Kafkasör Festivali Sergi Açılışıyla Başladı

30/06/2017 10:53

Artvin’de, 37’inci Kafkasör Kültür Turizm Ve Sanat Festivali Kapsamında ‘kafkasör Temalı Fotoğraf Ve Hediyelik Eşya’ Sergisi Açıld


Haber: Hayati AkbaşArtvin’de, 37’inci Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali kapsamında ‘Kafkasör Temalı Fotoğraf ve Hediyelik Eşya’ sergisi açıldı.

Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi Sergi Salonunda gerçekleştirilen sergi açılışına Artvin Vali Yardımcısı Önder Coşğun, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, eşi Hacer Kocatepe ve vatandaşlar katıldı.

Sergide, geçmişten bugüne Kafkasör Festivallerinde çekilen fotoğraflarla Artvin Belediyesi Engelsiz Yaşam Sanat Merkezinde ev hanımları ve engelli vatandaşlarca yapılan yöresel hediyelik eşyaları ve Halk Eğitim Merkezi tarafından yapılan el emeği göz nuru ürünler sergilendi.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Kafkasör Festivalinin Kültür Sanat Etkinliklerini çerçevesinde bu serginin açıldığını söyledi.

Sergide Kafkasör ’ün doğal güzelliklerini anlatan fotoğraflarla Artvin Belediyesi Engelsiz Yaşam Sanat Merkezi kursiyerlerinin ürettik yöresel hediyelik eşyaların sergilen sergilendiğini kaydeden Başkan Kocatepe “ Festivalimiz cuma günü yapılacak açılış töreninin ardından konserlerimizle devam edecek olup cumartesi-pazar yapılacak boğa güreşleriyle sona erecek. Festivalimiz ilimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 30.06.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Artvin Engelsiz Yaşam Merkezi’nden...
 » Şavşat Kaymakamlığında Engelliler İ...
 » Artvin Kafkasör Festivaliyle Marka...
 » Engelsiz Yaşam, Sanat Ve Kültür Mer...
 » Engellilerinde Yararlanabileceği Ha...
 » Artvin Ve Arhavi’de Engelliler Günü...
 » Artvin’in 2012 Yılı Değerlendirildi...
 » Livane Petrol İstasyonu Artvin’de A...
 » Şavşatlı Engelliler Yaptıkları Ürün...
 » Engelliler Haftası Çeşitli Etkinlik...
 » Vali Cirit, Şavşat İlçesinde Bazı A...
 » Artvin’de Ata’yı Anma Töreni Düzenl...
 » Artvin’in 92 Kurtuluş Yıldönümü İçi...
 » Rize Valisi Yazıcı, Artvin’de...
 » Artvin’de Atatürk’e Ve Cumhuriyete...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Artv...
 » Artvin Belediye Başkanı Kocatepe 20...
 » Akparti Artvin Milletvekili Ertekin...
 » Artvin’de Engelliler Unutulmadı...