Hopa Devlet Hastanesinde Hastalara Anlamlı Jest

27/07/2017 14:17

Yatan Hastalara Doğum Günü Kutlaması Yapıldı


Haber: Hayati AkbaşHopa Devlet Hastanesi Palyatif bakım servisinde yatan 2 hastaya servis sorumlusu Filiz Emiralioğlu ve diğer servis çalışanlarından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Birimin açılmasının üzerinden 2 ay geçmiş olup gerek verilen hizmet, ilgi, bakım, iletişim yönünden hep takdir toplayan Palyatif Bakım birimi bu sefer bir ilke imza atarak 83 yaşına giren ve 5 gündür birimde yatan hasta Milkiye Numanoğlu’na ve 85 yaşına giren Cevriye Başlılara doğum günü sürprizi yaptı.

Hastane yönetiminin, servis sorumlu doktoru Burcu M. Şirin, servis çalışan hemşirelerinin ve hasta yakınlarının katıldığı kutlama da pastayı hasta yakınları birlikte kesti. Serviste yatan hastalar bu anlamlı jestten çok mutlu olduklarını ve servisteki birlik beraberliğin diyaloğun çok iyi olduğunu belirttiler. Bu birimde kendilerini yatan hasta olarak değil de sanki misafirliğe gidilmiş şekilde hissettiklerini belirttiler ve çok teşekkür ettiler.

Hastane Başhekimi Ferit Alaybeyoğlu, hastaların doğum gününü kutlayarak, organize eden servis sorumlusu ve çalışanlara bu güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür etti. Alaybeyoğlu “Hastalarımıza onları memnun etmek için hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için elimizden geleni en ince ayrıntısına kadar atlamamaya çalışıyoruz” dedi. .

Pasta kesimi ve tebriklerin ardından kutlama sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 27.07.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Devlet Hastanesinde Tam Kadro...
 » Vali Doğanay, Hopa’da Palyatif Bakı...
 » Hopa Devlet Hastanesi Diyabet Okulu...
 » Hopa’da Diyabet Okulu Eğitimleri De...
 » Ttso Meslek Komiteleri Toplantısı Y...
 » Kafkasör Evleri 2013'e Hazır...
 » Başkan Nedim Cihan’dan Sağlıkçılara...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Tanıtım A...
 » Akparti Artvin Milletvekili Kışla’d...
 » Bugün Dünya Kanser Günü...
 » Sigarayı At, Hayatı Tat Sloganı Hop...
 » Artvin’de Türk Polis Teşkilatı’nın...
 » Arhavi'de Huzur Toplantısı Yapıldı....
 » Artvin Belediyesi Yeni Hizmet Binas...
 » Şark Görevi Süresi Artvin’de 7 Yıl...
 » Hopa'yı Yine Seçim Heyecanı Sardı...
 » Artvin'i Bir Genel Müdür Ziyaret Et...
 » Hopada Anavatan Partisi Belediye Ba...
 » 1905 Doğumlu Ninenin Galatasaray Aş...
 » Bu Coşku Size Yetmez, Nice Başarıla...En Çok Okunan Sağlık Haberleri
 » Hopa’da Rahim Ağzı Kanseri Farkında...
 » Artvin’de Kanserle Mücadele Program...