hazırlıkları için Erzurum’a yolculuk yapacağının bilgisini verdi. Çakmak “Bir şehrin uyanışı ile birlikte iliklerimize kadar hissettiğimiz birlik ve beraberliğin simgesi olan Mor-Beyaz renklerin efsane takımımız yemek sonrası Erzurum'a hareket ederek kamp dönemine başlayacaktır.

2017-2018 Bal Ligi sezonunda hedeflenen başarı doğrultusunda, azimli ve takım ruhunu “Hepimiz Biz Olalım, Hedefte Bir Olalım” inancıyla yaşayan ve bütün sezon boyunca birlik ve beraberlik içerisinde sahaya yansıtacak bir kadro kurduk. Türk spor camiası Hopa sporu yakından izliyor ve bu yılda sahada sergileyeceğimiz futbol ve tribünde 7’den 70’e takımlarına sahip çıkan taraftarının coşkusu ile izleyecektir.

Bu düşüncelerle büyük fedakârlıklar yaparak yeniden kurduğumuz Hopa spor kadrosunun tek hedefi vardır, o da şampiyonluktur. Bizlere güvenen Hopa Halkına, destek veren iş dünyasına, her konuda yanımızda olan Kaymakamımıza, Belediye Başkanlarımıza, TSO Başkanımıza, İl Genel Meclisi üyelerimize, esnaflarımıza, STÖ’lerimize candan teşekkür ederiz” dedi.

Sıcak bir ortamda yenen yemek sonrası topluca günün anısına çekilen fotoğraflar ardından takım da kamp yapmak üzere ilçeden ayrıldı.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 06.08.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaspor Sezon Öncesi Hazırlıklara...
 » Artvin Hopaspor Yönetimi Hopaport’u...
 » Hopalı İşadamlarının İftarları Deva...
 » Artvin’de Bayram Mesajları...
 » Hopaspor’da Yeni Dönem Başladı...
 » 7 Mart Artvin’in Kurtuluş Günü İçin...
 » Tema Vakfından Cerattepe Ve Yeşil A...
 » Tema: Danıştay’ın Cerattepe Kararı...
 » Halkevleri’nden Hopa Raporu...
 » Başbakan Binali Yıldırım Artvin’de...
 » Artvinliler Derneği 2016 Etkinlikle...
 » 7 Mart, Artvin’in Düşman İşgalinden...
 » 7 Mart Artvin’in Kurtuluşu Öyküsü...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Anlamlı...
 » 7 Mart, Artvin’in Düşman İşgalinden...
 » Artvin’in Düşman İşgalinden Kurtulu...
 » Artvin Türk Eğitim - Sen Başkanı İs...
 » Türkiye - Azerbaycan İlişkileri Sem...
 » 2017 Yılı Bilimsel Araştırma Proje...
 » Trabzon Artvinliler Derneği De Miti...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiy...
 » Karate Artvin İl Birinciliği Arhavi...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...