Hopa Devlet Hastanesinde Tam Kadro Hizmete Devam

21/07/2017 10:34


Haber: Hayati AkbaşHopa Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ferit Alaybeyoğlu, yeni hastane binasına taşınalı daha bir yılı doldurmadan tüm eksikliklerin gerek doktor kadrosu gerekse alet araç gereç bazlı olarak tamamlandığını söyleyerek hizmete devam ettiklerini belirtti. Son olarak Genel Cerrahi Uzmanının kadrolu olarak atandığını ve Hopa halkının artık her gün aktif genel cerrahi poliklinik hizmetlerinden yararlanabileceklerini söyledi.

Hastane olarak her zaman kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunumu noktasında kendisini yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduklarını belirtti. Başhekim Alaybeyoğlu; Hastane yönetimi olarak aramıza yeni katılan hekimlerimizle birlikte gücümüze güç katarak inşallah daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunacağız. Genel Cerrahi Uzmanımızla beraber hastanedeki uzman kadro sayımız 20 ye ulaşmış olup; İç hastalıkları(Dahiliye)Uzmanları, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Üroloji Uzmanı, Radyoloji Uzmanı, Ortopedi ve Travmotoloji Uzmanı, kadın Doğum Uzmanları, Göz Hastalıkları Uzmanı, Nöroloji Uzmanı, Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı, fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Anestezi ve Reaminasyon Uzmanı, Biyokimya Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı ile birlikte en iyi şekilde Hopa halkına hizmet için buradayız.

Hastanemiz de Sünnet, Geniz Eti Ve Bademcik Ameliyatından , Safra Taşı, Guatr ameliyatları, Fıtık ve Mide Bağırsak ameliyatları, Yatak Yarası Tedavisi ve bakımı, Laparaskopik Safra Kesesi , Reflü ve Fıtık Cerrahileri başta olmak üzere Laparaskopik Cerrahiler, Göz –katarakt ameliyatları, Gastroskopi ve Kolonoskopi uygulamalarından, PEC açma işlemine, Azotla dondurma ve Kriyoterapi işlemleri yapılmaktadır. Alerji testinden, Solunum Fonksiyon Testine, Mamografi, Kemik Ölçümü ve her çeşit Tomografi çekimleri, renkli USG ve Doppler Usg yapılan radyolojik incelemeler, EMG çekimi, Fizik Tedavi Uygulamaları, Psikiyatri Uzmanı ve Psikolog rehberliğinde tedavi seansları, Diyet polikliniğinde Obesite (şişmanlık) ile mücadele ve sağlıklı yaşam için beslenme vb hizmetler sunulmaktadır.

Hastanemizde yoğun bakım birimimizin yanında, hastalarımızın ve yakınlarının her türlü ihtiyacına cevap veren Palyatif Bakım ünitemizde nezih bir ortamda hizmet vermektedir. Hastanemiz sağlık hizmeti sunumunun yanında Evde Sağlık Birimi ile yatalak olan hastaların evde pansuman, enjeksiyon, yara bakımı, kan alma iş ve işlemleri yapılmakta olup, Eğitim Alanında da etkinliğini kanıtlayarak Gebe Okulu Eğitimleri ile sağlıklı bebekler, sağlıklı nesiller yetiştirmek için anneler ve anne adayları eğitiliyor. Diyabet Okulueğitimleri ile Diyabet hastaları ve yakınları hastalık hakkında bilgi alıyorlar. Halka yönelik olarak dönem dönem eğitim ve toplantılarımız olmakta ve halkımıza bilgiler aktarılmaktadır.

Halkımız her konuda bilgi ve destek almak ve hizmetlerden faydalanmak için 7/24 telefonla veya şahsen başvurarak hastanemizden bilgi alabilirler. Hastanemizin resmi web sitesi aktif olup www. hopadh. gov. tr adresinden yeniliklerden haberdar olabilirler.

Aramıza katılan meslektaşım Opr. Dr. Gökhan Pösteki ’ye yeni görevinde başarılar dilerim" dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 21.07.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Sağlık İl Müdürlüğü Obozite'...
 » Tika’dan Dost Ülkeye Destek...
 » Artvin'de Bir İlk...
 » Hopa Devlet Hastanesinde 192 Bin Ha...
 » Sigarayı At, Hayatı Tat Sloganı Hop...
 » Artvin’de Yeni Hekimler Göreve Başl...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Tanıtım A...
 » Koca Çiğer Maketi Artvin’de...
 » Hopa'da İlk Diz Protez Ameliyatı...
 » Hopa Devlet Hastanesi Diyabet Okulu...
 » Artvin Hastanelerindeki Doktor İhti...
 » Artvin’de Organ Bağışı Ve Nakli Kon...
 » Artvin Gazeteciler Derneği Bu Kez B...
 » Artvin’de Diyabet Konulu Stant Açıl...
 » Bağışlanan Endoskopi Cihazının Açıl...
 » Beyaz Melekler Kutlama Yaptı...
 » Artvin’de Sağlıkta Dönüşüm Proğramı...
 » Artvin Devlet Hastanesi Ek Binasını...
 » Artvin’de Toplamda Organ Bağışı Say...
 » Ak Parti Milletvekili Adayları Bası...En Çok Okunan Sağlık Haberleri
 » Hopa’da Rahim Ağzı Kanseri Farkında...
 » Artvin’de Kanserle Mücadele Program...