Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi

23/05/2017 11:14

7. Dönem Mezunları Arhavi Gösteri Merkezi’ndeki Törenle Mezuniyetlerini Kutladılar.


Haber: Hayati Akbaş2016-2017 yılı eğitim öğretim faaliyetini sürdüren Arhavi Meslek Yüksekokulu tarafından kuşak bağlama ve mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Arhavi Gösteri Merkezi’nde yapılan kuşak bağlama törenine Artvin Çoruh Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdülkuddüs Bingöl, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Arhavi Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Fikret Sözbilir bütün davetlilere, konuklara, meslektaşlarına, öğrenci velilerine ve öğrencilere törene katıldıkları için hoş geldiniz diyerek teşekkür etti. Okullarında nitelikli eleman yetiştirmek için çabaladıklarını ifade eden Sözbilir, iş dünyasına adım atmak üzere 7. dönem mezun olacak öğrencilerin yeni hayatlarında başarılar dilediğini belirtti. Ardından konuşmayı Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdülkuddüs Bingöl devraldı. Bingöl öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında öğrencilerin yapılan mezuniyet törenin ardından yeni bir döneme başladıklarını belirterek, bundan sonraki amaçlarının kendi ayakları üzerinde durarak vatana, millete hizmet etmek, manevi değerlere sahip çıkmak ve bunun mücadelesini vermek olması gerektiğini dile getirdi. Yapılan konuşmaların ardından yıl içerisinde okulda başarılı olan öğrencilere ilçe protokolü tarafından belgeleri sunuldu. Başkan Hekimoğlu, okul genelinde dereceye girerek başarı elde eden ilk üç öğrenciye günün anısına maket serender hediye etti. Ardından törende sezon boyunca büyük başarı gösterip mezun olan öğrencilere kuşak bağlama töreni yapıldı. Tören mezun olan öğrencilerin kep atarak hatıra fotoğrafları çektirmeleri ve eğlenmeleriyle son buldu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 23.05.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Arhavi Meslek Yüksekokulu 6 Dönem M...
 » Arhavi Meslek Yüksek Okulu 5. Dönem...
 » Öğrenciler Kuşak Bağlama Töreni İle...
 » Öğrenciler Kuşak Bağlama Töreni İle...
 » Açü - Hopa Yerleşkesi Akademik Biri...
 » Ankara Artvin Kültür Ve Yardımlaşma...
 » Artvin – Yusufeli Sıla Fotoğrafları...
 » Ekoturizm Bilgilendirme Eğitimleri...
 » Yusufeli Sıla Fotograf Yarışması So...
 » Hopa’da Kosgeb 4 Etap Çalışmaları D...
 » Hopa’da Kosgeb Eğitiminin İlk Etabı...
 » Hopa’da Kosgeb Eğitimlerinin Birisi...
 » Açü'de Akademik Giysi Ve Bilimsel T...
 » Açü 10’uncu Mezunlarını Verdi...
 » Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Arhavi’...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Hızla Büy...
 » Açü Arhavi Meslek Yüksek Okulu İlk...
 » Artvin’de Amatör Spor Haftası Etkin...
 » Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıldönümü...
 » Artvin’de Çevre Ve Orman Konulu Pan...En Çok Okunan Eğitim Haberleri
 » Harezmî Eğitim Modeli Artvin’de Uyg...
 » Hopa Atatürk Ortaokulu Yeni Binasın...
 » Tilki, Doğu Karadeniz Bölgesi Ünive...
 » Hopa Yeni Bir Eğitim Kurumuna Kavuş...